Domů Technika Aplikace Antivir ESET vás jednoduše ochrání

Antivir ESET vás jednoduše ochrání

340
0
Antivirové řešení ESET, instalace zdarma

Antivir ESET vás jednoduše ochrání

Antivir ESET je jedním z nejlépe hodnocených antivirů dneška. Předností jsou nízké systémové nároky. To s výhodou využijete na starších počítačích, které nebudou zbytečně zpomalené jiným antivirovým řešením. Ušetříte tak nejen čas ale prodloužíte také morální životnost vašich hardwarových miláčků.

Kvalitní antivirové řešení za rozumnou cenu

Antivirová řešení ESET jsou dlouhodobě úspěšná v testech Virus Bulletin VB100. To pro vás je nejen zárukou kvality, ale také příslibem do budoucnosti. Nikdo z vás přece nechce používat děravý antivir. ESET získal největší počet ocenění VB100 a je držitelem nejvíce 100% hodnocení v řadě.

Další z mnoha výhod je unilicence, neboli unikátní systém licencování. To znamená, že můžete v rámci jedné produktové řady Eset používat antivirové řešení na různé operační systémy.

Řešení ESET Mobile Security vám dokáže ochránit mobilní zařízení se systémem Android. ESET Parental Control vám dokáže ochránit od internetových hrozeb nejmladší účastníky vaší domáctnosti. Máte tak plně pod kontrolou vše, co svým nejmilejším členům povolíte.

Přidaná hodnota Cleverity.cz

Bronze partner Eset, společnost Cleverity.cz vám dokáže zdarma pomoci s výběrem vhodného antivirového řešení a sestaví vám nezávaznou nabídku.

V případě potřeby vám antivirové řešení nainstaluje  Zdarma pomocí programu vzdálené správy

Tyto všechny výhody navíc získáte zcela zdarma.

Unikátní akce 3za2 aneb získejte další výhody

Antivirové řešení ESET, instalace zdarma

Od 1. září do 31. října, budete moci získat tříletou licence na vybrané domácí i firemní produkty za cenu dvouleté licence. To je úspora 33 procent. Pro získání slevy nás prosím kontaktujte.

Předchozí článekOstrava, VMware, Rebel? Souvislosti prosím!
Další článekPivovar Zvíkov aneb jak se vaří pivo v minipivovaru
Občasný pisálek, pokud se nevrtá zrovna v Google Apps nebo v Apple HW tak se možná i někde přecpává. Pokud je to dobré tak o tom možná i napíše.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.