Domů Cestování Dish burger bistro, hamburger made in Praha

Dish burger bistro, hamburger made in Praha

1076
0
legendární dish burger bistro, hamburger, Praha

Dish burger bistro, hamburger made in Praha

Tuto hamburgrárnu Dish burger bistro jsem navštívila, protože jsem na ni slyšela spoustu chvály. Na burgery mám poměrně vysoké nároky, které zde byly splněny.

Držela jsem se při zemi a ochutnala jejich klasiku – Dish burger, který obsahuje hovězí maso, sýr cheddar, slaninu, kečup, česnekovou majonézu, nakládanou okurku a salát. K tomu jsem si objednala bistro hranolky s česnekem a petrželkou a to celé jsem zapíjela domácí citronovou limonádou z jejich aktuální nabídky. Oboje chutnalo moc fajn, jen jsem se mohla víc odvázat. Opěvované jsou jejich burgery Koza nostra s kozím sýrem a fíkovou majonézou nebo Savory s pečeným rajčetem a parmezánovým chipsem, ale na to jsem při první návštěvě neměla odvahu. Aspoň mám příště co zkoušet.

dish burger bistro, hamburger, Praha

Ale zpátky k Dish burgeru – mnou zvolený stupeň propečení byl medium a celkovému sladění chutí nebylo co vytknout. Vše do sebe zapadalo, ingredience byly čerstvé a jejich domácí hranolky celý pokrm pozvedly o úroveň výš.

Prostředí bistra Dish

Pokud bych chtěla mluvit o prostředí, pak je nutno říci, že je zde otevřená kuchyň spojená s barem, kde se dá celému vzniku vašeho jedlého díla přihlížet.

Kuchaři jsou přátelští, takže se nebojte k nim přisednout, pokud byste šli na jídlo sami

Má to ale i svou nevýhodu, a to, že čím blíž ke kuchyni se zdržujete, tím více z vás bude cítit přepálený olej. Tohle riziko je značně vyšší v přední části bistra, kde se nachází pouze dva stoly a zmiňovaný bar.

Zadní část bistra se skládá ze stolků pro dvě či pro čtyři osoby, jejichž rozvržení je poměrně nešťastné. Snaha o vytvoření co nejvíce míst pro zákazníky a tím věší zisk je pochopitelná, ale není zrovna příjemné, když je mezi vaším a dalším stolem sotva 20 cm a musíte hodně tlumit hlas, když vedete soukromý rozhovor. Tuto nepříjemnost vyvažuje příjemná obsluha, která ochotně poradí a cokoli vysvětlí.

Závěr recenze Dish fine burger bistro Praha

Objednávka dorazila v poměrně krátkém čase, ale vzhledem k tomu, že jejich systém funguje tak, že si zabookujete, na jakou dobu se zdržíte, dá se i očekávat, že se personál snaží, aby byl stanovený čas vašeho odchodu dodržen. Když odcházíte, už vás střídá někdo další, dveře se tu prostě netrhnou.

Kdyby šlo o restauraci, hodnocení by nejspíš bylo přísnější, ale jako bistro to funguje dobře, což jde vidět i na zástupech zákazníků. Lidi na hamburgery prostě slyší, a když jsou udělané kvalitně, rádi si připlatí. V Dishi  zaplatíte za burger, hranolky a pití v průměru 300 korun.

Kontaktní údaje Dish fine burger bistro Praha

Římská 29, Praha 2
Po – So 11:00 – 22:00
Ne 12:00 – 22:00 (kuchyně do 21:00)
tel.: 222 511 032

fotografie: www.dish.cz

PŘEHLED RECENZE
Obsluha
9
Prostředí
7
Kvalita jídla
9
Celkový dojem
8
Předchozí článekStrava, whole30, omezení cukru – sacharidy
Další článekNámořní doprava, moře, Antarktida je nejen Dušan Jamný
Jsem studentkou 3. ročníku Humanitních studií na Západočeské Univerzitě v Plzni. Pocházím z oblasti Krušných hor, kam se také s láskou vracím za rodinou a přírodou. Ve volném čase se věnuji cvičení, hudbě, četbě, cestování a objevování zajímavých podniků s přítelem či přáteli.
dish-fine-burger-hamburger-prahaRušné místo s dobrým jídlem a milou obsluhou. Milovníci burgerů si zde jistě přijdou na své i přes nepříliš širokou nabídku. Jejich menu má méně položek, ale i přesto je pestré jak v nápojích, tak pokrmech. Pokud ale chcete v klidu posedět bez časového presu, tento podnik nebude to pravé pro vás. Podnik totiž funguje na principu rezervace přesného časového rozmezí vaší návštěvy.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.