Domů Technika Hardware TrueCam H5: Skutečně nenápadná autokamera

TrueCam H5: Skutečně nenápadná autokamera

362
0
TrueCam H5: Skutečně nenápadná autokamera, cena, autokamera

TrueCam H5: Skutečně nenápadná autokamera

Značka TrueCam přináší na trh úplně novou autokameru TrueCam H5, která je sice designová, nicméně vzhled u ní nehraje až tak zásadní roli – naopak výhodou u ní je nenápadnost, s jakou je skryta za čelním sklem vašeho vozidla. 

TrueCam H5: Skutečně nenápadná autokamera

TrueCam H5 je nejmenší kamerou do auta v portfoliu značky, která navzdory tomu umí nahrávat videozáznam v rozlišení Full HD 1080p při 30 snímcích za vteřinu (fps). Kdo si vystačí s rozlišením HD (720p), ten může využít i dvojnásobné snímkovací frekvence (60 fps). A to vše dokonale ostré.

Autokamera H5 je ihned připravená

Autokameru H5 připravíte před jízdou za pouhých několik vteřin. Komu totiž nestačí její nenápadnost na magnetickém držáku, může ji po každé jízdě sundat a následně zase nasadit. Nabíjení je integrované právě do zmíněného držáku, a tak jakákoliv manipulace s kabely není nutná. Po připnutí se navíc autokamera začne automaticky nabíjet.

Kompaktní kameru v matném provedení skryjete třeba za zpětné zrcátko, díky čemuž nepoutá pozornost kolemjdoucích tehdy, když vaše auto stojí na parkovišti, a ani tu vaši ve chvíli, kdy se potřebujete soustředit na jízdu.

TrueCam H5: Skutečně nenápadná autokamera, auto

Ke kameře TrueCam H5 si navíc můžete dokoupit externí GPS modul, který pořízené záznamy obohatí o geoznačku. I díky tomu lze v rámci videa zaznamenat aktuální rychlost, což se hodí ve chvíli, kdy například při nehodě dojde k situaci „tvrzení proti tvrzení“ a vy potřebujete dokázat svoji nevinu. Data získaná prostřednictvím kamery s GPS modulem je navíc možné zobrazit v rámci Map Google, kde zpětně zjistíte, kde všude jste se s autem pohybovali.

K podporovaným doplňkům patří i tzv. G-senzor, jenž dokáže rozpoznat případný náraz do vašeho vozu. To je praktické nejen v případě nehody, ale i ve chvíli, kdy si vašeho zaparkovaného plechového mazlíčka vezme „do parády“ vandal. G-senzor dokáže automaticky uzamknout aktuálně zachycovaný videozáznam, tak aby ho v paměti nepřemazaly následné, méně důležité snímky, a aby mohl sloužit jako případný důkazní materiál.

S tím souvisí i funkce časové smyčky, díky které se v případě zaplněné paměti vždy ty nejstarší neuzamčené záběry přemažou těmi nejnovějšími, což znamená, že paměť vám u této autokamery nikdy nedojde.

Velkou výhodou autokamery TrueCam H5 je podpora technologie Wi-Fi, díky které je možné zařízení bezdrátově spárovat se smartphonem či tabletem, na kterém lze díky mobilní aplikaci LuckyCam pořízené záběry okamžitě zpracovávat (aplikace je dostupná pro platformy Android a iOS). Pomocí aplikace lze navíc kameru i na dálku ovládat a zapnout, případně ukončit nahrávání.

Pokročilé možnosti autokamery TrueCam H5

TrueCam H5: Skutečně nenápadná autokamera, cena, autokamera

Autokameru TrueCam H5 lze ovládat prostřednictvím 1,5“ LCD displeje a menu kompletně lokalizovaného do češtiny. Za zmínku stojí i další podporované funkce, jako je LDWS (lane departure warning system), tedy řešení, které vás upozorní, když třeba kvůli mikrospánku opouštíte váš jízdní pruh, a WDR (Wide Dynamic Range) pro zlepšené snímání v případě vysoce kontrastních situací, kdy je část snímaného prostoru osvětlena více a část méně.

www.truecam.cz 

Předchozí článekPrověřené nebankovní půjčky jsou jednoduše sázkou na jistotu
Další článekOslava na palubě, rozlučky se svobodou
Občasný pisálek, pokud se nevrtá zrovna v Google Apps nebo v Apple HW tak se možná i někde přecpává. Pokud je to dobré tak o tom možná i napíše.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.