Recenze aplikace LiveSport

Recenze aplikace LiveSport

859
3
Sdílejte
recenze aplikace ios iphone livesport

Recenze aplikace LiveSport

Recenze aplikace LiveSport bezpochyby nadchne všechny sportovní fanoušky a sportovní sázkaře. Pokud navíc vlastníte výdobytek společnosti Apple na poli mobilních telefonů (po aktualizaci recenze i zařízení s OS Android), vaše sportovní srdce zaplesá podruhé. Ptáte se, čím vás potěší? Počítejte s námi:

  • Cenou – aplikace je zdarma (sluší se podotknout, že s reklamním bannerem)
  • Rozsahem – aplikace pokrývá výsledky 26 sportů (celkem na 3000 soutěží)
  • Intuitivností – aplikace je přehledná
  • funkčností – na iOS po dobu testu fungovala zcela spolehlivě
  • a je naše :-)

Aplikace těží z výsledkového servisu společnosti LiveSport, s.r.o. S více než 40 miliónovou uživatelskou základnou po celém světě (dle informací dodavatele). K původní webové aplikaci a mobilní aplikaci poměrně nedávno přibyla i nativní aplikace pro uživatele s nakousnutým jablíčkem.

Popis, funkčnost a spolehlivost iOS aplikace LiveSport

Aplikace poskytující svým uživatelům výsledkový servis je na první pohled velice přehledná s jednoduchým, ale funkčním designem. Zcela vážně bych zvážil konverzi aplikace v souladu s novým “layer” designem použitým v iOS 7.

Apple ios iphone top menu

Po úvodním spuštění aplikace se zobrazí základní interaktivní nápověda k aplikaci. Ovládání je však velice intuitivní. V levém horním rohu máte možnost volby preferovaného sportu (26 sportů) s aktivním zobrazením počtu “live” zápasů a celkového počtu zápasů. Po zvolení daného sportu máte možnost pokračovat výběrem soutěže (každý sport má také specificky podbarvené záhlaví). Po zvolení soutěže pak už vidíte jednotlivé zápasy, respektive podrobnější informace o daném utkání (např. střelci gólů, karty), statistiky utkání, sestavy, sázkové kurzy.

V pravém horním menu pak můžete volit datum zápasu, a to až sedm dní dopředu nebo sedm dní zpět.

Apple ios iphone bottom menu

V dolní liště máte možnost přepínat mezi zobrazením zápasů, pouze “live” zápasu, zvolených zápasů a tabulek. Kontextově je nabídka vždy vázaná ke zvolenému sportu. Každý zápas si můžete označit hvězdičkou a přesunout jej tak do sekce vámi preferovaných (sledovaných) zápasů. V tomto případě se využije “push” notifikace operačního systému iOS a vy jste o změně skóre upozorňováni v “notifikačním” centru.

Co se nám na aplikaci LiveSport líbilo?

Přehlednost, jednoduchost používání a základní data. Ocenili jsme také krásně zpracovaný tenis, kdy v živém přepisu zápasu můžete sledovat změnu skóre a statistiku míček po míčku. Pro fanoušky online sázek je zde aktualizovaná nabídka kurzových sázek včetně aktivního linku. Dále loga týmů nebo fotografie hráčů (vyzkoušejte šipky) a v neposlední řadě lze sledovat sestavy, u některých živých zápasů dokonce včetně rozestavení hráčů v poli.

Wishlist aneb naše Ježíškové přání pro LiveSport?

Aplikaci bychom přáli možnost volby preferovaných (sledovaných) týmů a hráčů, H2H statistiky neboli vzájemné zápasy (podle informací od vývojářů se jich dočkáme v nové verzi, která vyjde do týdne) a neškodil by ani odkaz na možný online kanál nebo TV program (dle preference uživatele).

Závěr recenze aplikace pro Apple iOS zařízení LiveSport

V porovnání s konkurenčními aplikacemi je LiveSport velice přehledná aplikace. Pokud k tomu přidáte nabízenou šíři a pokrytí 26 sportů, bude tato aplikace jistě patřit mezi vaše žhavé kandidáty na novou hračku. Všem sportovním fandům prostě jen doporučujeme.

Aktualizace 29. 1. 2014

Vývoj aplikace pokračuje a tak jsme rádi, že aplikace udělá radost i majitelům telefonů s operačním systémem Android. Aplikaci si můžete stáhnout na play.google.com.

PŘEHLED RECENZE
Přehlednost
8
Aktuálnost
9
Rozsah
8
Funkčnost
10
Sdílejte
Předchozí článekRecenze restaurace hotelu Gold Chotoviny
Další článekRecenze služby Dáme jídlo
Občasný pisálek, pokud se nevrtá zrovna v Google Apps nebo v Apple HW tak se možná i někde přecpává. Pokud je to dobré tak o tom možná i napíše.

3 KOMENTÁŘE

 1. Je to určitě pokrok, ale rychlost je mizerná, špatně formátuje statistiky u hostů. Zvukové upozornění na gól chybí, Vaši aplikaci používám,ale Sofascore se mi zdá o level lepší…

 2. Zatím nejlepší apka se sportovními výsledky, na jakou jsem narazil! Podrobné statistiky, perfektní rychlost a absolutně největší pokrytí sportů a soutěží (konkurenční Sofascore nebo Livescore má oproti ní minimální pokrytí). Notifikace u zápasů, které jsem si vybral do oblíbených, fungují skvěle. Pro fandy fotbalu, hokeje nebo tenisu je to nutnost mít tuhle aplikaci.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Prosím zadejte správnou hodnotu? * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.