Domů Blog

Radek Karban = Garance Vašeho úspěchu! (zkušenosti a recenze klientů)

0
Radek Karban výuka

Radek Karban = Garance Vašeho úspěchu! (zkušenosti a recenze klientů)

Jak se posunout v životě rychleji? Objevit svůj potenciál? Najít své životní poslání? Dosahovat výjimečných výsledků?

Možná i právě vy cítíte, že jste v životě nedosáhli všeho, čeho jste chtěli. Připadá vám třeba také někdy, že vám život hází klacky pod nohy. Možná vás překvapí, že největší překážkou ke splnění vašich cílů či snů v životě jste jen vy sami. Většina neúspěchů je totiž způsobena nedostatkem sebevědomí, strachem ze selhání, a negativními myšlenkami typu „to nemohu dokázat, to není nic pro mne“ a neschopností ovládat své emoce a nikoliv být emocemi ovládán (vaše mentální síla).

Jak odstranit skryté limity a vyrazit k úspěchu rychleji?

Potenciál k tomu být úspěšní máme v sobě všichni, ale ne každý má dost vůle a ochoty pracovat na sobě a na svém vnitřním rozvoji a růstu. Se správným vedením však doslova každý může dosáhnout pokroků a úspěchů, o kterých se mu dříve mohlo pouze zdát. Na intenzivních vzdělávacích prožitkových tréninzích osobního rozvoje, které pořádá Radek Karban, se již více jak tři tisíce Čechů a Slováků přesvědčili, že mohou dosáhnout prakticky čehokoli, co si budou přát.

Kdo je transformační lídr Radek Karban?

Radek Karban je známý pražský life coach (životní kouč) a transformační lídr, který na svých unikátních akcích pomohl už třem tisícům lidí odemknout jejich maximální potenciál a umožnil jim dosáhnout v životě úspěchů, které pro ně byly dříve nemyslitelné.

Radek Karban kurzy

„Trénink byl naplněn bohatě informacemi, které jsem dosud neměl a postrádal je.“ – Ruda Vondřich

Radkovy tréninky osobního rozvoje v Praze umožňují účastníkům dosáhnout jejich cílů a snů výrazně rychleji díky tomu, že se on sám zajímal o modelování úspěšných lidí a potkal a vyzpovídal lídry jako je např. Brian Tracy, Robert Kiyosaki, Randy Gage, Tony Robbins a mnohé mnohé další, kteří v USA stojí na špici sebevzdělávání.

„Když jsem přišel na trénink, nevěděl jsem co to bude. Příjemné prožití víkendu s novými lidmi a hodně zážitků, super. Doporučím dále kamarádům.“ – Eda Ziebiker

Radek Karban je také odborník na neuro lingvistické programování (NLP), držitel mistrovského certifikátu NLP Master a New Code NLP. Mezi jeho klienty patří vrcholoví sportovci, velké firmy, i stovky podnikatelů a živnostníků, kterým pomáhá zvyšovat jejich výkonnost, energii, produktivitu, efektivitu, motivaci, disciplínu i odvahu. Proto chcete-li mít lepší výsledky i vy, vyhledejte ho a zavítejte na některý z tréninků Radka Karbana. Kámen nezůstane na kameni. Radkovi výsledky totiž mluví za vše! Jaké to jsou?

Jaké má Radek Karban reference a zkušeností?

„Velmi emotivní a dynamický trénink od Radka bych přál všem. Úžasná atmosféra, skvělí lidé na kurzu a mnoho praktických cvičení. Na trénink by měl jít každý, kdo se chce na sobě pracovat a chce více poznat sám sebe. Ještě jednou Radku děkuju :)“ -Josef Oujezdský

Radek Karban facebook

„Na tréninku byla super atmosféra, Cítím vděčnost za možnost se zúčastnit. Nabitý obsah, zajímavý hosté, co žijí to o čem mluví. Praktická cvičení. Překonání vlastních limitů.“ – Lukáš Piršel

„Na tréningu jsem se dozvěděla hodně velmi cenných informací o investování a strategie zacházení s příjmy. Řečníci mi dali silnou inspiraci a otevřeli mysl. Díky za možnost mluvit o mém projektu Děti na veřejnosti před všemi účastníky“. – Anna Glacunova

„Trénink byl skvěle postaven, líbili se mi všechny akce které jsme v průběhu museli uskutečnit . Musím říct že mi to určitě pomohlo. Díky! 
Pokud tě zajímá jak přemýšlí milionáři, měl by jsi se určitě zúčastnit. Tento kurz tě nakopne do akce. Poznáš super lidi“ – Radek Bárta

„Trenink byl velice dobre veden. Trenink bych doporucila vsem, kteri chteji opravdu zmenu a ne o ni jen vykladat. Toto neuveritelne setkani mi otevrelo oci a pomohlo mi velice trefnymi otazkami jak na to. Jednim slovem – uzasne! A jeste jednou diky Radkovi, ze nam pomaha menit svet“ – Kateřina Poláková

„Cenné informace z oblasti peněz Setkání se zajímavými lidmi a jejich zkušenosti ověřené v praxi. Praktická cvičení na uvědomění, jak nás mysl ovládá pod vedením Radka Karbana“ – Jana Simakova

„DĚKUJI TI Radku za skvělý tréning! Za Tvou energii a za super atmosféru! Bylo mi ctí se od Tebe něco nové naučit! – Anna

„Věřím, že každý může být úspěšným, ale ne každý úspěšným bude, protože hodně lídí není ochotna pro to dost udělat a zaměřit se na svůj osobní růst a rozvoj. Proto pořádám vzdělávací tréninky a kurzy pro aktivaci lidského potenciálu, objevování své síly, životní proměnu.“ říká závěrem Radek Karban. A nyní je to jen na VÁS, zdali se posunete tak, jako oni. Bude to i VÁŠ NOVÝ ŽIVOTNÍ PŘÍBĚH?

Díky modernímu docházkovému systému může firma jedině získat

0
docházkový systém

Díky modernímu docházkovému systému může firma jedině získat

Měření docházky zaměstnanců se týká téměř každé společnosti. Zaměstnavatelé tak činí nejen z důvodů legislativních, ale také z těch praktických. Díky přesným informacím lze podnik řídit mnohem efektivněji.

Proč investovat do docházkového systému?

Možnosti moderního docházkového systému jsou velmi široké. Umožňuje evidenci pracovní doby zaměstnanců a kontrolu jejich pracovního výkonu. Prioritou je maximální automatizace a intuitivní ovládání. Díky tomu nemusí zodpovědné osoby ani zaměstnanci absolvovat časově náročné a nákladné školení. Podstatné je, aby řešení měření docházky a související firemní procesy zjednodušilo.

Systém sbírá data, která do něj vkládají zaměstnanci prostřednictvím ID média. Zodpovědný pracovník má díky tomu nepřetržitý přehled o tom, kdo byl v daném čase na pracovišti a jak dlouho na místě setrval. Zároveň je okamžitě upozorněn na skutečnost, že zaměstnanec neprovedl očekávanou akci (např. se nedostavil do určitého úseku, případně tam strávil kratší či delší dobu).

docházkový systém, ID karta

Velkou výhodou moderních docházkových systémů je integrace s dalšími systémy – většinou s přístupovým a bezpečnostním (kamerový systém – CCTV). Komplexní řešení je založeno na vzájemném sdílení dat, ke kterým má pověřený pracovník nepřetržitý přístup – data jsou uložena na cloudu.

IMA nabízí řešení pro každého

Praktickou ukázkou propracovaného systému pro měření docházky je řešení od společnosti Institut Mikroelektronických Aplikací (IMA). Jeden z předních evropských dodavatelů a technologických inovátorů je na trhu již od roku 1992 a momentálně nabízí jednoduché i komplexní systémy.

Jednoduchý docházkový systém IMAcheck Attend je vhodný pro menší firmy, školy a v neposlední řadě také pro volnočasové spolky apod. K výhodám patří nízké pořizovací náklady a snadná montáž bez nutnosti komplikovaných stavebních úprav. Systém umožňuje efektivní kontrolu osob prostřednictvím ID média – klasického čipu nebo mobilního telefonu s podporou technologií NFC či Bluetooth Low Energy.

docházkový systém, Bluetooth Low Energy.

Náročnější zákazníci volí komplexní docházkový systém. Nabízí přehledné a jednoduché ovládání a zároveň ho lze propojit s dalšími firemními systémy (nejčastěji s účetními a mzdovými). Data uložená na cloudu jsou přístupná kdykoliv a odkudkoliv, což ocení také zaměstnanci, kteří vyžadují přístup např. z důvodu kontroly rozpisu směn, zbývající dovolené apod. Samozřejmostí je možnost integrace s bezpečnostním systémem a získávání dat přes chytrý telefon s Androidem a technologií NFC.

Funkcí a výhod moderního docházkového systému je daleko více. Chcete-li se o špičkovém řešení české firmy IMA dozvědět více, pokračujte na www.ima.cz.

Rychlá Via SMS půjčka: Co byste o ní měli vědět, než si půjčíte?

0
Rychlá Via SMS půjčka

Rychlá Via SMS půjčka: Co byste o ní měli vědět, než si půjčíte?

Dostat se do situace, kdy na účtu nezbude potřebná částka a do výplaty je ještě poměrně daleko, se může stát každému. Pokud se něco podobného stalo i vám a nemáte k dispozici rezervu, ze které byste mohli čerpat, budete se muset poohlédnout po někom, kdo vám po dobu několika dní až týdnů potřebnou částku poskytne. Jako ideální řešení se jeví rychlá půjčka online. K nejžádanějším patří produkt od Via SMS s.r.o.

Kolik si můžete půjčit?

Rychlé půjčky se vyznačují nízkým úvěrovým rámcem a kratší dobou splatnosti. Via SMS není výjimkou. Pro zájemce je připraveno až 20 tisíc korun, ovšem až v případě následující půjčky. Napoprvé si lze půjčit maximálně 10 tisíc korun, a to na dobu od 7 do 30 dní.

Mějte na paměti, že půjčky online nepatří k nejlevnějším. RPSN je naopak vyšší než v případě běžných úvěrů (pohybuje se nad 1000 %), a proto byste měli důkladně zvážit, zda finanční injekci tohoto druhu skutečně potřebujete.

Rychlá Via SMS půjčka, rychlé půjčení

Chcete si půjčit zdarma?

V rámci první půjčky však můžete využít zajímavou akci. Via SMS nabízí novým klientům první půjčku ve výši až 8 tisíc korun zdarma. Samozřejmě za předpokladu dodržení smluvních podmínek a vrácení částky ve stanoveném termínu.

Žádost o půjčku probíhá online a posouzení probíhá obratem. Žadatel musí mít stálý příjem a měl by být ve věku 20 – 65 let. Jakékoliv ručení poskytovatel nevyžaduje.

Co se stane, když neuhradíte splátku?

Nebudete-li moct půjčku zaplatit v dohodnuté době, můžete si splatnost za poplatek prodloužit. O prodloužení byste měli zažádat před uplynutím doby splatnosti, jinak se nevyhnete úrokům z prodlení.

Zároveň se předem seznamte s důsledky pozdní platby a nesplacení. V případě pozdní platby zaplatíte zmíněné úroky z prodlení a zároveň se daná skutečnost promítne ve vašem ratingovém kreditu. Negativní záznam může zamezit možnosti poskytnutí jiného finančního produktu.

Co (ne)čekat od repasovaného serveru?

0
Czech Servery, repasované servery, server

Co (ne)čekat od repasovaného serveru?

Repasovaná výpočetní technika se dostala do centra pozornosti jednotlivců i firem. Velký zájem je především o desktopy a notebooky, ovšem v pozadí nezůstávají ani repasované serveryProč byste o nich měli uvažovat i vy?

Lákadlem je především cena

Říká se „za vším hledej ženu“, ale v případě repasované techniky platí spíše „za vším hledej cenu“. Právě tu totiž většina zákazníků považuje za největší důvod pro nákup repasovaného serveru. Najdou se však i uživatelé, kteří si repasovaný server koupí z ekologických důvodů. Pořídit si starší hardware je ohleduplné k životnímu prostředí.

Kolik vás bude repasovaný server stát? Přesná cena logicky závisí na individuální konfiguraci. Jeden z nejstarších českých prodejců Czech Server nabízí repasované servery v podobě barebonů. Jedná se o základ s procesorem a pamětí, který si mohou zákazníci nakonfigurovat podle potřeby.

Czech Servery, repasované servery, server, repasovaná technika, notebooky

Vaše peněženka však krvácet nebude. Nejlevnější server HP ProLiant je k mání již pod 3 500 Kč (včetně DPH).

Odkud repasované servery pochází?

Čeští prodejci nabízí repasovanou výpočetní techniku, kterou vykupují ze zahraničních i českých firem. V případě zmíněného Czech Serveru v minulosti sortiment pocházel především ze zahraničí. Postupem času začaly převažovat servery původem z českých firem a nyní již tvoří většinu.

Solidní prodejci vykupují pouze servery ve velmi dobrém stavu. Technici je následně vyčistí a vymění některé komponenty. Czech Server poskytuje na použité zboží záruku na 12 měsíců a na vybrané servery také rozšířenou záruku NBD (Next Business Day) na 12 – 36 měsíců.

Czech Servery, repasované servery, server, repasovaná technika

Proč nakupovat v ČR?

Někteří zahraniční prodejci sice nabízí repasované servery ještě o něco levněji, ale o to problematičtější je řešení reklamace. O expresní opravě samozřejmě nemůže být ani řeč.

K výhodám nákupu u prodejců jako Czech Server patří také kvalifikované poradenství, doprava a instalace u zákazníka ve firmě a v neposlední řadě instalace OS a aplikací.

Recenze eWay-CRM: Jaký je systém postavený na Outlooku?

0
CRM software eWay-CRM

Recenze eWay-CRM: Jaký je systém postavený na Outlooku?

Pokud právě hledáte robustní, ale přitom velmi intuitivní CRM systém, který vám výrazně zjednoduší každodenní práci se zákazníky, nepřestávejte číst. Do hledáčku se nám dostal produkt od české firmy eWay System – eWay-CRM a nezaujal nás pouze z důvodu, že je v základní verzi zcela zdarma. Přesvědčili jsme se o jeho kvalitách a můžeme s klidným svědomím konstatovat, že se skutečně jedná o nejlepší CRM systém pro Outlook.

Nechcete přecházet? Nemusíte

Používáte-li pro správu kontaktů Microsoft Outlook, nebudete se ho muset vzdát, ale ani se učit pracovat v novém prostředí. CRM software eWay-CRM je integrován přímo do Outlooku a v praxi jde tedy spíše o rozšíření původního programu. Ovšem nenechte se mýlit, funkcí je velmi mnoho a nechybí nic, co byste mohli v CRM systému potřebovat.

CRM software eWay-CRM právě pro vás

Nejdůležitější moduly

CRM systém zasahuje do různých oblastí řízení firmy. Každou z nich řeší pomocí k tomu určenému modulu:

 • společnosti (integrace se systémem ARES a evropským rejstříkem plátců DPH
 • kontakty (kompatibilní s kontakty v rámci Outlooku)
 • příležitosti (včetně funkce workflow pro standardizování postupů)
 • projekty
 • marketing (včetně hromadného mailingu)
 • deník
 • dokumenty
 • e-maily
 • docházka
 • úkoly
 • kalendář
 • reporty

Pro koho je systém dobrou volbou?

CRM systém eWay-CRM je určen pro projektově orientované společnosti, ale také pro obchodníky, kteří fungují na bázi opakovaného dodávání služeb či zboží. V obou případech vám software výrazně zjednoduší množství rutinních činností a ušetří spoustu času.

Zde si můžete přečíst, co je CRM systém. Získáte lepší představu o tom, jak funguje, a zda se hodí pro potřeby vaší firmy.

CRM software eWay-CRM, notebook

Funguje i v mobilním zařízení

Nespokojíte-li se se základní desktopovou verzí, můžete přejít na placenou variantu, která zahrnuje i mobilní aplikaci (pro Android a iOS). Zároveň získáte více diskového prostoru (místo původních 200 MB budete moct využívat 10 GB cloud či vlastní server) a telefonickou podporu (zdarma je dostupná podpora přes e-mail). Bližší info najdete na www.eway-crm.com.

Podoby reklamních předmětů, jež jsou do zimy jako dělané!

0
Reklamní předměty

Podoby reklamních předmětů, jež jsou do zimy jako dělané!

Jelikož zima ještě ani zdaleka neskončila, měli bychom být připraveni na to, že třeba začne ještě sněžit. Přece jenom už se několikrát stalo, že začalo sněžit například na Velikonoce. Buďte proto stále ve střehu a ještě neschovávejte zimní vybavení. Pokud nyní zvažujete, že si necháte vyrobit reklamní předměty, ještě je třeba zvážit, jestli je nevyrobíte v podobě, která je do zimy jako dělaná!

V dnešní době si reklamní předměty můžeme vyrobit v mnoha zajímavých podobách. Už to dávno není jenom o propiskách, které jsou sice stále nejlevnější a stále potřebné, ale už jsou všední. Vyrobit si dneska můžete mnoho jiných užitečných reklamních předmětů, které lidé jen tak nevyhodí.

A jelikož je ještě stále zima – co třeba si nechat vyrobit takové reklamní předměty, které ještě nyní (či i na začátku března) využijeme?

Škrabky na sklo

Ještě chvilku potrvá, než opadnou poslední zimní mrazíky. Zimní mrazíky se nám vyskytují ještě do poloviny března. Ještě do té doby se tedy vyplatí mít v přihrádce auta škrabku na sklo, bez níž bychom se v zimě neobešli.

Škrabka na sklo je zároveň praktickým reklamním předmětem, který by měla vyrobit nejedna společnost. Je to podoba reklamního předmětu, kterou mohou vyrobit nejen značky automobilek.

Reflexní prvky

Jelikož je stále ještě brzy tma, vyplatí se mít i reflexní prvky. Ty jsou ze zákona povinné, což jistě víte. Reflexní prvky musí mít všichni chodci či cyklisté, kteří přechází přes silnici nebo jdou chvilku po okraji silnice. Reflexní prvky mají minimalizovat počet nehod, které byly způsobeny tím, že řidič neviděl chodce, jelikož byl takřka neviditelný. A právě reflexní prvky jsou praktické reklamní předměty, do nichž by měla investovat nejedna společnost. Logo vaší firmy můžete potisknout nejen na vesty, ale i na reflexní náramky, samolepky nebo přívěsky.

Do Beskyd za sněhoběžkami a mnohým dalším!

0
Turistika, sněhoběžky

Do Beskyd za sněhoběžkami a mnohým dalším!

Beskydy jsou jednoznačně nejnavštěvovanější přírodní oblastí v Česku. Jezdí sem nejen obyvatelé Česka, ale Beskydy pravidelně navštěvují i zahraniční turisté. V létě se sem jezdí převážně za turistikou, kdy se vyšplhá Lysá hora, což je nejvyšší vrchol Moravskoslezských Beskyd, v zimě sem lidé jezdí hlavně za lyžováním či za jinými zimními radovánkami. A že jich zde můžete zažít skutečně hodně!

Když se řekne „zima“, lidé si vybaví roční období, které ne každý má v lásce. Lidé si vybaví hlavně vánoční svátky či oslavy příchodu Nového roku, jiní si vybaví lyže, snowboard a běžky. Pokud i vy jste vášnivým nadšencem zimních sportů, určitě oceníte několik tipů na jiné zimní radovánky, které v Beskydech můžete vyzkoušet. A jak jsme již zmiňovali, je jich víc než dost!

Pojďme si říct ty nejlepší z nich.

Už jste nazuli sněžnice?

Málokdo za svůj život obuje sněžnice. Je to obutí, díky kterému se dostanete do míst, kam běžně lidská noha nevkročí. Díky sněžnicím zvládnete kráčet i v tom nejhlubším sněhu, chození po sněhu je mnohem jednodušší a méně náročné.

Zkusili jste sněhoběžky?

Pokud toužíte zažít v Beskydech něco netradičního, něco doslova adrenalinového, měli byste vyzkoušet jízdu na sněhoběžkách. Jedná se o jízdu na tradičním skandinávském dopravním prostředku, který jezdí na zasněžené a zároveň i zledovatělé silnici na takzvaných sněhoběžkách. Je to skutečně zážitek na celý život, který můžete zažít jedině v zimě a jedině v Beskydech!

A kde se máte ubytovat?

Kromě sněhoběžek či sněžnic můžete vyzkoušet i takzvané snowblades či ski-bockerl a mnoho dalšího. Je tedy jasné, že všechno nemůžete stihnout během jednoho dne. Raději si do Beskyd vyjeďte na víkend, kdy se ubytujete v rekreačním centru Sepetná. Nejen, že si zde můžete vybrat z mnoha forem ubytování, ale můžete zde využít i plavecký bazén, wellness či skvělou restauraci.

Rozlouskněme jednoduchou otázku: Aplikace nebo web?

0
Mobilní aplikace

Rozlouskněme jednoduchou otázku: Aplikace nebo web?

Každá společnost by měla mít svůj vlastní, kvalitní web. Je to z toho důvodu, že hlavně díky webu se vryje do paměti budoucím klientům, díky webu si o firmě zákazníci zjistí to potřebné a díky webu vůbec zjistí, že nějaká taková společnost existuje. Je však nutné říct, že každá společnost by měla jít s dobou, protože jenom tak bude před konkurencí o krok napřed nebo nebude alespoň pozadu. Je tedy třeba, aby kromě webu měla i svou vlastní mobilní aplikaci.

Každý den se dělají pokroky, neustále jdeme dopředu – technologie se zlepšují a stále se vyvíjí. Lidé v dnešní době nejsou online díky počítačům, ale díky chytrým telefonům, které mají neustále v rukou. Je tedy třeba, abyste se tomuto aktuálnímu trendu přizpůsobili. Nejen, že musíte svůj web zrychlit, protože jen rychle se načítající weby jsou upřednostňovány před ostatními weby, ale taky je třeba, abyste svůj web přizpůsobili mobilním zařízením.

Nejlépe ale uděláte, jestliže si necháte od odborníků vytvořit svou vlastní mobilní aplikaci.

Aplikace nebo web?

Mnoho lidí si myslí, že tvorba mobilní aplikace je naprosto zbytečná, ale to je lež. Mobilní aplikace jsou v dnešní době nejmocnějším marketingovým nástrojem. Web je sice skvělá věc, ale lidé si raději stáhnou aplikaci, která často funguje i bez internetového připojení, než aby zdlouhavě hledali pomocí webových prohlížečů vaši stránku.

Na koho se obrátit?

Pokud byste měli zájem o tvorbu webových aplikací, měli byste se obrátit na společnost PepiApp. Jedná se o společnost působící hlavně v Praze. Společnost se zaměřuje na tvorbu mobilních aplikací pro Android a iOS, zabývá se i tvorbou mobilních aplikací na míru pro města, obce i pro jiné klienty, k nimž se řadí například restaurace, muzea, festivaly, realitní kanceláře, právníci, výstavní komplexy či podobné společnosti.

Proč upřednostnit nebankovní půjčku před bankovní?

0
Nebankovní půjčku

Proč upřednostnit nebankovní půjčku před bankovní?

Do finanční tísně se může dostat naprosto každý z nás. Pokud patříte k těm lidem, kteří si nedávají peníze stranou a kteří bohužel nakupují nerozvážně a utrácejí hlava nehlava, do takové finanční tísně jste se už možná dostali. Pokud to tak skutečně je, hledáte způsob, který by vám pomohl se splácením poplatků, k nimž se řadí například splácení hypotéky, nájmu, platba tradičních poplatků, jako je poplatek za vodu, elektřinu či plyn nebo internetové připojení. Jestliže potřebujete dohromady pár desítek tisíc korun, měli byste si vzít nebankovní půjčku.

Pokud se nejedná o půjčku hypotéky, která si vyžaduje půjčku několika set tisíc či milionů korun, pak se vždy obraťte na nebankovní instituci. Právě tyto instituce vám totiž nabízí daleko výhodnější půjčky. Možná si říkáte, že půjčky jsou férovější a spolehlivější jenom od bank, ale není to tak úplně pravda. Upřednostnit byste měli ty nebankovní, pokud skutečně nepotřebujete půjčit přehnané množství peněz.

Kolik nám nebankovní instituce půjčí?

Co se týče půjček od nebankovních institucí, většinou si lze půjčit několik desítek tisíc korun. Například společnost Rerum půjčuje maximálně dvacet tisíc korun. To je částka, která je takřka ihned splacená. Navíc to není tak velká suma, která by se dlouho schvalovala.

Proč upřednostnit nebankovní půjčku?

Kromě toho jsou nebankovní půjčky daleko rychlejší než ty bankovní. Žádosti jsou schváleny do několika málo minut, stejně tak rychle jsou připsány peníze na účet, který jsme do žádosti vyplnili. Další výhodou je to, že si půjčku můžete zřídit z pohodlí domova. Je to skvělé, protože si můžete zvolit, kolik chcete splácet.

Bonusem nevýhodných půjček je i to, že při zřizování půjčky vám do toho nebude nikdo mluvit. Nemusíte se setkat s nepříjemnými pracovníky pobočky banky, kteří na vás budou jenom protivní a kteří vám tak znepříjemní den.

Toto jsou místa v Česku, která stojí v  zimě navštívit

0
Místa v česku

Toto jsou místa v Česku, která stojí v  zimě navštívit

Zima je v plném proudu, ovšem mnoho lidí už je z toho ročního období znuděná. Je to asi z toho důvodu, že to hlavní, na co jsme se v tomto ročním období těšili, už se zkrátka stalo. Zima je přece jenom hlavně o silvestrovské noci a o vánočních svátcích – někteří lidé tvrdí, že by se zima mohla skládat jenom z jednoho jediného ročního období, jímž by byl samozřejmě prosinec. Jenže kdyby byla zima jenom o jednom měsíci, neměli bychom čas na to, abychom navštívili a prozkoumali místa v Česku, která jsou v zimě tak krásná. Že nevíte, jaká místa máme na mysli? Tady je několik tipů!

Než vám však tipy zmíníme, je nutno dodat, že se jedná hlavně o místa určená pro zimní turistiku, proto je nutné se dobře obléknout. Doporučujeme nazouvat skutečně kvalitní obuv, která je do zimního terénu jako dělaná, dále myslete na funkční prádlo, které nás nejen dokonale zahřeje, ale taky dokonale absorbuje pot. Takové funkční prádlo se skládá například z funkčních kalhot, z funkčního trička, dále taky z funkčních mikin či z jiných podobných kousků oblečení.

Nezapomínejte taky na pokrývku hlavy, na šálu a na rukavice! Bez toho v zimě nedáme ani ránu.

Nyní však už k těm tipům, kam za zimní českou turistikou.

• Praděd

Abyste měli turistický výšlap o něco zpestřený, vybrali jsme vám především trasy, které končí u nějaké krásné rozhledny, která vám nabídne skutečně nezapomenutelný výhled na okolní přírodu. Jednou takovou trasou, kterou končí rozhledna, je i cesta na Praděd. Praděd je nejvyšší horou Moravy. Zároveň je taky nejvyšší horou Hrubého a Nízkého Jeseníku. Na samém vrcholu této hory najdete vysílat s rozhlednou, kromě toho se na tomto vrcholu i bezvadně najíte.

• Ještěd

Jedním z těch nejkrásnějších míst v Česku je rozhodně i Ještěd. Tento vrchol nabízí jedinečný výhled na všechny světové strany, jaké známe. Věž, kterou zde najdete, byla oceněna mezinárodní architektonickou cenou. Odtud uvidíte nejen Liberec, ale i okolí.

Věděli jste, že zájem o strojírenství stále roste?

0
Zájem o strojírenství

Věděli jste, že zájem o strojírenství stále roste?

Česká republika se aktuálně potýká s nedostatkem pracovníků. Označuje se to za takzvanou zaměstnaneckou krizi, která zatím bohužel nemá stálého řešení. Zaměstnavatelé svým zaměstnancům přidávají na platech, protože se bojí, že jim odejdou za konkurencí. Pracovníci však na druhou stranu mají mnoho možností – pokud je jejich stávající práce dlouhodobě nebaví, mohou si během několik dní najít práci novou. Nedostatek zaměstnanců se prolnul do všech odvětví a oborů, v nichž se v dnešní době podniká. O jaké zaměstnance je nyní zájem?

V dnešní době se hledá snad každý schopný zaměstnanec do každého oboru. Největší zájem je o řemeslníky (postrádají se zejména truhláři, skláři, malíři či lakýrníci). Kromě nich je nouze o stavaře či o pracovníky v automobilovém průmyslu. Bohužel ani odvětví strojírenství nemůže říct, že by mělo plné stavy.

Volných pracovních pozic je stále více a lidí je naopak stále méně – to je aktuální situace v České republice. Bohužel tak je to i konkrétně ve strojírenství.

Strojírenství je bohužel brzděno

Bohužel se ukázalo, že strojírenství je v současné době dost brzděno. Tento průmysl by se mohl rozvíjet a růst, ale bohužel chybí zaměstnanci, kteří by tomuto růstu pomohli. Naštěstí se všeobecně ví, že o strojírenství začíná zájem růst.

Krize je zažehnána?

Ukazuje se, že mladí lidé nastupují do škol, které úzce spolupracují se strojírenskými firmami. Až tito studenti vyjdou ze škol, krize by mohla být ukončena. Bohužel to je vidina následujících několika let, není to řešení aktuální situace.

V současné době se zatím mnoho lidí do strojírenství nežene. Nikdo asi nechce být při pálení, tryskání či rovnání materiálu nebo při ohraňování materiálu, i když se jedná o poměrně zajímavé činnosti, při kterých se vyrábí tvarové výpalky.

Odstrašovač psů aneb jak se bránit

0
odstrašovač psů dazer

Odstrašovač psů aneb jak se bránit

Potřebujete efektivní ochranu před zvířaty? Vyzkoušejte profesionální ultrasonický odstrašovač psů Dazer II! Ideální ochrana pro běžce, cyklisty, děti, poštovní doručovatele a další osoby, které potřebují efektivní ochranu před útočícími zvířaty.

Jak funguje odstrašovač psů?

Dazer II využívá akustické vlny s frekvencí v rozpětí 20–25 kHz, které jsou pro člověka neslyšitelné, ale velmi nepříjemné pro psy a divoká zvířata. Obsluha je snadná. Stačí když nasměrujete odstrašovač směrem k agresivnímu zvířeti a stisknete tlačítko. Ultraz­vuk zvíře odpuzuje a přitom mu nezpůsobí trvalé poškození sluchu. Profesionální odstrašovač může být používán také při školení a drezuře psů. Podle testů je účinný ve více než 90 % případů.

Tady se můžete podívat jak funguje.

Jak vypadá odstrašovač psů?

Odstrašovač psů Dazer II je kompaktní, lehký a praktický. Váží pouze 53 g a jeho rozměry jsou 12×7 cm. Spolehlivě zahání psa ve vzdálenosti od 8 do 20 metrů s ohledem na velikost a útočnost zvířete. Spona umožňuje pohodlné připevnění k opasku.

odstrašovač psů dazer II

Kolik stojí odstrašovač psů?

Na český trh Dazer II uvedl obchod SpyShop24.cz, který se zabývá špionážní a zabezpečovací technikou. Zařízení stojí 1 090 Kč včetně DPH. Na výrobek je poskytována záruka. E-shop nabízí také jiné obranné prostředky.

Výhody:

 • originální a zajímavý výrobek
 • účinný ve více než 90 % případů
 • nepoškozuje zdraví psa
 • malý rozměr
 • jednoduchá obsluha

Nevýhody:

 • účinek záleží na velikosti a útočnosti zvířete

Snadno a rychle, tak získáte reklamní předměty na míru

1
Reklamní předměty, propiska

Snadno a rychle, tak získáte reklamní předměty na míru

Přemýšlíte nad obdarováním svých zaměstnanců či zákazníků? Reklamní předměty na míru udělají radost každému. Náklady na jejich pořízení se při tom pohybují již i od koruny za kus. Jak takové předměty vypadají, to může otestovat každý z nás.

Víte, které reklamní předměty s logem společnosti jsou nejlevnější?

V naší zemi je na několika místech seženete úplně zdarma, stačí si je vzít a začít používat. Pokud uvažujete nad reklamními bonbóny nebo oplatkami, tak jdete správným směrem. Reklamní bonbóny jsou skutečně levné reklamní předměty, avšak většinou neobsahují logo.

Reklamní předměty

Chcete-li otestovat opravdu levné reklamní předměty, stačí zavítat do obchodního domu Ikea, ve kterém naleznete malé tužky s logem společnosti. Tyto tužky si může každý zákazník vzít a poznamenat si s jejich pomocí název a kód zboží, které vás v obchodním domě zaujalo. Každá takto vytvořená tužka je reklamním předmětem, přičemž náklady na výrobu se pohybují kolem koruny za jeden kus.

Reklamní předměty jsou všude kolem nás

Právě takové předměty, které jsou levné, originální a zároveň zajímavé, přitahují největší pozornost. Mohou se rozdat široké skupině potenciálních zákazníků, aniž by to bylo příliš nákladné. Obdobným způsobem lze samozřejmě vytvořit a rozdávat i jiný reklamní předmět, například propisky. Ty ale příliš originální nejsou, vytváří a rozdává je celá řada firem.

Reklamní předměty, propaq

Pokud i vaše společnost či někdo z vašeho okolí uvažuje o tvorbě reklamních předmětů na míru, vyplatí se rozmýšlet nejenom nad jejich užitnou hodnotou pro příjemce, ale také nad obecnou známostí. Originální předměty zaujmou obdarovaného mnohem více, než standardní upomínkové zboží.

Nápady na originální dárkové předměty může poskytnout reklamní agentura, kterou oslovíte s dotazem. Je-li agentura solidní, její specialisté vám pomohou vybrat reklamní předmět na míru vašemu záměru, potřebám i rozpočtu.

Přídavná zařízení pro vysokozdvižné vozíky jsou jejich důležitou součástí

0
Přídavná zařízení pro vysokozdvižné vozíky jsou jejich důležitou součástí

Přídavná zařízení pro vysokozdvižné vozíky jsou jejich důležitou součástí

Vysokozdvižný vozík je praktickým pomocníkem v jakémkoliv skladě, průmyslové hale nebo ve stavebninách. Zařízení, které šetří především spoustu fyzických sil při převážení nejrůznějšího sortimentu a zároveň drahocenný čas.

Při pořízení vysokozdvižného vozíku je vhodné využít maximální potenciál dané typové řady. Toho nedocílíte pouze aplikováním klasických nosných vidlic. Vybírat si lze i další přídavná zařízení pro vysokozdvižné vozíky s odlišným charakterem použití.

Jaká existují přídavná zařízení na VZV?

Mechanická přídavná zařízení patří obvykle k univerzálním doplňkům vysokozdvižných vozíků, takže je lze aplikovat na pracovní stroje nejrůznějších značek a modelových řad.

Velice oblíbené je například otočné zařízení pro VZV. Tento doplněk vám umožní nejenom pohodlně převážet palety a nádoby z místa na místo, ale zároveň umožňuje otočný pohyb. Ten oceníte hlavně při vylévání kapaliny nebo vysýpání libovolného materiálu. Rotace probíhá vždy o 180° a to jak doprava, tak doleva. Na tento typ produktu můžete narazit také pod označením „otoč“.

Vysokozdvižný vozík může snadno nahradit jiné pracovní nástroje, mezi které patří například lopata. Proč odhazovat či přehazovat spoustou stavebního materiálu svépomocí, když existuje hydraulická lopata. Ta dělá z pracovního stroje takový pomyslný „bagr“ pro všechno.

VZV zařízení jsou ideální volbou také v zimě, kdy se na venkovní ploše areálu potřebujete zbavit nežádoucího sněhu. Velice praktickým doplňkem bude sněžný pluh. Příslušenství pro VZV s možností regulace náklonu a vybavené odolnými gumovými břity. Pro vysokozdvižné vozíky lze samozřejmě volit i řadu dalších přídavných modulů, ať už jde o ty hydraulické či mechanické.

 • Přidržovač kulatiny neboli drapák na dřevo.
 • Stavitelný nosič vidlic.
 • Montážní plošina.
 • Jeřábové rameno.
 • Nosné trny.

Nakupujte pouze kvalitní přídavná zařízení

Přídavná zařízení pro vysokozdvižné vozíky doslova násobí použitelnost této techniky, o čemž vás musely přesvědčit řádky uvedené výše. Jestliže chcete, aby mechanická přídavná zařízení, jako je radlice na sníh, sněžný pluh na vysokozdvižný vozík nebo lžíce na VZV plnily tu správnou úlohu, využívejte pouze kvalitních a značkových doplňků tohoto typu.

Vlastní pracovní stroje VZV opatřujte příslušenstvím, které nabízí jen profesionální subjekt. Takový, jež se zaměřuje na prodej a servis vysokozdvižných vozíků a vedle toho vám nabídne i velkou spoustu přídavných modulů.

Obávat se dokonce nemusíte ani repasovaných přídavných doplňků, s nimiž budu snadná manipulace s VZV na denním pořádku. Důležité je pouze vybírat kvalitně opravované a udržované příslušenství.

S pomocí výše uvedených prvků lze vysokozdvižný vozík povznést na mnohem vyšší úroveň a zároveň od něj získat mnohem více.

Slovenské Duo Jamaha dobývá internet

0
slovenské duo Jamaha dobývá Internet

Slovenské Duo Jamaha dobývá internet

Také při pravidelném brouzdání po internetu narážíte na nejrůznější zajímavosti a často zde hledáte i zdroj zábavy? Dnešní článek vám představí, na Slovensku již velmi dobře známé, televizní hudební DUO JAMAHA.

Jejich chytlavé písně vás rozhýbou i v časných ranních hodinách, kdy zábava na vaší párty bude už hodně uvadat

Nový hit Tam do duba

Přesvědčete se sami a zhlédněte videoklip k písní Tam do duba – zde. Jen na YouTube si tento videoklip získal již přes 140 tisíc zhlédnutí za necelé dva týdny. Chytlavá hudba spolu s moderním videoklipem si, zdá se, rychle nalezla své oblíbence a stává se hitem internetu, a to i díky přesvědčivému výkonu zpěvačky Kataríny, jež je sestrou Mariána Kotvana – jednoho z členů DUA JAMAHA. Katarína vtiskla klipu tu správnou energii a pěvecky přesvědčila o svých kvalitách natolik, že se píseň dá považovat za nový slovenský hit.

Od lidovek v moderních aranžmá až po taneční mix aneb POP-zábava s DUO JAMAHA

DUO JAMAHA svou hudební produkcí a zejména vlastními písničkami získává stále větší popularitu napříč hudebním spektrem. Dokáže oslovit milovníky lidových písní, kteří se nebrání modernějšímu stylu, ale právě i mladé posluchače snadno upoutá rytmickou hudbou s vtipnými či romantickými texty. Jejich taneční mixy dokáží na parket hravě vytáhnout i toho nejméně tanečně nadaného posluchače. Výběr písní je skutečně široký, kromě již zmíněného hitu Tam do duba jsou to například: Dej mi pusu, Ruku hore dám, Verím v nás dvoch, Narozeniny, Kovboj z Lhoty, Čáry máry fuk, ale také popové lidovky jako Karolína, Učitelka, Červené vínečko nebo Hospoda.

Každý má svou šanci na slávu

duo jamaha, interpretiDUO JAMAHA je slovenské hudební duo, známé i z televizních obrazovek a získává si nové posluchače i na českém trhu. Poslední dobou produkují nové písně a vlastní tvorbu. Faktem je, že i na naše území už jejich poslední hit dravě vstoupil a dá se očekávat, že svou chytlavostí si rychle najde širokou základnu posluchačů. DUO JAMAHA má specifický styl, jedná se o tzv. POP-zábavu .

Lidové písničky v moderních aranžmá, ale i vlastní písničky pro všechny generace. Na jejich vystoupení, jak na Slovensku, tak v Čechách chodí děti, dospělí, mladí, starší i babičky. Jednoduché písně, které oslovují a baví lidi na koncertech, městských nebo obecních slavnostech, festivalech či soukromých rodinných oslavách. Jejich tvorbu najdou jejich fanoušci také na internetu, a to na webových stránkách www.duojamaha.sk nebo www.duojamaha.cz či na kanálech Youtube, Facebook a Instagramu.

BUĎTE V KONTAKTU

1,648FanoušciTo se mi líbí
30NásledovníciNásledovat
255NásledovníciNásledovat
ReklamaNová kryptobanka jako další příležitost jízdy na vlně kryptoměny?

Doporučujeme špičkový účetní program Money S3 od firmy CÍGLER SOFTWARE.

Spolehlivý webhosting C4 pro vaše weby.

Tip na spolehlivý Macbook od Applu s dlouhou výdrží.