Domů Ostatní Recenze webů českých sázkových kanceláří, sázkové kanceláře

Recenze webů českých sázkových kanceláří, sázkové kanceláře

213
0
sázkové kanceláře, české sázkové kanceláře, fortuna, tipsport

Recenze webů českých sázkových kanceláří

Sázení na sportovní výsledky má dlouhou tradici. A to i u nás. Sice začala později, než v západních zemích, ale hned po změně režimu u nás vznikly první české sázkové kanceláře.

S rozvojem internetu je těžké říct, že existují pouze české sázkové kanceláře. Tedy ty, co mají pobočky po českých městech. Existují i internetové sázkovky v češtině. Ty všechny vlastní českou licenci na provoz, a proto jsou všechny české, pro české občany. Ty nejlepší jsou:

Fortuna

Tradiční česká sázkovka. Založena na začátku devadesátých let se postupně vypracovala na dvojku trhu. Nabízí sázení přes internet, ale stále i na pobočkách.
Je spojena s českým fotbalem, a proto jejich hlavní nabídku tvoří kurzy na fotbal. Vsadit však můžete i na hokej nebo tenis.
Pro nové hráče je připravena nabídka několika bonusů, ze kterých si můžete vybrat ten nejlepší pro vás.

Tipsport

Další tradiční česká sázková kancelář, která vznikla po revoluci v 90. letech. Sídlí v Berouně. Dlouhodobě je spojena s českým hokejem. Nejvyšší hokejová liga nese i stejný název. Stejně tak na stránkách Tipsportu najdete přenosy ze zápasů hokejové ligy.
Pro nové hráče je připraven vysoký bonus za první vklad.

Unibet

Opravdu velká společnost, která vznikla původně ve Švédsku. Působí v mnoha zemích světa, hlavně však v Evropě.
Dlouhou dobu působí i v České republice. Unibet nabízí širokou škálu sázek od předzápasových po Live sázky. Na fotbal, hokej, tenis, basket a mnoho dalších. Přes počítač, mobil nebo tablet.
Navíc pro nové zákazníky má připraveno několik bonusů a dalších lákadel, které stojí za to vyzkoušet.

Sázkové kanceláře, závěr

Nezapomeňte, že sázení není pro každého. Mělo by se provádět pouze čas od času v menších částkách neboť je jednoduché se stát na takových aktivitách závislými. Pokud máte jakýkoliv problém, obraťte se prosím například na Stop závislosti.

Předchozí článekTepelné čerpadlo pro rodinný dům výhodně
Další článekKalendář s vaším psem od HappyFoto, fotokalendář
Občasný pisálek, pokud se nevrtá zrovna v Google Apps nebo v Apple HW tak se možná i někde přecpává. Pokud je to dobré tak o tom možná i napíše.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.