Domů Technika Hardware Dětské GPS hodinky ochrání před nebezpečím a zaujmou svým designem

Dětské GPS hodinky ochrání před nebezpečím a zaujmou svým designem

259
0
dětské gps hodinky

Dětské GPS hodinky ochrání před nebezpečím a zaujmou svým designem

Vypadají prostě k světu, a to nejen díky sladění barev a motivům, které se líbí nejen těm nejmenším. Na první pohled jde jen o jednoduchého ukazatele času, jenž vlastně nic dalšího nedokáže. Ale pozor, takové hodnocení by bylo zcela mylné!

Pomohou v ožehavých situacích nebo naopak dají zprávu rodičům, že je vše v pořádku a není se tak čeho obávat

A jejich nošení určitě není nijak nepříjemné, spíš naopak – děti je nebudou na ruce skoro ani cítit!

Elegantní kamarád aneb doprovod nejen na dětská hřiště

Ostatní děti je budou určitě závidět, protože dětské GPS hodinky vypadají navenek dosti zajímavě. Teď už si jen vybrat barvu, samozřejmostí je provedení přímo na míru chlapcům i dívkám, které mají drobnější ruku. Díky GPS budete vědět s přesností na zhruba pět metrů, kde vaše dítě zrovna je. Tvrdí, že je u kamaráda? Pak si to lze hned jednoduše ověřit, nemusíte přece nutně telefonovat jeho rodičům. SOS tlačítko pro chvíle ohrožení, možnost telefonického rozhovoru s dítětem, jako kdyby šlo o mobil. Dají okamžitě vědět, že baterie je skoro vybitá a potřebuje tak vaši pozornost. A dotykové ovládání? To je přece už dnes samozřejmostí nad slunce jasnou! Barevný displej je uživatelsky velmi příjemný i pro nejmenší děti.

Nouzové osvětlení, krokoměr a monitoring spánku

Dětské hodinky s GPS lokátorem mohou posloužit i v řadě dalších případů. Pohlídají zdravý a ničím nerušený spánek vašich dětí, napočítají třeba také, kolik kroků se jim dnes podařilo udělat a v případě potřeby poslouží i jako náhradní osvětlení, když budou večer po návratu z kroužku odemykat domovní dveře. Zkrátka, víceúčelový parťák nejen do školních lavic, kde jej učitelé ani nemohou zabavit – na rozdíl od smartphonu – neboť jsou to přece jen hodinky…

Pokud byste potřebovali s čímkoliv poradit, tak pracovníci eshopu cel-tec.cz se vám budou ochotně věnovat.

Předchozí článekAutokamera od BML vám přinese jistotu za volantem
Další článekPrověřené nebankovní půjčky jsou jednoduše sázkou na jistotu
Občasný pisálek, pokud se nevrtá zrovna v Google Apps nebo v Apple HW tak se možná i někde přecpává. Pokud je to dobré tak o tom možná i napíše.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.