Domů Technika Aplikace Google aplikace pro vaše podnikání

Google aplikace pro vaše podnikání

413
0
www.cleverity.cz google aplikace a školení google apps na míru, školení google gmail

Google aplikace pro vaše podnikání

Google aplikace jsou vhodné pro živnostníky, neziskové organizace a pro všechny společnosti od těch malých až po velké nadnárodní korporace. Proč si myslíme, že jsou Google Apps for Work tak populární? Jedná se o dostatečně prověřené a kvalitní řešení, kdy si náklady na IT můžete snížit až o 70%. A to už stojí za to.

Vystoupejte do oblak s pomocí Google aplikací

www.cleverity.cz certifikace google applikaceVyužijte s výhodou pokročilé možnosti spolupráce a sdílení dokumentů, zefektivněni agendy, přístup k datům odkudkoli. Google aplikace vám přinesou spolehlivé řešení bez zbytečných starostí a investic do IT infrastruktury. Vy se tak naplno můžete starat o svoje podnikání a případné otázky kolem IT problematiky přenést na nás. O kvalitě a jednoduchosti vás přesvědčí i následující údaj. Google aplikace používá v současné době více než 50 miliónů uživatelů. Stále váháte?

Nabízíme vám školení Google aplikací na míru

Chcete poznat a vymáčknout s nabízeného řešení Google aplikací maximum? Neváhejte, nabízíme vám školení Google aplikací na míru a to buď formou online školení, nebo formou osobního školení na předem domluveném místě. Plně se přizpůsobíme vašim potřebám a připravíme pro vás školení na míru.

A kam až s námi můžete vystoupat?

Nabízíme vám nastavení technologie Google Gmail pod vaší doménu. Jedná se jedno z nejlepší dostupných řešení na našem trhu. Kromě nastavení firemní pošty můžete s velkou výhodou používat textový editor a tabulkový kalkulátor s možností editace v jeden okamžik libovolným počtem spolu-pracovníků. Dokáže snad toto vaše stávající řešení? Ale to není vše, můžete s výhodou použít cloudové úložiště a veškeré dokumenty mít tak neustále přístupné z jakéhokoli místa nebo přes různé mobilní technologie. Onou třešničkou pak může být použití videokonferencí mezi vámi a vašimi kolegy nebo i klienty.

Chcete-li se o možnostech Google aplikací dozvědět více, bez obav kontaktujte Cleverity.cz.

 

 

PŘEHLED RECENZE
Jednoduchost používání
9
Efektivita řešení
8
Finanční náročnost
9
Předchozí článekJaké Lego je vhodné pro holky?
Další článekKomfortní bydlení a klimatizace
Občasný pisálek, pokud se nevrtá zrovna v Google Apps nebo v Apple HW tak se možná i někde přecpává. Pokud je to dobré tak o tom možná i napíše.
google-aplikace-pro-vase-podnikaniVynikající řešení pro začínající podnikatele, freelancery ale i pro vetší společnosti.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.