Domů Ostatní Ostatní Bioderma Atoderm: Řešení pro majitelky citlivé až atopické pokožky

Bioderma Atoderm: Řešení pro majitelky citlivé až atopické pokožky

190
0
Hydratační tělové mléko Bioderma Atodern

Bioderma Atoderm: Řešení pro majitelky citlivé až atopické pokožky

Trápí vás problémy s pokožkou? Je suchá, citlivě reaguje na vnější podněty a má sklony k atopii? Bezesporu nic příjemného. Pravděpodobně se často cítíte, jako kdyby vám kůže „neseděla“ a nasoukali jste se do o velikost menšího obleku. Ale ať už jsou příčinou „špatné“ geny, nesprávná péče či negativní vliv prostředí, ve kterém dlouhodobě pobýváte, měla byste se snažit o nápravu. Dejte šanci speciální řadě kosmetiky od Biodermy s názvem Atoderm.

Dermakosmetika značky Bioderma patří k absolutní špičce a často ji doporučují přední odborníci z oboru dermatologie. Cení si absence parabenů, ftalátů a formaldehydů, stejně jako vynikajících výsledků klinických studií. Produkty byly navrženy s ohledem na principy fungování biologických mechanismů kůže.

Krém na ruce

Čím jiným začít, než naprostým základem? Krém na ruce je alfou a omegou pravidelné péče o vysušenou kůži, které poskytuje tolik potřebnou výživu. V případě krému Atoderm se můžete spolehnout na lehkou a snadno roztíratelnou konzistenci, rychlé vstřebání a velmi lehkou, příjemnou vůni.

Krém na ruce Bioderma Atodern

Efekt poznáte bezprostředně po prvním použití. Suchá pokožka bude rázem minulostí, a to nejen pocitově, ale i vizuálně. Ženám, které již krém vyzkoušely, se ruce jevily jako mnohem mladší než před aplikací. Kromě toho zaznamenaly také zlepšení stavu nehtů. Ty zesílily a přestaly se třepit.

Sprchový olej

Majitelé suché či dehydratované kůže by neměly používat mýdlo. Mnohem lepší volbou je vhodně zvolený sprchový olej. Najdete ho také v produktové řadě Atoderm a přijde vám vhod především při péči o pleť v chladnějších měsících.

Sprchový olej z řady Atoderm má tekutou, olejovou konzistenci, ale oproti většině „podobných“ produktů se mnohem rychleji vstřebává a nezanechává na kůži olejový povlak. A protože neobsahuje parfemaci, nemusíte mít strach, že by přebíjel vůni dalších přípravků.

Sprchový olej Bioderma Atodern

Přípravek můžete bez obav použít také k vyčištění obličeje. Nerozdráždí vám pleť ani neucpe póry.

Hydratační tělové mléko

Hydratační tělové mléko Atoderm má všechny důležité vlastnosti: snadno se roztírá, nelepí se a rychle se vstřebává. A jistě vám bude vyhovovat i z hlediska konzistence. Ačkoliv je trochu hutnější, než je u běžného tělového mléka zvykem, je příjemné a dlouho vám zachová pocit hydratace.

Budete-li pravidelně používat hydratační tělové mléko a sprchový olej, vaše pokožka zůstane svěží a pružná i na druhý den.

Bioderma Atodern

Resumé? Kosmetika na suchou pokožku od Biodermy splnila naše očekávání. Testované produkty doporučujeme všem ženám, které se chtějí ve své kůži cítit dobře za jakékoliv situace.

Předchozí článekCo by měl splňovat kvalitní hotel?
Další článekAngličtina pro začátečníky a jak tento začarovaný kruh překonat
Občasný pisálek, pokud se nevrtá zrovna v Google Apps nebo v Apple HW tak se možná i někde přecpává. Pokud je to dobré tak o tom možná i napíše.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.