Domů Ostatní Dělat stěhování vlastními silami, nebo s firmou?

Dělat stěhování vlastními silami, nebo s firmou?

114
0
Levné stěhování Praha, stěhování Praha

Dělat stěhování vlastními silami, nebo s firmou?

Když se blíží stěhování, většina z nás si pokládá základní otázku.

Stěhovat svépomoci, nebo si najmout specialisty?

Obě možnosti mají svá pozitiva, ale najdou se i negativní stránky. Každý člověk má své potřeby a možnosti, takže je pouze na vás, abyste posoudili, jaká varianta je ve výsledku ta nejlepší.

Co se nákladnosti celého stěhování týká, na první pohled by řada lidí mohla říci, že nejlevnější se bude přestěhovat vlastními silami. To však není tak jednoznačné, protože při rozhodování musíte vzít v potaz veškeré faktory, jež mohou situaci ovlivnit. Následně si všechno vyhodnoťte a udělejte to nejlepší rozhodnutí. Jednu ze zajímavých variant nabízí levné stěhování Praha.

Při uvažování berte v potaz, jak daleko se budete stěhovat, kolik věcí budete přesouvat, jaké věci budete chtít odstěhovat, nakolik jsou objemné a těžké, kolik máte času a nakolik je váš čas cenný.

Stěhování může být složitější, než se zdá

Pokud nechcete nebo nemůžete příliš utrácet, určitě budete zvažovat, že si všechno zařídíte vlastními silami, bez využití specializované firmy. Ovšem čím více věcí máte, tím větší auto budete ke stěhování potřebovat, abyste nemuseli neustále přejíždět z jednoho místa na druhé. Když bude potřeba nákladní auto, potřebujete sehnat někoho s patřičným řidičským oprávněním.

Levné stěhování Praha, stěhování Praha

Ke stěhováním objemnějších a těžších předmětů budete potřebovat potřebné vybavení a pomůcky, mezi něž patří stěhovací lana a pásy. Stěhování některých specifických předmětů bez zkušených profesionálů může představovat hodně složitý oříšek.

V případě, že patříte mezi lidi, jejichž hodinová sazba je větší, než kolik zaplatíte stěhovací firmě za hodinu její práce, pak určitě není co řešit a každopádně vás vyjde lépe najmutí profesionálů.
Ještě než uděláte konečné rozhodnutí, měli byste zvážit, jestli máte k dispozici dostatek spolehlivých pomocníků z řad příbuzných nebo kamarádů, kolik času potřebujete na balení, přestěhování a vybalování a zda dovedete přestěhovat věci bez jejich poškození nebo bez vlastního poranění.

Předchozí článekJak na nevšední zážitky? Využijte společnost Benchmark
Další článekPROČ je pro firemní kulturu důležité oblečení
Občasný pisálek, pokud se nevrtá zrovna v Google Apps nebo v Apple HW tak se možná i někde přecpává. Pokud je to dobré tak o tom možná i napíše.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.