Recenze Spagheteria Bucatini Kladno

Recenze Spagheteria Bucatini Kladno

956
5
Sdílejte
recenze_restaurace_bucatini_spghetteria_kladno

Recenze Spagheteria Bucatini Kladno

Nově otevřená Spagheteria Bucatini Kladno ( T:R recenze dodávají, zrekonstruovaná původní pizzeria La Fontana ) se nachází v centru středočeského města Kladna – několik kilometrů na západ od Prahy. Doby Poldovky už jsou dávno pryč, město se modernizuje, což je vidět i na kvalitě restaurací, na jejichž špici je jednoznačně Spagheteria Bucatini.

Prostředí Spagheteria Bucatini Kladno

Restaurace je spíše menší, moderně a jednoduše zařízená. Převládá tmavé dřevo, bílá a šedivá barva. Jako každá správná italská restaurace má Bucatini vlasní pec. Pokud chcete vidět, jak se Vaše pizza připravuje, rozhodně doporučujeme sednout si přímo naproti peci, kde kuchař připravuje a peče pizzu přímo před očima hostů. V létě je také možné využít zahrádky.

Obsluha a menu Spagheteria Bucatini Kladno

Při příchodu do restaurace se Vás ujme jeden z číšníků a usadí Vás ke stolu. Do ruky dostanete jídelní lístek a za chvíli je číšník opět u Vás. Většinou ale musí čekat než si vyberete – všechna jídla zde jsou velmi lákavá a je velmi těžké vybrat si jen jedno.

A co Spagheteria Bucatini nabízí?

Jak už název napovídá, jsou to především těstoviny (Pasta). Za drobný příplatek (15 Kč) dostanete čerstvé domácí těstoviny (Pasta Fresca). Dále restaurace nabízí širokou škálu italských pokrmů – kromě již zmíněných těstovin také předkrmy (Antipasti), polévky (Suppa), Gnocchi, rizota (Rissoto), saláty (Insalata), pizzy, ale na své si přijdou i milovníci masa (Carni).

Jako sladkou tečku na závěr si můžete dát jeden z italských dezertů – tiramisu, sorbet, sladké ravioli či čokoládový dortík.

Během naší návštěvy jsme ochutnali pizzu Caprese a Gnocchi Sorrento.

Gnocchi Sorrento jsou čerstvé noky z bramborového těsta s omáčkou z tomat, česneku a mozzarely. Parmazán se servíruje zvlášť, aby si ho každý mohl dát dle libosti.

Pizza Caprese je něco víc než obyčejná Margherita. Tu výjimečnost ji dodává mozzarela z buvolího mléka, která je velmi lahodná, rozpůlená cherry rajčátka, lístky bazalky a neuvěřitelně tenké těsto.

Kvalita a cena nabízených služeb

Spagheteria Bucatini na Kladně nabízí kvalitní služby za přijatelné ceny. Pokud chcete kvalitu a bydlíte poblíž, nebo máte cestu okolo, rozhodně doporučuji neváhat ani minutu a stavět se zde. Rozhodně nebudete litovat.

PŘEHLED RECENZE
Prostředí
8
Kvalita pokrmů
9
Obsluha
8
Celkový dojem
8
Sdílejte
Předchozí článekRecenze reedice Stromboli
Další článekVelký test fotoknih fotokniha Bontia
Martin Bartoš milovník dobrého jídla a ještě lepších programových kódů v prostředí .Net studia. To není samochvála ale popis redakce serveru Test-recenze.cz.

5 KOMENTÁŘE

  1. Prostorná restaurace s příjemnou obsluhou, vynikajícím jídlem, úžasnou atmosférou, které se nic nedá vytknout. Cena i porce jsou naprosto uspokojivé. Rád se tam vracím.

  2. Prvotní nadšení (kvalitně udělaný roastbeef) rychle vystřídalo obrovské zklamání díky otřesnému chování, kdy nám hlavní pizzař naznačil svou silnou nevoli k vyfotografování a to doslova zkazilo výsledný dojem z celého podniku. Takovéto chování by se dalo tolerovat v 3. cenové skupině, ale tady musí dotyčný, i když nechce, tolerovat svou nevoli k focení, prostě to musí překousnout.
    I když nebylo nic k odhalení, suché nezpracované těsto se nedá považovat za odhalené „umění „a u mě by takovéto chování vedlo k okamžitému vyhazovu na hodinu.
    Takže veškeré dojmy z velmi chutného a pečlivě připraveného jídla zkazila ubohost rádoby mistra pizzaře, všichni chápeme nechuť k focení toho, co děláme, ale pokud to dotyčný není schopný zkousnout, nemá v tomto oboru, co dělat. Proto je mi líto, ale takovéto věci doslova shodily tento progresivní restaurant na absolutní dno.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Prosím zadejte správnou hodnotu? * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.