Domů Cestování 4* hotel Belvedere Praha – čím je jiný?

4* hotel Belvedere Praha – čím je jiný?

309
0
Hotel Belvedere, ubytování v Praze

4* hotel Belvedere Praha – čím je jiný?

Hotelů je v Praze několik desítek. Liší se od sebe cenou, nabídkou služeb a samozřejmě vybavením a polohou. V obecném povědomí je, že nejdražší jsou hotely v blízkosti centra města. I v tomto případě existuje výjimka, která potvrzuje pravidlo. Je to právě 4* hotel Belvedere Praha. Proč se ubytovat právě zde?

Komfortní ubytování v centru

4* hotel Belvedere Praha patří mezi luxusní a současně cenově dostupné hotely v Praze. Nachází se na adrese Milady Horákové 19, Praha 7 – tedy téměř v srdci města. Nedaleko hotelu se nachází například stanice metra Vltavská, v docházkové vzdálenosti je Pražský hrad. Hotel nabízí 149 moderně zařízených pokojů s vlastním sociálním zařízením. Každý pokoj je vybaven televizí, pohodlnou postelí a hosté mají k dispozici minibar.

Hotel Belvedere, ubytování v Praze

Na všech pokojích je zdarma k dispozici wi-fi připojení k internetu. Hotel Belvedere nabízí kromě standardních také speciálně upravené pokoje. Jsou určeny pro alergiky nebo osoby s handicapem. Do výbavy každého pokoje patří také příslušenství pro přípravu kávy a čaje.

Hotel Belvedere, ubytování v Praze

Akční balíčky

Klasickou nabídku ubytování doplňují akční balíčky

Je to například balíček ZOO Praha, který zahrnuje ubytování na jednu noc včetně snídaně, vstup do ZOO, mapu ZOO a také mapu Prahy. Dále hotel nabízí Relaxační balíček, jeho součástí je masáž dle vlastního výběru a láhev sektu na pokoj. Pokud host rezervuje pokoj předem, dostane slevu v hodnotě 10 % (platí při rezervaci na 1 nebo 2 noci) či slevu 15 % (platí při ubytování na 3 a více nocí). Cenově výhodné ubytování v Praze nabízí akce: Zůstaň 4 noci, zaplať pouze 3.

Hotel si díky jeho strategické poloze oblíbili turisté, kteří míří do Prahy za poznáním. Pokud se i vy rozhodnete pro takový výlet, měla by vás zajímat tato rubrika. Najdete v ní tipy na výlety po hlavním městě i v jeho okolí.

 

Předchozí článekPojištění od ERGO se vyplatí! Proč?
Další článekNejlepší destinace v Chorvatsku, TOP pět
Občasný pisálek, pokud se nevrtá zrovna v Google Apps nebo v Apple HW tak se možná i někde přecpává. Pokud je to dobré tak o tom možná i napíše.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.