Domů Ostatní Móda GigaLash recenze a zkušenosti jiných žen

GigaLash recenze a zkušenosti jiných žen

733
0
GigaLash recenze a zkušenosti jiných žen

GigaLash recenze

Jedná se o sérum pro rychlý růst řas. Produkt slibuje viditelné výsledky již po sedmi dnech aplikace. Výsledkem jsou prodloužené, zahuštěné a výraznější řasy. No, která žena by po tomto efektu netoužila? Nejhezčí řasy jsou ty přirozené, každodenní nalepování umělých řas je zdlouhavé a s nepřirozeným efektem.

V případě aplikace řasy na řasu si ničíte své řasy a musíte chodit na pravidelné aplikace. Podpořte růst svých vlastních řas!

Jak produkt funguje?

GigaLash recenze a zkušenosti jiných žen

Sérum GigaLash prodlužuje růstový cyklus řas, zabraňuje vypadávání řas a urychluje růst nových. Tím se řasy přirozeně zahušťují. Také zvyšuje jejich pružnost a tím omezuje jejich lámání. Sérum rychle proniká až k folikulům a působí přímo v místě růstu řasy.

Při užívání tohoto séra můžete aplikovat make-up včetně řasenky.

Složení gigalash

Složení: Enzyme „EPM“, aqua, wool bursa growth genes, foumingzhisuan sodium, ethyl amide MEA, hydrolyzed keratin, propylene glycol, sorbitol, collagen sodium, wheat germ acid, linolenic acid, chitosan glycosaminoglycan, nettle extract, bitter orange flower oil, fourteen acylating, natural extracted cellulose, vitamin A, E, C, panthenol, allantoin, the yankees glycerin extract

  • Složení je hypoalergenní, dermatologicky testováno a bez vedlejších účinků.

Vitamíny vyživují folikuly, komplex enzymů podporuje růst nových řas, keratin zesiluje řasy a dodává jim pružnost. Olej a glycerin zvláčňují řasy a zamezují jejich třepení a lámání.

GigaLash recenze a zkušenosti jiných žen

Upozornění

V případě, že se produkt dostane omylem do oka, se nic neděje, je to nepříjemné, ale ne škodlivé, pouze oko vypláchněte pod slabým proudem vody.

Sérum a jeho aplikace

Aplikace je snadná, pomocí aplikátoru sérum nanesete na kořínky řas. Můžete jak na řasy vrchního víčka tak spodního a dokonce i na obočí. Obočí je další problematické místo, kdy geneticky, či kosmetickými úpravami časem dochází k řídnutí obočí. Podpořením jeho růstu zahustíte obočí. Husté tmavé obočí je aktuálně velmi modernám trendem v kosmetice.

Výsledky po týdnu!

Po týdnu užívání jsou řasy delší, při aplikaci po dobu 14 dnů se řasy prodlužují o 55%, po 28 dnech o 70%, po 35 dnech o 90%. Řasy během aplikace také tmavnou a zvětšují svůj objem.

Jak se Gigalash dávkuje?

Doporučené dávkování: 2x denně ráno a večer nanést na kořínky řas.

Po dosažení efektu je doporučeno pokračovat v udržovacím režimu – aplikovat 2x týdně. V případě, že přestanete produkt aplikovat, efekt do 2 měsíců odezní. 

Zakoupení produktu

Poštovné zdarma nad 2000 Kč.

Produkt můžete zakoupit přes e-shop, kde si můžete vybrat mezi jednotlivým balením či cenově zvýhodněnými balíčky. Celá gigalash recenze.

Předchozí článekJak mohou školy využít karanténu efektivně?
Další článekOkouzlující úsměv modelek pro všechny
Občasný pisálek, pokud se nevrtá zrovna v Google Apps nebo v Apple HW tak se možná i někde přecpává. Pokud je to dobré tak o tom možná i napíše.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.