Domů Technika Aplikace Aplikace pro správu chytrého náramku Mi Band od Xiaomi

Aplikace pro správu chytrého náramku Mi Band od Xiaomi

1134
2
aplikace pro správu chytrého náramku Mi Band od Xiaomi

Mi Band Tools – aplikace pro správu chytrého náramku Mi Band od Xiaomi

aplikace Xiaomi MiBandPoslední dobou nastává obrovský rozmach v oblasti chytrého nositelného příslušenství (wearables). Jedním z nejdostupnějších zařízení je bezpochyby fitness náramek Mi Band od společnosti Xiaomi.

K samotnému zařízení existuje oficiální aplikace Mi Fit, která však neposkytuje téměř žádné rozšířené možnosti, které by náramek (obohacený barevnými diodami a vibračním motorkem) mohl ze své podstaty nabídnout. Z tohoto důvodu vznikla aplikace Mi Band Tools, kterou vytvořil český programátor. Používáte-li náramek Mi Band společně s Android zařízením a chcete z něj dostat maximum, mohla by vás tato aplikace zaujmout.

Aplikace Mi Band Tools

Aplikace Mi Band Tools umožňuje nastavení vlastních, individuálních a plně přizpůsobitelných oznámení pro příchozí hovory a jakékoliv jiné aplikace, které nějakým způsobem zobrazují oznámení ve stavové liště vašeho Android zařízení (SMS zprávy, emaily, zprávy z aplikace WhatsApp, Facebook a podobně). Aplikace je psaná v lehkém a přehledném material designu, díky čemuž je pro uživatele velice přívětivá.

Konfigurace

aplikace Xiaomi MiBandPro každé jednotlivé oznámení umožňuje Mi Band Tools nastavit vlastní délky a intervaly vibrací, vlastní barvu, délku a interval blikání diod. Užitečnou funkcí je možnost nastavit si opakování oznámení do doby, než bude na telefonu označeno za přečtené.

Každé oznámení lze nastavit jak globálně tak i individuálně pro jednotlivé aplikace či kontakty.

Aplikace umožňuje nastavení podmínek, za jakých má k oznámení pomocí chytrého náramku dojít, lze nastavit časové rozmezí, je možné zakázat oznámení v tichém či prioritním režimu, při zapnuté obrazovce a podobně.

Jednotlivá oznámení lze také filtrovat pomocí filtrů obsahu oznámení, což umožňuje například nastavení odlišných vzorů a podmínek pro SMS zprávy od vaší rodiny a od ostatních lidí.

Zajímavé je pokročilé nastavení oznamovacích vzorů, kde lze pomocí specifického řetězce nastavit libovolný oznamovací vzorec a to včetně kombinace různých barev a délek vibrací. Nastavení aplikace lze zálohovat do lokálního úložiště nebo do cloudu pro pozdější použití.

Další funkce

aplikace Xiaomi MiBandUrčitě stojí za zmínku integrovaná funkce „šlofík“, která vás dokáže vibracemi vzbudit po krátkém spánku o zvolené délce, jehož cílem je povzbudit váš mozek po náročném dni. Mi Band Tools také nabízí plugin pro aplikace Tasker, Automagic a Locale, čímž umožňuje nadšencům získat plnou kontrolu nad tím, kdy má chytrý náramek provést vibrační či barevný vzor a možnosti se tak stávají téměř neomezené. Aplikace je v současné době dostupná ve 12 jazycích, včetně češtiny.

Závěr recenze

Autor má s aplikací velké plány a připravuje další zajímavé funkce a je otevřený všem nápadům na zlepšení aplikace. Důkazem tomu jsou také pravidelné aktualizace. Používáte-li náramek Mi Band, lze aplikaci Mi Band Tools jedině doporučit.

Aplikaci je možné zakoupit na Google Play za přívětivou částku 29,99 CZK.

.

PŘEHLED RECENZE
Vlastnosti
8
Cena
10
Užitečnost
8
Předchozí článekVyletněná koupelna – rady a tipy
Další článekMacbooky od Apple drží svou hodnotu
Občasný pisálek, pokud se nevrtá zrovna v Google Apps nebo v Apple HW tak se možná i někde přecpává. Pokud je to dobré tak o tom možná i napíše.
aplikace-pro-spravu-chytreho-naramku-mi-band-od-xiaomiUžitečná aplikace, která vám dokáže umožnit využít další funkčnosti náramku.

2 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.