Domů Kultura Kniha Dračí nevěsta – novinka české fantasy

Dračí nevěsta – novinka české fantasy

341
0
Fantasy kniha, e-book, e-kniha Dračí nevěsta

Dračí nevěsta – novinka české fantasy

Novinkou v žánru fantasy je knižní debut české spisovatelky a malířky Katherine Luka s názvem Dračí nevěsta. Text vznikl již v roce 2014 a čekal tedy dva roku než byl oficiálně vydán jako e-kniha nakladatelstvím KKnihy.cz.

Fantasy kniha, e-book, e-kniha, obálka fantasy knihy Dračí nevěstaDračí nevěsta je krásné fantasy s mágy, jednorožci, statečným drakobijcem a zrůdným drakem, který má zálusk na krásné panny. Drzá Sanje má už osamělého života na zděděném statku plné zuby. Nemíní se zahrabat na samotě za vsí, jejíž obyvatelé ji nemají v lásce. Má plán prodat svůj statek a odejít do města za prací. Drak Kherachrenn se toulá krajem a občas ukradne nějaké dobytče.

A statečný rytíř Dermi vždy stojí na straně slabších. A když se krajem začnou šířit zvěsti o drakovi, Dermi neváhá ani vteřinu. Zničit tyhle krvežíznivé bestie je jeho poslání. Rychtář dobře ví, jak je důležité zabezpečit klid v obci. Nikdo nesmí beztrestně krást dobytek! Ale taky ví, že vesničané se drakovi sami postavit nemohou. Rozhodnutí, zda poslat pro drakobijce nebo si bestii raději usmířit, je lehčí, než se zdá. Zvlášť když jsou ve hře peníze a jedna nepohodlná holka.

Současnost má ovšem kořeny v minulosti, a nárok na budoucnost mají jen ti, kteří přežijí. Ale co když to všechno proběhlo trochu jinak?

Pokud máte rádi fantasy, dejte si o dvě piva méně a za stejnou cenu se ponořte do dobrodružného čtení nadějné autorky.

Katherine Luka není jen dobrou spisovatelkou, ale i malířkou

O tom svědčí i titulní obrázek knihy, který je jejím vlastním dílem.

Kniha je dostupná například na uvedených webech, kde je rovněž ukázka zdarma: Palmknihy, Alza, Ereading, Rájknih, Ebux, Google, KKnihy a další.

Předchozí článekSvátek otců, fotokniha, puzzle nebo rum?
Další článekUšetřete 70 % s kvalitní náplní do tiskáren Obchod Šetřílek
Občasný pisálek, pokud se nevrtá zrovna v Google Apps nebo v Apple HW tak se možná i někde přecpává. Pokud je to dobré tak o tom možná i napíše.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.