Domů Ostatní Móda PROČ je pro firemní kulturu důležité oblečení

PROČ je pro firemní kulturu důležité oblečení

260
0
Firemní oblečení Gekko

PROČ je pro firemní kulturu důležité oblečení

Firemní kultura je důležitým faktorem výkonů každé organizace, která se projevuje svým typickým způsobem.

Jak firemní kultura vzniká?

Firemní kulturu a její vznik ovlivňuje celá řada vnitřních i vnějších faktorů.

Tím nejsilnějším faktorem je způsob jednání a příklad vedení manažerů

Tyto osoby, ať už  vědomky či nevědomky, působí pro zaměstnance jako vzor. Součástí firemní kultury jsou vztahy k zákazníkům, dodavatelům a vnějšímu prostředí, vztahy mezi zaměstnanci a podřízených s nadřízenými, loajalita zaměstnanců k firmě a také například dress code.

Firemní oblečení Gekko, prodej oblečení

Firemní oblečení je jedním z faktorů firemní kultury

Uniforma, kterou nosí zaměstnanci přicházející do styku se zákazníkem, ji používají s cílem posílit povědomí o firmě. Uniforma by měla být zajímavá, z kvalitního materiálu, aby se v ní zaměstnanec cítil dobře. Pak vyvolává dobrý dojem i na zákazníka.

Chcete-li i vy vhodné uniformy, vyberte si firmu, která vám poskytne nejvíce vzorků firemního, reklamního a týmového oblečení v ČR.  Měla by používat vlastní potisk a výšivku firemního loga, dodat vám reference významných společností.

Zvolte správnou uniformu i pro svou firmu

Kvalitní uniforma je základ, zaujme na první pohled. Dodavatelem je například firma Gekko, která na svých stránkách www.gekko.cz umožňuje ověření skladových zásob.

Firma je na trhu již od roku 1996 a poskytuje například velkoobchodní slevy, v nabídce má oblečení PRO FIRMU, SPORT i ZÁBAVU. Nechybí kolekce dámského, pánského i dětského oblečení.

Firemní oblečení Gekko, dress code

Firma Gekko nabízí i oblečení větších velikostí, vybrané artikly jsou až do velikosti 5 XL, díky tomu si vybere skutečně každá firma pro své zaměstnance to nejlepší. Velkoobchodní prodej pro pouze B2B. Prohlédnout si můžete e-katalogy a v nich si vybrat ze široké nabídky modelů a kolekcí.

Díky uniformám dostanete svou firmu do povědomí zákazníků stejně snadno, jako například pomocí dárkových předmětů s logem firmy.

Předchozí článekDělat stěhování vlastními silami, nebo s firmou?
Další článekLéto v AQUAPARKU A TERMÁLNÍM KOUPALIŠTI Velký Meder
Občasný pisálek, pokud se nevrtá zrovna v Google Apps nebo v Apple HW tak se možná i někde přecpává. Pokud je to dobré tak o tom možná i napíše.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.