Domů Ostatní Služba Jak pečovat o jablíčka poví Apple servis

Jak pečovat o jablíčka poví Apple servis

316
0
Apple servis, Iphone, Mac, Clarexon

Jak pečovat o jablíčka poví Apple servis?

Asi se mnou budete plně souhlasit, Apple produkty jsou nejen krásná, spolehlivá ale také i poměrně drahá zařízení.

Zaslouží si proto naší odpovídající péči a zacházení

Přesto všechno, ne vždy se je podaří udržet v dobré kondici. Přece jen, jsou to produkty, které používáme denně. A tak i přes naší velikou opatrnost a péči občas dojde k různým “pohmožděninám”. Co pak můžeme dělat, kamarádi?

Jablečný doktor se nám bude hodit

Jsem rád, že vám mohu představit českou společnost Clarexon. Jedná se o ryzí specialisty na produkty Apple. A co umí perfektně? Co vám nabízí a jak vám dokáží pomoci?

Apple servis, Iphone, Mac, Clarexon služby

Čistota je základ, nechte si Apple vyčistit

Hm, dobře a proč vlastně? Když už jste zaplatili nemalé peníze, chcete mít svoje produkty jako nové. Například se podívejme na počítače. Pravidelné čištění počítačů je důležité pro jejich chod a spolehlivost. Zanesené chladící otvory, zaprášené chipy a jiné nečistoty omezují cirkulaci vzduchu a nastává problém s chlazením. V důsledku dochází k přehřívání stroje. To může vést ke zhoršení stability nebo i ke snížení životnosti zařízení. A to přece nechceme.

Výměna rozbité obrazovky pro iPhone telefon

S tím se bohužel setkáváme poměrně často. Jistě najdete ve svém okolí spoustu podobných příběhů. Výměna rozbitého displaye je však řešitelná. Clerexon vám nabízí kvalitní Apple servis. Pokud je poškozené ochranné sklíčko na iPhone telefonu, servis vymění pouze je (ne celý display) a vy samozřejmě za opravu ušetříte. Oprava většinou nezabere více než den. Což je vynikající zpráva.

Apple servis, Iphone, Mac, Clarexon služby, výměna rozbitého skla

Oživení počítače, záchrana dat a ostatní služby

Pro společnosti, které využívají Apple produkty, nabízí Clarexon pravidelný servis a kompletní IT správu. Dokáží vám pomoci s běžnými i méně běžnými servisním zásahy. Potřebujete zrychlit počítač, upgradovat paměť, vyměnit SSD disk. Žádný problém, když víte komu zavolat.

Clarexon provede i profesionální servis v případě politých zařízení. Nejen počítačů, telefonů, ale i klávesnic a trackpadů. Zařízení odborně demontují a vyčistí speciálními prostředky.

Servis je jedna věc, zajímavé informace jsou nad zlato

Líbí se mě, že Clarexon na facebookovém profilu přináší spoustu zajímavých a praktických informací. Koneckonců, podívejte se sami.

Apple servis, Iphone, Mac, Clarexon, Iphone baterie

 

Předchozí článekPoskytovatelé internetu – kterého vybrat?
Další článekDron s živě přenášeným obrazem
Občasný pisálek, pokud se nevrtá zrovna v Google Apps nebo v Apple HW tak se možná i někde přecpává. Pokud je to dobré tak o tom možná i napíše.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.