Domů Cestování Autokamera od BML vám přinese jistotu za volantem

Autokamera od BML vám přinese jistotu za volantem

421
0
Autokamera BML

Autokamera od BML vám přinese jistotu za volantem

Pod značkou BML se na trhu objevila autokamera BML dCam3, která se vyznačuje dobrým poměrem kvality a ceny, kompaktním provedením i nenápadností designu.

Autokamera do auta BML

BML dCam3 dokáže pořizovat videozáznam ve formátu Full HD (1 920 x 1 080 pixelů; interpolované rozlišení), díky čemuž zachytí všechny potřebné detaily včetně SPZ projíždějících aut. A díky úhlu záběru 120 stupňů vidí i do protisměru, což rozšiřuje její možnosti být zdrojem důkazního materiálu při případné nehodě. Pro delší, ale méně kvalitní záznam je možné natáčet i ve formátech HD (1 280 x 720 pixelů) a VGA (640 x 720 pixelů).

Výhody autokamery BML

Díky zmíněnému nenápadnému designu kamera nepřitahuje pozornost okolí, potažmo potenciálních nenechavců. Navíc má integrovanou funkci detekce pohybu, která aktivuje nahrávání ve chvíli, kdy se kolem auta někdo pohybuje, případně do něj někdo nacouvá na parkovišti a pak se pokusí ujet, jak bývá „dobrým“ zvykem.

Kamera navíc díky této detekci pohybu dokáže zachytit třeba vandaly, kteří se někdy v noci na parkovištích dokážou pořádně vyřádit

Autokamera do auta BML

Kameru snadno nainstalujete do držáku, který je součástí balení a může zůstat připevněný na skle. Ovládání je také jednoduché – probíhá díky zabudovanému 1,5palcovému displeji, na kterém můžete kromě náhledu záznamu načíst přehledné menu, jež je kompletně v češtině, a šesti intuitivním fyzickým tlačítkům okolo.

Autokamera do auta BML

Díky funkci G-senzoru se třemi úrovněmi citlivosti se pro další použití uzamknou důležité záběry, které se nahrávají v případě nárazu. Naopak v případě ostatních, běžných nahrávek z provozu se po zaplnění paměti přemažou nejstarší záběry těmi nejnovějšími.

Další výhody autokamery

Další výhodou je automatický start, díky kterému začne kamera automaticky natáčet ve chvíli, kdy nastartujete auto. Není tak třeba myslet na její manuální zapínání a rozptylovat se před cestou.

Zařízení nahrává video do všeobecně kompatibilního formátu AVI, fotografie pak ukládá v rozlišení 12 megapixelů do formátu JPG. Pokud jde o paměťové karty, je autokamera BML dCam3 kompatibilní s těmi typu micro SDHC až do kapacity 32 GB. Pokud by vám tato kapacita náhodou připadala nedostatečná, pak vězte, že to znamená cca tři hodiny záznamu. A pokud byste potřebovali více, pak je možné přikoupit další kartu, případně automaticky využít výše zmíněné „přemazávací“ funkcionality.

V balení modelu BML dCam3 kromě samotné kamery naleznete již zmíněný přísavný držák na přední sklo, nabíječku do autozapalovače, klasický datový kabel a uživatelskou příručku, ve které se dočtete vše podstatné, co potřebujete vědět pro ovládání kamery.

Předchozí článekVlastnosti papoušků nehodících se do interiérů a menších domácností
Další článekDětské GPS hodinky ochrání před nebezpečím a zaujmou svým designem
Občasný pisálek, pokud se nevrtá zrovna v Google Apps nebo v Apple HW tak se možná i někde přecpává. Pokud je to dobré tak o tom možná i napíše.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.