Domů Ostatní Kalendář s vaším psem od HappyFoto, fotokalendář

Kalendář s vaším psem od HappyFoto, fotokalendář

202
0
Foto kalendář, Foto kalendář, kalendáře foto, HappyFoto

Kalendář s vaším psem od HappyFoto

Nemůžete sehnat pěkný kalendář na nový rok? Jestli máte psa a počítač nebo telefon plný jeho fotek, neváhejte a vyrobte si originální kalendář na stránkách největší české fotoslužby!

Fotokalendář, Foto kalendář, kalendáře fotoMezi zákazníky HappyFota je nejoblíbenější nástěnný kalendář, ale můžete si vytvořit i stolní, plánovací nebo roční. Navrhnout si ho můžete v programu HF Designer, v aplikaci pro chytrý telefon, iPhone či iPad nebo online na webové stránce společnosti HappyFoto. Ke svým vybraným fotkám budete mít při výrobě k dispozici v šabloně velký výběr různých předloh, pozadí a zajímavých efektů. Výroba probíhá digitálním tiskem na kvalitní papír (250 g/qm) nebo na fotopapír, který se vyvolává chemickou cestou stejně jako klasická fotografie. Fotopapír, který používá HappyFoto na své kalendáře, je opatřen vrstvou, na které nezanecháte otisky prstů.

Fotokalendář aneb kalendáře od HappyFoto

Po vytvoření kalendáře vás bude program srozumitelně instruovat o tom, jak si výrobek objednat. Nebojte se, je to celé opravdu hodně jednoduché, zvládne to i malé dítě! Doba zpracování objednávky jsou pouhé tři pracovní dny.

Ceník a více informací na www.happyfoto.cz
Chcete si stáhnout aplikaci? Mrkněte sem: www.happyfotomobile.cz

Předchozí článekRecenze webů českých sázkových kanceláří, sázkové kanceláře
Další článekSoubory na iOS a přenos dat? iTransfer pomůže
Občasný pisálek, pokud se nevrtá zrovna v Google Apps nebo v Apple HW tak se možná i někde přecpává. Pokud je to dobré tak o tom možná i napíše.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.