Domů Blog

Jak pečovat o jablíčka poví Apple servis

0
Apple servis, Iphone, Mac, Clarexon

Jak pečovat o jablíčka poví Apple servis?

Asi se mnou budete plně souhlasit, Apple produkty jsou nejen krásná, spolehlivá ale také i poměrně drahá zařízení.

Zaslouží si proto naší odpovídající péči a zacházení

Přesto všechno, ne vždy se je podaří udržet v dobré kondici. Přece jen, jsou to produkty, které používáme denně. A tak i přes naší velikou opatrnost a péči občas dojde k různým “pohmožděninám”. Co pak můžeme dělat, kamarádi?

Jablečný doktor se nám bude hodit

Jsem rád, že vám mohu představit českou společnost Clarexon. Jedná se o ryzí specialisty na produkty Apple. A co umí perfektně? Co vám nabízí a jak vám dokáží pomoci?

Apple servis, Iphone, Mac, Clarexon služby

Čistota je základ, nechte si Apple vyčistit

Hm, dobře a proč vlastně? Když už jste zaplatili nemalé peníze, chcete mít svoje produkty jako nové. Například se podívejme na počítače. Pravidelné čištění počítačů je důležité pro jejich chod a spolehlivost. Zanesené chladící otvory, zaprášené chipy a jiné nečistoty omezují cirkulaci vzduchu a nastává problém s chlazením. V důsledku dochází k přehřívání stroje. To může vést ke zhoršení stability nebo i ke snížení životnosti zařízení. A to přece nechceme.

Výměna rozbité obrazovky pro iPhone telefon

S tím se bohužel setkáváme poměrně často. Jistě najdete ve svém okolí spoustu podobných příběhů. Výměna rozbitého displaye je však řešitelná. Clerexon vám nabízí kvalitní Apple servis. Pokud je poškozené ochranné sklíčko na iPhone telefonu, servis vymění pouze je (ne celý display) a vy samozřejmě za opravu ušetříte. Oprava většinou nezabere více než den. Což je vynikající zpráva.

Apple servis, Iphone, Mac, Clarexon služby, výměna rozbitého skla

Oživení počítače, záchrana dat a ostatní služby

Pro společnosti, které využívají Apple produkty, nabízí Clarexon pravidelný servis a kompletní IT správu. Dokáží vám pomoci s běžnými i méně běžnými servisním zásahy. Potřebujete zrychlit počítač, upgradovat paměť, vyměnit SSD disk. Žádný problém, když víte komu zavolat.

Clarexon provede i profesionální servis v případě politých zařízení. Nejen počítačů, telefonů, ale i klávesnic a trackpadů. Zařízení odborně demontují a vyčistí speciálními prostředky.

Servis je jedna věc, zajímavé informace jsou nad zlato

Líbí se mě, že Clarexon na facebookovém profilu přináší spoustu zajímavých a praktických informací. Koneckonců, podívejte se sami.

Apple servis, Iphone, Mac, Clarexon, Iphone baterie

 

Poskytovatelé internetu – kterého vybrat?

0
Poskytovatelé internetu

Poskytovatelé internetu – kterého vybrat?

Jste v situaci, kdy jste se přestěhovali na nové bydliště a přemýšlíte jakého poskytovatele internetu vybrat? Trh s operátory je pro mnoho lidí velmi nepřehledný. Nabídky tarifů se stále mění, stejně tak i dostupnost internetu v jednotlivých lokalitách. Jak tedy vybrat toho pravého providera a nelitovat svého rozhodnutí?

Rozhodujte se v poměru ceny a výkonu

Nemusíte být zrovna IT, stačí vám vědět toto. Nejvíce vás zajímá poměr ceny a výkonu daného připojení. Co je více překvapivé je fakt, že menší lokální poskytovalé internetu se často vyplatí více než hlavní trojice, které trh s internetem u nás ovládá. Když se nad tím zamyslíte tak to dává perfektní smysl. Proč by mělo tyto velké nadnárodní firmy proti sobě soupeřit cenou, když mají profesionální marketing a reklamu na každém rohu?

Ten kdo musí v oblasti ceny zabojovat jsou právě menší poskytovatelé. Proto mají mnohokrát výhodnější nabídky, než-li hlavní operátoři. Dnes se podíváme na nabídku jednoho takového lokálního poskytovatele, který se zaměřuje hlavně na Prahu – www.internetpraha.com

Jaké ceny nabízí poskytovatel internetu internetpraha?

Optimal

 • 20Mb/s
 • Neomezená data
 • Nejlepší poměr ceny a výkonu

Tento tarif je vhodným řešením pro všechny menší domácnosti, které internet používají na jednodušší administrativní úkoly. Pro takové účely nabízí tento tarif ideální poměr ceny a výkonu.

Aktiv

 • Podpora 24/7
 • 50Mb/s
 • Extra výhody
 • Upload až 5Mb/s

Tarif vhodný pro pokročilejší uživatele internetu. Pokud často stahujete, či nahráváte data, sáhněte po tomto tarifu. Práce na PC s daty bude pro vás mnohem jednodušší.

Premium

 • 80Mb/se
 • Podpora 24/7
 • Extra výhody
 • Nejrychlejší internet

Nejrychlejší tarif vhodný pro ty nejnáruživější uživatele internetu, mezi které patří např. i hráči online počítačových her, či internetový podnikatelé, kterým denně projdou mezi prsty velké množství dat.

Jak se vám líbí nabídka internetového poskytovatele „Internet Praha“? Věříme, že si zde každý najde svůj nejvhodnější tarif. Nabídka strčí do kapsy celou trojici nejznámějších poskytovatelů internetu.

Jaká je autokamera Niceboy Q5

Autokamera Niceboy Q5

Jaká je autokamera Niceboy Q5

Možná jste se také zamýšleli, zda-li by se vám při dnešním provozu nehodila jedna šikovná autokamera. Můj kolega, díky pořízenému kamerovému záznamu, měl při autonehodě o jednu lapálii méně. A sami jistě najdete ve svém okolí také podobné příklady. Takže netřeba zdůrazňovat význam použití autokamery.

Podívejme se na technické parametry autokamery Niceboy Q5

Používám novinku od společnosti Niceboy, autokameru s označením Niceboy Q5. Jaké jsou její parametry? Kamera je osazena značkovým senzorem Sony IMX323. Ten nám umožňuje pořizovat Full HD záznam (1920×1080 30 fps). Širokoúhlá čočka pak snímá okolí s úhlem záběru 170°. Zadní část autokamery je osazena velkým 2,7 palcovým displejem. Kamera se jednoduše ovládá, součástí je i české menu.

Autokamera Niceboy Q5, předek

Problémem není snímání za zhoršených světelných podmínek, nebo noční snímání. To jsem však neměl čest ještě pořádně vyzkoušet. Vestavěný fotoaparát může pořizovat snímky v rozlišení až 12 Mpx.

Funkce autokamery Niceboy Q5

Mezi funkce autokamery se řadí nahrávání ve smyčce, kdy se automaticky přepisuje starší záznam.

Kamera také umožňuje nahrávání časosběrných snímků

V parkovacím módu kamera monitoruje své okolí po dobu 24 hodin bez nutnosti nabíjení. Velice pěknou a nesmírně praktickou vlastností je automatické spuštění a vypnutí autokamery při zahájení napájení.

Příslušenství a zpracování autokamery Niceboy Q5

S kamerou získáte nezbytné příslušenství v podobě přísavného držáku, nabíječky do auta. Součástí balení je USB nabíjecí kabel a manuál v českém jazyce.

Zpracování kamery je na velice dobré úrovni, manipulace a připevnění autokamery na přední sklo automobilu je jednoduché. Stejně tak vyndání kamery při opuštění automobilu.

Autokamera Niceboy Q5, spodní pohled

Součástí balení není paměťová karta. Tu si musíte dokoupit, pokud už jí nevlastníte. Kamera “poliká” microSD karty až do kapacity 64GB.

Spokojenost s provozem a používáním autokamery Niceboy Q5
Kamera funguje od prvního zapnutí a nastavení. Jedná se vlastně o jednoúčelové zařízení, které vykoná přesně co má. Kvalita záznamu je velice dobrá.

Krátká ukázka záznamu autokamery Niceboy Q5

Na záznamu jde pohodlně přečíst i jednotlivé SPZ aut. Kamera obsahuje i G senzor pro určení síly a směru záznamu, pokud si ho v menu aktivujete.

Závěr recenze, autokamera Niceboy Q5

Autokamera Niceboy Q5 je jednoduchá jednoúčelová kamera, která dělá to co má. Po prvním nastavení jí pak jen používáte. Doporučuji jí zahrnout do horkých kandidátů v případě výběru autokamery.

Zaznamenejte si akce s kamerou Niceboy Vega 5

Akční video kamera Niceboy Vega 5

Zaznamenejte si akce s kamerou Niceboy Vega 5

Využil jsem zajímavé příležitosti, zapůjčit si kameru Niceboy Vega 5 (kamerov.cz) na test. Akční kamera se dá pořídit v ceně okolo 6 500,- Kč a tak jsem byl zvědavý, jak na tom novinka bude.

Pár technických detailů

Akční kamera Niceboy Vega 5 je nabušené zařízení. Posuďte se mnou. Kamera je osazena kvalitním značkovým snímačem Sony IMX117, který nám umožňuje pořizovat 4K rozlišení (konkrétně 3840 x 2160) při snímkové frekvenci 30 fps.

Akční kamera Niceboy Vega 5

Nativním formátem je kodek MP4. Při rozlišení 2,7 K (konkrétně 2704×2028) se už dostáváme na snímkovou frekvenci 60 fps a s dalším snížením rozlišení na vyšší snímkové frekvence.

To je velice důležité, pokud si budete chtít hrát se zpomalenými záběry

Snímač přináší velice kvalitní obraz a pokročilá stabilizace EIS pak je onou třešničkou na dortu.

Netřeba zmiňovat, kamera dokáže pořizovat i fotografie v maximálním rozlišení 16 Mpx ve formátu JPG.

Kamera je osazena kvalitní širokoúhlou čočkou se záběrem 170° a clonou 2,8 f. Kamera si můžete nastavit pomocí funkce “Zapni a nahrávej” tak, že ihned po zapnutí začne nahrávat. To oceníte v případech, kdy nechcete přijít o zajímavý záběr nebo video. Kamera je aktivní okolo 2,5 sekundy po zapnutí.

Pro horší světelné podmínky můžete kameru přepnout do módu delšího expozičního času, kde i zde vám pomůže pokročilá EIS stabilizace. Výčet funkcí však stále nekončí.

Akční kamera Niceboy Vega 5 přední strana

Chcete pořizovat časosběrná videa? Sekvenční fotografie? Chcete kameru použít jako auto kameru (umí samozřejmě cyklicky přemazávat starší data)? Používáte obrazové efekty? Nastavovat nebo ovládat kameru pomocí mobilního telefonu a WiFi připojení? Ano, slyšíte dobře. To vše tato nadupaná akční kamera umí.

Co najdete v balení?

Další skvělá zpráva je, že v balení najdete spoustu doplňků a příslušenství. Kromě samotné kamery zde najdete vodotěsný obal (do hloubky 30 metrů). Dále držák na řídítka, popruhy na přichycení a spoustu dalších držáku, jistících lanek a nalepovacích úchytů. Kameru jsem tak ihned testoval na kole a také na malém přenosném stativu, aniž bych musel cokoli dokupovat.

Akční kamera Niceboy Vega 5, obalů

Součástí balení je nabíjecí kabel s adaptérem a potěší Vás také přibalené dálkové ovládání. Tím můžete spouštět a zastavovat video záběry, druhou možností je pořizování fotografií. Dálkové ovládání je tak vaší samospouští.

Nechybí ani český manuál. I když ze zákona povinnost, u mnoha výrobků nenajdete ani ten.

Další možnosti pro vaší skvělou akční kameru

Další možností je pak nákup doplňků na webu kamerov.cz. Nejenže si můžete zakoupit originální doplňky v případě jejich poškození nebo ztráty, ale můžete si dokoupit příslušenství nová. Jejich šíře vás rozhodně překvapí a nemusíte se tak omezovat jen na náhradní baterii. Rozhodně se podívejte, co vše si můžete za rozumnou investici pořídit.

Osobní zkušenost z testování akční kamery Niceboy Vega 5

Začneme hezky po pořádku. Kamera je dodaná v pěkné a nepřehlédnutelné krabici vyvedené v černé barvě s lemem ve firemní modré. Nicméně první důležitá informace se týká samostatné kamery.

Zpracování kamery je dobré, vše lícuje a navíc se mě zamlouvá “pogumovaný” povrch, který je pro daný účel kamery praktický. Kamera váží příjemných 58 g. Výrobce udává dobu nahrávání s vestavěným a plně nabitým adaptérem 90 minut. Dostal jsem se na něco nižší hodnoty, ale to může být způsobené režimem používání. Pro vážnější zájemce doporučuji pořízení náhradních akumulátorů.
Nastavení kamery je celkem triviální. Mnoho uživatelů ocení možnost českého menu.

Ke kameře si musíte dokoupit microSD kartu standardu UHS-I U3, maximální udávaná kapacita je 32 GB. Nezkoušel jsem větší. Při největším rozlišení počítejte cca se 450 MB dat na každou minutu záznamu.

Kvalita příslušenství se mě jeví odpovídající danému účelu. Držák na řídítka jsem musel postupně utahovat, pro zajištění stability kamery. Jedinou vážnější výtku mám k ochrannému vodě odolnému krytu, kdy přední část před čočkou je poměrně náchylná na poškrábání (což způsobí měkčí kresbu záznamu). Je pak potřeba na to myslet při manipulaci s kamerou.

Závěr recenze akční videokamery

Vzhledem ke krásnému poměru cena / výkon, kvalitě akční videokamery a dostupného příslušenství mohu kameru doporučit všem zájemcům a pořizování videa a snímků z vašich akčních výprav.

6 tipů na vánoční dárek pro muže

0
vánoční dárek pro muže

6 tipů na vánoční dárek pro muže

Obvyklá a naprosto očekávatelná otázka – co pod stromeček? – nás všechny v období vánoc překvapivě zaskočí. Proč? Protože jednoduše nevíme co nadělit. Pokud v tom jedete s valnou většinou lidstva, nezoufejte.

Letošní vánoce vás v tom nenecháme!

Tedy za předpokladu, že hledáte dárek pro muže. Níže vám přinášíme hned 6 tipů!

1. Opasek nejen pro přichycení kalhot

Nevíte, co darovat manželovi, příteli, tchánovi, tátovi? Darujte mu opasek a zamezte věčnému popotahování kalhot. Pokud pořídíte opasek BeWooden s detailem dřeva, můžete si být jistí, že košili vytáhnutou z kalhot už u svého muže neuvidíte. Kožený opasek a spona ze dřeva = dokonalý dárek pro perfekcionistu.

2.Motýlek pro elegány – současné i budoucí

Ať už váš blízký muž elegánem je a nebo jej z něho chcete udělat, potěšíte motýlkem ze dřeva coby pěkným dárkem k vánocům. Motýlek ze dřeva má oproti tomu z látky řadu výhod:

– nemusíte jej prát,


- nemačká se,


- funguje jako magnet pozornosti,

– odliší vás od ostatních,

– vytvořit si můžete svůj vlastní návrh na motýlka.

3. Peněženka ze dřeva jako dobrá investice

Dámy, platí za vás muži často? Že ne? Možná se jen stydí za svou starou a otrhanou peněženku. Co jim pořídit peněženku ze dřeva? Peněženky BeWooden frčí a v kapse pánů nepobudou. Naopak s touhou pochlubit se jedinečnou peněženkou za vás muž zaplatí všude tam, kde se s ním mihnete. Docela dobrá investice pro příští nákupy, nemyslíte?

4. Manžetové knoflíčky pro detailisty

Víte, pro koho je nejtěžší vybrat dárek? Detailistovi, který sází na každou maličkost. Takový detailista pak na gala večer nevyjde bez manžetových knoflíčků na rukávech svého saka. Co mu pořídit jedny originální do sbírky?

5. Originální spona na kravatu pro odlišení

Jak důležitá je spona na kravatu většina pánů zjistí až po tom, co si svou kravatu namočí do polévky. Nebo po tom, co jim kravata ve větru vlaje podobně jako sukně Marilyn Monroe. Pokud chcete předejít těmto a podobným trapasům, darujte pod stromeček sponu na kravatu, ale ne ledajakou. Spona na kravatu BeWooden podtrhuje krásu a jedinečnost dřeva – skvostného a pro tyto účely nevídaného materiálu.

6. Dárkový poukaz, když si nemůžete vybrat

Ani z naší nabídky tipů si nemůžete vybrat? Nevadí! Vyřešte to s kouzlem vám vlastním – darujte dárkový poukaz, však oni si muži už sami vyberou, po čem jejich srdce prahne!

Nejoblíbenější, největší a nejmenší fotoknihy od HappyFota

0
Fotokniha HappyFoto

Nejoblíbenější, největší a nejmenší fotoknihy od HappyFota

U HappyFota můžete vybírat nejen z několika různých formátů fotoknih, ale i z pevných nebo měkkých desek a různých vazeb. Který typ fotoknihy je nejobjednávanější? Je to formát cca A4 na výšku v pevných deskách.

Fotokniha od HappyFoto, formáty fotoknih

Největší formát fotoknihy, který si u HappyFota objednáte, má velikost cca A3. To už je pořádný rozměr a při listování je nutné položit knihu na stůl. Naopak nejmenší formát je v podstatě přívěskem na klíče, říká se mu miniknížečka a jde o nejmenší fotoknihu na českém trhu.

Výjimečné fotky si zaslouží si výjimečnou kvalitu fotoknihy

Výjimečné fotky si zaslouží si výjimečnou kvalitu fotoknihy. Amatérští i profesionální fotografové si je nechávají vytisknout (přesněji řečeno vyvolat) na fotopapír. Při výrobě takové fotoknihy používá HappyFoto značkový fotopapír, na kterém neulpívají otisky prstů. Fotografie jsou vyvolané tradiční fotochemickou cestou, díky čemužmají kontrast a jas na každém záběru přesně takovou kvalitu, na jakou jsme zvyklí z klasických fotografií.

Další výhodou fotoknih na fotopapíru je celistvý pohled na fotku umístěnou přes dvě stránky

Po otevření je dvoustrana absolutně plochá, jako by to byla jedna stránka, takže se ani milimetr fotky neschová ve hřbetu. Výroba fotoknihy je velmi jednoduchá. Lze ji vytvořit online na stránkách www.happyfoto.cz, prostřednictvím programu HF Designer (ke stažení na www.happyfoto.cz) nebo přes aplikaci HappyFoto-MOBILE.

Fotokniha od HappyFoto, formáty fotoknih, tvrdé desky

Jaké fotografie a texty si do své fotoknihy dáte vy, je jen na vás. Každá knížka může být unikát a zajímavý osobní předmět či dárek.

Léto v AQUAPARKU A TERMÁLNÍM KOUPALIŠTI Velký Meder

0
Rodinná dovolená Velký Meder

Slunce pálí, voda láká!

Léto v AQUAPARKU A TERMÁLNÍM KOUPALIŠTI Velký Meder

Pokud plánujete prázdninový výlet na Slovensko a chcete ho spojit se zábavou, adrenalinem a zároveň mít dobře postaráno o dětičky, navštivte Velký Meder na Žitném ostrově (dříve Čalovo).

Aquapark a termální koupaliště Velký Meder bude mít během letní sezóny přístupných až 10 bazénů. Celkový rozsah vodní plochy je 3910 m2 přičemž teplota vody dosahuje 25 až 37 °C.

Geotermální voda ve středisku má blahodárné účinky na pohybové ústrojí

Na své si tu přijdou milovníci vířivek, rekreační plavci i sportovci. Pro ně je k dispozici 50 metrů dlouhý plavecký bazén. Děti mají vyhrazený prostor ve venkovním dětském bazénu s hracími elementy, jako jsou vodní trychtýř a vodní dělo. Středisko nabízí vzrušující adrenalinové atrakce. Jejich součástí jsou skluzavky a tobogany exotických tvarů a pestrých barev.

Rodinná dovolená, termální koupaliště Velký Meder

Návštěvníkům poskytují průjezd toboganovým potrubím s vyústěním na obrovskou rampu nebo do pestrobarevného trychtýře. Areál se vyznačuje útulným prostředím, čemuž napomáhá bohatá zeleň a přilehlý lesopark. Součástí areálu je Tarzania, lanová dráha s délkou 650 metrů. Je rozdělena do dvou tras a pořádně protáhne údy velkých i malých lezců.

Vaše vysněná dovolená v aquaparku Velký Meder

V aquaparku nechybí stravovací zařízení fastfoodového ani restauračního typu. Pro rodiče s dětmi je během léta k dispozici Ostrov drobotiny, kde se tým bavičů postará o ratolesti, zatímco rodiče mohou klidně relaxovat. Středisko celoročně organizuje animační programy. Během přicházejícího léta čeká na návštěvníky několik akcí. Půjde hlavně o večerní koncerty různých hudebních skupin. Ty se uskuteční přímo v areálu střediska a budou se konat ve vybrané dny v týdnu.

Rodinná dovolená, termální koupaliště Velký Meder, Čalovo

Během letní sezóny zaplatí dospělý návštěvník za celodenní pobyt 9,50 Eur. Rodinný balíček určený pro dvě dospělé osoby a jedno dítě vyjde rodinný rozpočet na 22 Eur. Pro ubytované hosty poskytuje středisko extra slevy.

Letní sezóna bude trvat do konce srpna. Velký Meder se může pochlubit nejvyšším počtem slunečních dní na Slovensku. Pravděpodobnost, že vás zde přivítá příjemné letní počasí, je tedy ve Velkém Mederu větší než jinde.

Více na: www.thermalcorvinus.sk

PROČ je pro firemní kulturu důležité oblečení

0
Firemní oblečení Gekko

PROČ je pro firemní kulturu důležité oblečení

Firemní kultura je důležitým faktorem výkonů každé organizace, která se projevuje svým typickým způsobem.

Jak firemní kultura vzniká?

Firemní kulturu a její vznik ovlivňuje celá řada vnitřních i vnějších faktorů.

Tím nejsilnějším faktorem je způsob jednání a příklad vedení manažerů

Tyto osoby, ať už  vědomky či nevědomky, působí pro zaměstnance jako vzor. Součástí firemní kultury jsou vztahy k zákazníkům, dodavatelům a vnějšímu prostředí, vztahy mezi zaměstnanci a podřízených s nadřízenými, loajalita zaměstnanců k firmě a také například dress code.

Firemní oblečení Gekko, prodej oblečení

Firemní oblečení je jedním z faktorů firemní kultury

Uniforma, kterou nosí zaměstnanci přicházející do styku se zákazníkem, ji používají s cílem posílit povědomí o firmě. Uniforma by měla být zajímavá, z kvalitního materiálu, aby se v ní zaměstnanec cítil dobře. Pak vyvolává dobrý dojem i na zákazníka.

Chcete-li i vy vhodné uniformy, vyberte si firmu, která vám poskytne nejvíce vzorků firemního, reklamního a týmového oblečení v ČR.  Měla by používat vlastní potisk a výšivku firemního loga, dodat vám reference významných společností.

Zvolte správnou uniformu i pro svou firmu

Kvalitní uniforma je základ, zaujme na první pohled. Dodavatelem je například firma Gekko, která na svých stránkách www.gekko.cz umožňuje ověření skladových zásob.

Firma je na trhu již od roku 1996 a poskytuje například velkoobchodní slevy, v nabídce má oblečení PRO FIRMU, SPORT i ZÁBAVU. Nechybí kolekce dámského, pánského i dětského oblečení.

Firemní oblečení Gekko, dress code

Firma Gekko nabízí i oblečení větších velikostí, vybrané artikly jsou až do velikosti 5 XL, díky tomu si vybere skutečně každá firma pro své zaměstnance to nejlepší. Velkoobchodní prodej pro pouze B2B. Prohlédnout si můžete e-katalogy a v nich si vybrat ze široké nabídky modelů a kolekcí.

Díky uniformám dostanete svou firmu do povědomí zákazníků stejně snadno, jako například pomocí dárkových předmětů s logem firmy.

Dělat stěhování vlastními silami, nebo s firmou?

0
Levné stěhování Praha, stěhování Praha

Dělat stěhování vlastními silami, nebo s firmou?

Když se blíží stěhování, většina z nás si pokládá základní otázku.

Stěhovat svépomoci, nebo si najmout specialisty?

Obě možnosti mají svá pozitiva, ale najdou se i negativní stránky. Každý člověk má své potřeby a možnosti, takže je pouze na vás, abyste posoudili, jaká varianta je ve výsledku ta nejlepší.

Co se nákladnosti celého stěhování týká, na první pohled by řada lidí mohla říci, že nejlevnější se bude přestěhovat vlastními silami. To však není tak jednoznačné, protože při rozhodování musíte vzít v potaz veškeré faktory, jež mohou situaci ovlivnit. Následně si všechno vyhodnoťte a udělejte to nejlepší rozhodnutí. Jednu ze zajímavých variant nabízí levné stěhování Praha.

Při uvažování berte v potaz, jak daleko se budete stěhovat, kolik věcí budete přesouvat, jaké věci budete chtít odstěhovat, nakolik jsou objemné a těžké, kolik máte času a nakolik je váš čas cenný.

Stěhování může být složitější, než se zdá

Pokud nechcete nebo nemůžete příliš utrácet, určitě budete zvažovat, že si všechno zařídíte vlastními silami, bez využití specializované firmy. Ovšem čím více věcí máte, tím větší auto budete ke stěhování potřebovat, abyste nemuseli neustále přejíždět z jednoho místa na druhé. Když bude potřeba nákladní auto, potřebujete sehnat někoho s patřičným řidičským oprávněním.

Levné stěhování Praha, stěhování Praha

Ke stěhováním objemnějších a těžších předmětů budete potřebovat potřebné vybavení a pomůcky, mezi něž patří stěhovací lana a pásy. Stěhování některých specifických předmětů bez zkušených profesionálů může představovat hodně složitý oříšek.

V případě, že patříte mezi lidi, jejichž hodinová sazba je větší, než kolik zaplatíte stěhovací firmě za hodinu její práce, pak určitě není co řešit a každopádně vás vyjde lépe najmutí profesionálů.
Ještě než uděláte konečné rozhodnutí, měli byste zvážit, jestli máte k dispozici dostatek spolehlivých pomocníků z řad příbuzných nebo kamarádů, kolik času potřebujete na balení, přestěhování a vybalování a zda dovedete přestěhovat věci bez jejich poškození nebo bez vlastního poranění.

Jak na nevšední zážitky? Využijte společnost Benchmark

0
Zážitková agentura, hostesky

Jak na nevšední zážitky? Využijte společnost Benchmark

Společnost Benchmark pro vás organizuje nevšední zážitky již více než deset let. Benchmark je prostě event agentura, která pro vás ideálně skloubí zábavnou formu s rovinou vzdělávací. Ale nejen to, pokud nahlédneme do zákulisí této nevšední agentury, dokážeme zde najít velice pěkné motto:

nabídneme vám služby o jakých se vám do té doby ani nesnilo

Služba, jenž všem vykouzlí hodně dlouhý úsměv

Všichni známe naše klasické pořekadlo: “zabít dvě mouchy jednou ranou”. Ochránci zvířátek prominou, toto pořekadlo mě opravdu napadlo v okamžiku, kdy jsem o nabídce zážitkové agentury přemýšlel.

Ona pověstná jedna rána je přesně to, kdy jsou zaměstnanci z pořádané akce doslova uneseni. Kdy získají pozitivní energii a neskutečnou motivaci do dalšího období. Vše probíhá v souladu s firemní kulturou tak, aby došlo k vzájemnému provázání s hodnotami, které ta či ona společnost zastává.

Ona pověstná druhá rána pak vytrhne trn z paty těm, kteří musí zážitkové události pro své kolegy vymýšlet, do detailu organizovat a po celou dobu udržovat. Přece jen se jedná o to, udržet složité soukolí neustále v chodu. A sami jistě uznáte, že specialisti díky své dlouhodobé a každodenní praxi ví jak na to. Ano, volejte Benchmark.

Hostesky akci dodají potřebný lesk

Benchmark budete volat také v okamžiku, kdy na svojí akci budete potřebovat zajistit účast hostesek. Výhodou agentury Benchmark je i to, že mají vlastní hostesky. To jednoznačně oceníte vždy, kdy potřebujte mít jistotu profesionálního personálu. Hostesky dokáží elegantně vyřešit i všechny nenadálé a nečekané situace.

Webové stránky zážitkové agentury nabízí službu hostesky Praha, hostesky Brno, hostesky Plzeň ale i hostesky pro vaše město. Je zcela jasné, že hostesky povznesou celkový dojem z události a perfektní zprávou je, že i pro vaše město je tato služba dostupná.

Tak na co čekáte, snový zážitek s Benchmark už na vás čeká, stačí jen do něj lehce vstoupit.

Virtuální realita a hraní casino her

0
Virtuální realita

Virtuální realita a hraní casino her

Virtuální realita je velkým trendem minulého roku. V poslední době se o ní hodně mluví zejména proto, že je dostupná už i širšímu publiku a vybavení nestojí desítky tisíc. Nejprve si ale řekněme, co virtuální realita je a jak funguje.

Co je virtuální realita?

Zjednodušeně se dá říci, že virtuální realita je technologie, která vytváří iluzi skutečného světa. Pro využívání virtuální reality jsou třeba nejčastěji speciální brýle, které si nasadíte a poté již dané prostředí či hru vnímáte jako byste v ní skutečně byli.

Největší rozdíl oproti monitoru spočívá v tom, že postavy a věci vidíte ve virtuální realitě v opravdové velikosti, zatímco na monitoru jsou zmenšené. Virtuální brýle dokáží například snímat pohyb hlavy, takže si připadáte jako byste ve hře skutečně byli.

Výrobci brýlí pro virtuální realitu

Mezi největší výrobce brýlí pro virtuální realitu, které se dají připojit k počítači, patří Oculus a HTC. Brýle pro mobilní telefony pak vyrábí hojně Google a Samsung. Cena brýlí Oculus a HTC se pohybuje okolo 15 tisíc korun. K mobilním telefonům se pak dají sehnat brýle za několik stovek až několik tisíc korun.

Casina a virtuální realita

Společnosti nezaváhaly, na virtuální realitu jsou připraveni a již nyní běží několik casín, která se zaměřují přímo na hraní ve virtuální realitě. Patří mezi ně například: SlotsMillion, CasinoVRPoker a hraní přes virtuální realitu podporuje také GoWinCasino.

Výhody hraní casino her ve virtuální realitě

Pokud budete hrát casino hry pomocí virtuální reality, bude to pro vás úplně jiný zážitek než v obyčejném online casínu. Ve virtuálním světě uvidíte reálně ostatní hráče, jak s vámi sedí u stolu, můžete si také například sednout za bar nebo jít hrát jakýkoliv herní automat. Budete se cítit, jako byste seděli v reálném kasínu.

Jak hrát casino hry ve virtuální realitě?

Pro hraní je třeba si zakoupit brýle pro virtuální realitu, které lze zapojit k počítači. Poté stačí jít do online casína, spustit jakoukoliv hru a užívat si ji tak, jako byste seděli v opravdovém kasínu.

Regulace casín s virtuální realitou

Redakce portálů porovnávací casino online hry a společnosti – CasinoRecenzie.cz nám sdělila, že některé vlády jsou již na virtuální realitu připravené a již platí nějaké nařízení. Například na Maltě musí casína ve virtuálním světě zobrazovat hodiny, aby hráči neztráceli pojem o čase. Některé státy však na tuto technologii doposud nestihly reagovat žádnými zákony. Můžeme ale očekávat, že postupně těchto regulací a nařízení pro provozovatele kasín s virtuální realitou bude přibývat.

Virtuální realita posouvá online casína na úplně novou úroveň a je jen otázkou času, kdy začne těchto casín přibývat ve velkém množství.

Chcete lepší recenze? Odměňte zákazníky

1
Odměňte zákazníky, zákaznická recenze

Chcete lepší recenze? Odměňte zákazníky

Spousta firem by uvítala pozitivní recenze od svých zákazníků. Ale i když poskytují výborné služby, občas zkrátka k dokonalosti něco malého chybí.

Stačí však zákazníkům udělat radost a hned se jejich zážitek posune na úplně jinou úroveň

V dnešní době jsou pozitivní recenze na internetu jednou z podmínek úspěchu. Na koho se kupí stížnosti, ten může po čase své podnikání ukončit. Společnosti se proto většinou snaží poskytovat lidem co nejlepší služby a očekávají za to pozitivní recenze. Často tomu tak opravdu je, někdy ale chybí ona pomyslná třešnička na dortu. Drobnost, která udělá ze spokojeného zákazníka nadšeného zákazníka.

Reklamní předměty pomohou nadchnout klienty

Jednou z možností, jak své klienty nadchnout, je poskytnou jim kromě objednaného zboží či služeb také něco navícreklamní předměty s potiskem, které jejich zážitek posunou na novou úroveň.

Odměňte zákazníky, zákaznická recenze, reklamní předměty

Takové reklamní předměty nemusí být nákladné. Levné a velmi hojně používané reklamní propisky vychází jen na několik korun za kus i včetně potisku. Reklamní trika, která udělají mnohem větší parádu, mohou být rovněž nákladově velmi efektivní.

Reklamní magnetky a odznaky

Lidi ale nejvíce potěší, když se reklamní předmět přímo těsně váže k činnosti, za kterou jej obdrželi. U velmi oblíbených únikových her je například ideální odměnou odznak či medaile, kterou tým obdrží poté, co hru úspěšně absolvuje. Ale i pokud se nezadaří, je velmi vhodné klienty odměnit, například pomocí magnetky, kterou návštěvníci připevní na lednici a budou ji mít stále na očích.

Odměňte zákazníky, zákaznická recenze, reklamní předmět

Odměňujte a získávejte recenze

Každý člověk má rád odměnu, zkrátka drobnost, která mu zpříjemní den. Když mu takovou drobnost poskytnete bez ohledu na to, jaký typ zařízení provozujete, zákazník bude nadšený a odvděčí se vám velmi dobrou recenzí. Pokud nevíte, jaké reklamní předměty zvolit, můžete kontaktovat reklamní agenturu Propaq. Její specialisté vám rádi představí možnosti a pomohou vám vybrat ideální reklamní předmět, který udělá vašim zákazníkům radost.

Letní tip – pořiďte si řidičák na loď

0
Letní tip, řidičák na loď, kapitánské zkoušky, kapitánský průkaz

Letní tip – pořiďte si řidičák na loď

Přemýšleli jste někdy o tom, jaké to je řídit motorovou jachtu či vodní skútr a kde se asi dají „papíry na loď“ pořídit? Smělou myšlenku na kapitánský průkaz jste zaplašili s tím, že je to určitě všechno složité a komplikované… Opak je však pravdou!

Získání kapitánského průkazu Vůdce malého plavidla není vůbec komplikované

Kapitánské kurzy Lodní školy

Kapitánské kurzy Lodní školy jsou tu pro nadšence se zájmem o získání „řidičáku na loď“. A též pro všechny milovníky plavby, kteří již mají za kormidlem něco za sebou, ale chtějí si svoji kvalifikaci zvýšit či si jen kapitánské dovednosti připomenout.

Lodní škola nabízí svůj servis všem, kteří chtějí řídit svoji či zapůjčenou motorovou loď, rychlý člun, vodní skútr či plachetnici po řekách, jezerech a průplavech nejenom u nás, ale i v zahraničí. A to již od 16 let věku. Pro dobrodruhy s námořnickou duší navíc rozšířená způsobilost pro plavbu po moři do vzdálenosti jedné námořní míle od břehu. Výkon motoru není omezen, stejně jako šířka plavidla. Daná je pouze maximální délka plavidla (20 m) a maximální počet cestujících na palubě (12 osob).

Letní tip, řidičák na loď, kapitánské zkoušky, kapitánský průkaz, řízení loďLodní škola Vás profesionálně a záživně připraví jak teoreticky, tak prakticky pro všechny kategorie průkazů Vůdců malých plavidel. Vlastní učební materiály, vlastní školící prostory, profesionální lektoři, flotila školních plavidel. V rámci kapitánských kurzů VMP nasazujme až 7 vlastních lodí různých velikostí.

Výcvikové lodě a kapitánské zkoušky

Každá z výcvikových lodí má k dispozici minimálně koupelnu, WC, a kompletně vybavenou kuchyňku pro přípravu občerstvení během plavby. Pro zimní plavby je instalováno výkonné topení. Na praktický výcvik klademe značný důraz, vždyť v rámci jediného kurzu naplujete až 9 hodin! Absolvované „kapitánské zkoušky“ mají neomezenou časovou platnost, takže není zapotřebí žádných periodických přezkoušek či dokládání průběžné praxe.

Odborná způsobilost (průkaz) „Vůdce malého / rekreačního plavidla“ má dle platné legislativy trvalou hodnotu. Lodní škola nabízí každý rok cca 35 termínů základních kapitánských kurzů a více než 150 termínů závěrečných praktických zkoušek (tzv. Ověření dovedností při vedení malého plavidla dle zákona č. 114/1995 Sb., o vnitrozemské plavbě).

Letní tip, řidičák na loď, kapitánské zkoušky, kapitánský průkaz, lodní zkoušky

Následuje další stovka termínů pro kondiční plavby či další vzdělávání (praktická noční plavba, radiotelefonní provoz, plavba podle radaru apod.) Hlavním místem konání kapitánských kurzů je Praha, ale každoročně se pořádá též několik kurzů na Baťově kanálu, v Nymburce a na dalších místech. Lodní škola, to je svět zážitků pro všechny, kteří mají vztah k plavbě, lodím, chtějí se něco z oboru lodní dopravy dozvědět a třeba i poznat nové lidi okolo vody…

Trendy v pánském spodním prádle 2017

0
Trendy v pánském spodním prádle 2017

Trendy v pánském spodním prádle 2017

Pánové, kdy jste naposledy obměňovali svůj šatník? Čas od času chodí oblečení nakupovat většina z nás, ale na jednu položku při tom často zapomínáme: je to spodní prádlo.

Při tom správně zvolené slipy, trenýrky nebo boxerky jsou stejně důležité, ne-li důležitější, jako zbytek outfitu

A podléhá módním trendům úplně stejně, jako jakákoliv jiná kategorie oblečení.

Pánské spodní prádlo tisíckrát jinak

Je zcela pochopitelné, že ne každý muž se orientuje v módě, proto se nejprve krátce podívejme na to, jaké druhy spodního prádla vlastně muži mohou oblékat.

Klasikou jsou samozřejmě pánské slipy – jakási pánská obdoba ženských kalhotek, tedy těsné přiléhající prádlo bez nohaviček a s nízkým či vysokým pasem. Slipy samozřejmě ideálně zvýrazňují mužskou pýchu ukrytou uvnitř, ne každý je však považuje za dostatečně „mužné“.
Proto dává řada mužů přednost boxerkám, Boxerky jsou opatřeny kratšími nebo delšími nohavicemi a mohou být jak volné, tak přiléhavé. Sahají různě vysoko do pasu. Zde volba záleží pouze na tom, co je kterému muži pohodlnější, ačkoliv i na tomto kritériu se podepisují módní trendy. Podíváme se na ně vzápětí.

pánské spodní prádlo, trendy, spodkyTrenýrky (lidově zvané „trenky“, popř. „trencle“) jsou další klasikou. Jedná se víceméně o nejvolnější spodní prádlo, které lze s trochou tolerance nosit i jako náhradu kraťasů, aniž bychom se dopustili zásadního módního přešlapu. Trenýrky mají v pánských šatnících své místo již velice dlouho a je pravděpodobné, že jen tak nevymizí.

Ale výčet základních druhů pánských „spodek“ tím totiž ještě nekončí – věděli jste, že existují třeba taková pánská tanga (tzv. jocksy)? Ano, ani muži samozřejmě nechtějí být ochuzeni o pocit, jaké to je hýčkat si mezi půlkami zaříznutou tenkou nitku.

Experimenty na módních molech

Vypadá to, že módní návrháři nechodí pro originální nápady daleko. Pokud toužíte být jedineční ve všech ohledech, pak máte možnost vybírat si z nesmírně široké nabídky poněkud netypických kousků. Co takhle pánský set i s podprsenkou v síťovém provedení? Slipy s otvorem pro zadní část, aby nikomu neunikly pěkně vypracované hýžďové svaly v celé své kráse? Nebo dokonce jen úzký proužek látky nedávající fantazii takřka žádný prostor? A vaše přirození mohou zakrývat třeba i boxerky s praktickým zipem, aby vše mohlo proběhnout ještě rychleji…

Samozřejmě, že žádný z těchto „výstřelků“ se asi nikdy masivně neprosadí, ovšem to nic nemění na tom, že pokud v sobě ukrýváte exhibicionistické sklony, rozhodně si přijdete na své. A kdo ví – oblast spodního prádla je natolik nevyzpytatelnou módní kategorií, že nám třeba jednoho dne bude připadat normální pohled na muže, který si ráno namísto klasických slipů obléká plyšová zvířátka.

Trendy pro letošní rok

Podívejme se tedy na to, jaké trendy věští módní policie pro nadcházejících dvanáct měsíců. O tom, že se budou nadále nosit hlavně první tři výše zmíněné kategorie – tedy slipy, boxerky a trenýrky – žádný z nich nepochybuje. Co se pravděpodobně bude vyvíjet, to jsou materiály, barvy a střihy.
 Tak například u boxerek a trenýrek se stále častěji setkáváme s vyššími pasy. Má to hned několik důvodů – kromě pohodlnosti třeba ten, že na vyvýšeném proužku boxerek vyčuhujících nad horní linií kalhot se mnohem lépe vyjímá logo výrobce.

Jedna z prvních věcí, které při pohledu na pánské spodní prádlo zaznamenáme, je samozřejmě jejich barva. Letos však na tomto poli nečekejte žádné výstřelky, i nadále se na výsluní udržuje klasická trojice neutrálních odstínů bílé, šedé, černé a všech jejich kombinací. Velmi oblíbenou zůstává rovněž námořnická modř, která podle jednoho průzkumu dokonce u mužů vede.

Trochu jiná situace je u trenýrek, ty bývají většinou nápaditější a pestřejší. Nebojte se tedy sáhnout třeba po oblíbených kostkách, které se v různých variacích rok co rok vracejí.

Co se týče materiálů, trend je opět jasný: vedle klasické bavlny se prosazují moderní umělé textilie, ideální na sport. Řada mužů jim dává přednost i při každodenním nošením, jsou totiž velmi jemné a pohodlné. Navíc se skvěle hodí pro přiléhavé kousky, kdy dávají optimálně vyniknout všemu, co chce jejich nositel zdůraznit.

Jak vzniká český křišťál? Tradičně ručně.

0
Top Crystal, eshop, online, český křišťál

Česká tradice a ruční výroba křišťálových výrobků, český křišťál.

Jako hrdí patrioti víme, že když chceme kvalitní sklo, tak se porozhlédneme prostě u nás v Čechách. Sklo je jasné, a co v případě křišťálu? Možná to víte, ale jako křišťál se označuje sklo, kde vápenatá složka je nahrazena přítomností olova v rozmezí 18% – 35%. A to je právě oním důvodem neobvyklého lomu světla, oslnivého třpytu a barevné hry světla.

český křišťál, barevný křišťál, čirý křišťál

Už teď vidím vaše rozjasněné oči. Každého z nás potěší, že řemeslo sklářské resp. ruční výroba křišťálových výrobků je pořád zachována a stále šíří věhlas šikovných českých ručiček v zahraničí.

Jak se snoubí moderní prodej a podpora klasického řemesla?

Společnost Top Crystal byla založena v roce 2016 pro prodej překrásných křišťálových výrobku pomocí e-shopu doma i v zahraničí. Velice se mě líbí vize celého projektu, kterou si zde dovolím citovat.

Za rozhodnutím založit e-shop s českým barevným křišťálem tak stojí kromě uměleckého cítění také snaha zpopularizovat neuvěřitelné umění českých sklářů

Jak nám vzniká barevný křišťál?

Kdo miloval chemii už asi tuší. Barevný křišťál vzniká pomocí příměsí kovů. Ty stojí za onou jiskrnou a nádherně čirou fialovou, rubínovou, modrou, zelenou, azurovou ale také neskutečnou černou barvou.

A teď si představte onu úžasnou kombinaci barevného a čirého křišťálu. Stále se bavíme o ruční výrobě. Bavíme se nejen o tradici, ale hlavně o fortelu. O tom, jak vložit při vysokých teplotách 800°C čirou křišťálovou hmotu do slupky z barevného křišťálu a následně toto spojení vytvarovat v bukové formě. A to není zdaleka vše. Následuje náročný proces broušení, kdy jen ti nejlepší dokáží precizně vybrousit pravidelné tvary a kdy brusičský mistr musí odhadnout i hloubku brusu.

Chceme mít křišťál doma

Oddechli jsme si, následuje leštění, kontrola, balení, expedice a pak už jen všichni obdivují, jaké krásné české výrobky třeba v podobě křišťálové vázy máte doma. Pokud jim dokáže tento příběh zrodu převyprávět, jejich úžas se rozhodně prohloubí, nemyslíte?

BUĎTE V KONTAKTU

1,681FanoušciTo se mi líbí
31NásledovníciNásledovat
225NásledovníciNásledovat
ReklamaDoporučujeme špičkový účetní program Money S3 od firmy CÍGLER SOFTWARE.

234x60.gif