Domů Ostatní Zdraví Víme, co se skrývá za dokonalým a zářivým úsměvem

Víme, co se skrývá za dokonalým a zářivým úsměvem

115
0
Víme, co se skrývá za dokonalým a zářivým úsměvem

Víme, co se skrývá za dokonalým a zářivým úsměvem

S krásným úsměvem působíte příjemněji a dodáváte významné plusové body svému reprezentativnímu vzhledu.

Dobrou zprávou je, že dokonalý úsměv může dnes mít každý.

V článku zjistíte, co stojí za krásnými zuby.

Zoubky bílé jako perličky

Zažloutlé zuby nevypadají dobře. Používání běžných zubních past je však většinou jen málo účinné. Pro efektivní bělení zubů je vhodné navštívit specializovanou kliniku. Šetrné profesionální bělení zubů probíhá plazmovou lampou ZOOM 3®. Na zuby se nejdříve nanese bělící gel, který je vystaven UV světlu z lampy, čímž se aktivuje proces bělení. Výsledný rozdíl může být až o čtyři odstíny oproti předchozímu zabarvení zubů.

Alternativou je domácí bělení zubů, kdy získáte speciální nosič vytvarovaný podle vaší ústní dutiny. Do těchto nosičů aplikujete gel a necháte působit například přes noc.

Dokonalý úsměv jako hollywoodská hvězda

Pravidelný a pěkný úsměv je z velké části otázkou genetiky. Ne každý má to štěstí, že mu narostou krásně uspořádané zuby vypadající jako z reklamy. Tak jak je tedy možné, že snad všechny známé osobnosti mají odzbrojující a dokonalé úsměvy? Tajemstvím je metoda smile-liftingu. Jde o estetickou restauraci chrupu. Chybějící zuby jsou nahrazeny zubními náhradami. Případně se používají tenké destičky – fazety, které efektně nahradí kousek ulomeného zubu, odkousnutý kus či jiné drobnější nedostatky.

Aby byl výsledek opravdu dokonalý, stará se o výrobu zubní náhrady šikovný laborant nebo moderní stomatologický robot CEREC®. S touto pomocí je celý proces otázkou jedné návštěvy stomatologa a výsledek je perfektní s matematickou přesností.

Pravidelná péče a prevence

Šikovné ruce lékařů a laborantů na stomatologické klinice Mediestetik jsou zkratkou k dosažení úsměvu vašich snů. Jenže tím to nekončí. Je potřeba věnovat své ústní dutině dostatečnou péči pro udržování krásy a hlavně zdraví. Věnujte se pravidelné ústní hygieně a nezapomínejte na preventivní prohlídky u lékaře. Také vybělení může potřebovat za čas obnovit, protože na zuby neustále působí káva, čaj a další látky vedoucí ke žlutému zabarvení.

Předchozí článekVzácné rady jsou dostupné online!
Další článekVyzkoušeli jsme, jak to chodí v neznačkovém servisu notebooků. Byli jsme spokojeni?
Občasný pisálek, pokud se nevrtá zrovna v Google Apps nebo v Apple HW tak se možná i někde přecpává. Pokud je to dobré tak o tom možná i napíše.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.