Recenze running sushi Baifu

Recenze running sushi Baifu

1288
1
Sdílejte
recenze running sushi baifu

Recenze running sushi Baifu

Recenze running sushi Baifu vznikla na základě osobní zkušenosti a několika návštěv daného podniku. Jedná se o jedno z nejlevnějších sushi v Praze. To samo o sobě nezní zrovna lákavě, stojí running sushi Baifu za vaší pozornost?

Running sushi Baifu se nachází na adrese Bělehradská 75, Praha 2. All you can eat v době polední (od 11:00-17:00) nabízí za 199,- Kč, v době večerní  (od 17:00-22:00) nabízí za 259,- Kč. Kromě All you can eat nabízí klasické sety sushi.

Prostředí running sushi Baifu

Prostředí running sushi Baifu mě připadá hodně neosobní a stísněné. Keramické dlaždice na zdi mě spíše evokují styl arabské restaurace. Malba zdí se mě vysloveně nelíbí, je znát, že malováno bylo před pár lety.

Nejedná se o velikou investici a podniku by určitě prospěla.

Obsluha running sushi Baifu

Mě přijde lehce znuděná, přezíravá, na to že se jedná o opravdu malý provoz  je mě toto chování záhadou. V době oběda je většina stolů rezervovaná. Většinou si sednu, ale s tím, že za 30 minut budu muset odejít. Toto se mi stává pravidelně v poslední době.

Nevím, jestli jsem tak profláknutý, nebo se majitelé trochu brání konceptu all you can eat.

Nabídka running sushi Baifu

Neočekávejte za uvedenou cenu 199,- Kč přehršel sushi laskomin. Na pojízdném pásu se objevuje losos ve formě Maki sushi a Nigiri sushi. Tuňák pak ve formě Maki sushi a California sushi. Dále můžete ochutnat na špejli obalené a osmažené krevety a krevety v těstíčku. To je asi vrchol nabídky. Běžně si můžete ochutnat Maki sushi s různou zeleninou.

Po většinu však na páse jezdí „výplně“ typu smažené lupínky, hranolky, někdy kuře a pár druhů sladkostí. Většina hostů toto zrovna nekonzumuje a tak tyto pochutiny jezdí pořád dokola.

Pozitivní je, že kvalita sushi je obstojná a sushi je chutné.

Celkové hodnocení, recenze running sushi Baifu

Jedná se zřejmě o nejlevnější sushi v Praze co znám. Kvalita sushi odpovídá ceně, sushi je chutné. Výběr je však poměrně omezený, občas si na své kousky musíte počkat mezi záplavou různých pudinků a sladkostí.

Zajímavou alternativou mohou být nabízené sety sushi, které jsou velice cenově dostupné.

 

PŘEHLED RECENZE
Prostředí
6
Kvalita jídel
8
Obsluha
6
Celkový dojem
6
Sdílejte
Předchozí článekUtilita PopClip pro OS X
Další článekNávod, postupy, triky Apple AirPort Extreme
Občasný pisálek, pokud se nevrtá zrovna v Google Apps nebo v Apple HW tak se možná i někde přecpává. Pokud je to dobré tak o tom možná i napíše.

1 komentář

  1. Levný sushi bar a running sushi v Praze. Pokud vám nebude vadit omezená nabídka připravených sushi, případně čekání mezi jezdící „výplní“ na pásu running sushi tak kvalitou nabízeného sushi nebudete zklamáni.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Prosím zadejte správnou hodnotu? * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.