Domů Kultura Hudba Děti na umělecké scéně

Děti na umělecké scéně

1617
0
Děti Hudba

Děti na umělecké scéně

Ve všech známých časopisech čteme o slavných zpěvácích, kde byli, co udělali, s kým se vyfotili.

Ale nikde nenajdete článek o mladých talentech, dětech, které se snaží zúročit svůj talent a na svůj věk i něco umí předvést

Právě proto se dnešní článek věnuje právě jim.

Youtube videoklip k písni „WAY BACK INTO LOVE“

Nedávno vyšel na Youtube videoklip k písni „WAY BACK INTO LOVE“ od Adama L Schlezingera, ale s českým textem, který napsal Pavel Vrba, takže ji najdete pod názvem „Díky letu motýlů.

Facebook profil Adély Zouharové

I když se na první pohled jedná o celkem profesionálně natočený klip, zvláštní na něm je, že byl vydán na stránce devítileté holčičky a duet si v něm zazpívala nejspíše s nějakým svým kamarádem.

Tenhle videoklip asi nikdy neuvidíme v televizi, neuslyšíme ho v rádiu, ani v žádné hudební show. Otázkou je proč? Někdo si dal práci, aby videoklip vypadal dobře a z nahrávky je vidět, že jí nejspíše předcházelo mnoho hodin v nahrávacím studiu.

Děti Hudba

Přesto ale klip vypadá přirozeně a až překvapivě je zajímavý. Jistě, že pěvecké výkony nejsou na té špičkové úrovni, jakou bychom všichni čekali a popravdě i s hudbou si mohli dát více práce. Ale vždyť jsou to ještě malé děti a když přimhouříme oko, je to velmi dobrý výsledek.

Děti Hudba

Faktem je, že naše veřejnoprávní média o tyhle malé talenty nestojí a tak jim nezbývá, než si svůj sen plnit právě takovou cestou. Většinou si ani neumíme představit, co tomu museli rodiče a jejich přátelé všechno obětovat, aby takový klip vzniknul.

A tak by si zasloužili alespoň nějakou odměnu za tu snahu, kterou vynaložili. Sledujme tyhle mladé talenty, poslouchejme jejich nahrávky, pišme jim komentáře a podpořme je v další práci. Možná, že z toho nikdy nic nevznikne, ale možná jednoho dne budeme kupovat lístky na jejich koncerty a budeme pyšní, že jsme byly u jejich začátků.

studio.nemoros.cz

Předchozí článekSjednání cestovního pojištění je s pojišťovnou ERGO naprostá „hračka“
Další článekFotokalendář od Happy Foto
Občasný pisálek, pokud se nevrtá zrovna v Google Apps nebo v Apple HW tak se možná i někde přecpává. Pokud je to dobré tak o tom možná i napíše.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.