Domů Cestování Italská kuchyně restaurace Aromi

Italská kuchyně restaurace Aromi

703
1
recenze italská restaurace aromi

Italská kuchyně restaurace Aromi

Italská kuchyně restaurace Aromi, platí heslo z webových stránek: “ jednoduchost italské kuchyně a tradiční italský přístup při přípravě pokrmů a obsluha?“. Pojďte s námi, uvidíte.

Prostředí restaurace Aromi

Restaurace Aromi se může pyšnit vkusně upraveným interiérem, ničeho není moc ani málo. Interiér působí vzdušným dojmem, s jednoduchým stylem prostírání.

Restaurace Aromi se chlubí osmimetrovým barem „Bomba bar“ z dílny mladých architektů Mitte, je to takový „hlavní bod“, skoro srdce restaurace.

Toalety jsou  čisté, umístěny mimo zorný úhel sedících hostů. Vyšší standard potvrzují lněné utěrky.

Obsluha restaurace Aromi

Po odebrání kabátu, svrchníku jste zaveden k vašemu stolu. V zápětí následuje jídelní lístek a dotaz na objednávku vhodného pití. Rozhodně by však host neměl slyšet konverzaci obsluhujícího personálu o tom, že si bohužel k pití nic nevybral:)

V době oběda bych přivítal upozornění na denní speciality podniku. Nechávám si poradit „mořského ďase“ a po očku sleduji koncert předvádění čerstvých ryb u vedlejších stolů.

Personál je patřičně usměvavý, nicméně lehce odtažitý. Při odchodu z restaurace vám obsluha pomůže do odloženého svrchníku a poděkuje za návštěvu.

Menu restaurace Aromi a kvalita

Nejedná se o o „košaté“ menu ve smyslu kvantity. Přesto si milovník „italské“ kuchyně vybere. Rozhodně se nejedná o tuctovou nabídku, při čtení menu tak budete v pokušení ochutnat vše:)

Ochutnávám mořského ďasa pošírovaného v olivovém oleji s polentou, divokou brokolicí a omáčkou z Marsaly a zázvoru. Jedná se o konzistentní rybu „maso se nerozpadá“ a snese toho opravdu hodně. V chuti pokrmu bohužel zázvor moc necítím a ani nenacházím. Polenta se neliší v chuti od mojí přípravy. Otázka je, zdali by měla.

Cena ke kvalitě v restauraci Aromi

Restauraci bych doporučil v případě vaší slavnostnější události. Jedná se o příjemnou restauraci s decentním interiérem a příjemnou leč strohou obsluhou.

Dojem této události umocníte koncertem, kdy si u stolu necháte předvést a doporučit „čerstvé ryby“ nebo mořské speciality. Případně ochutnáte netradiční úpravu těstovin, past. Cena účtu, toto slavnostnější očekávání naznačuje.

PŘEHLED RECENZE
Prostředí
8
Kvalita jídel
9
Obsluha
7
Celkový dojem
8
Předchozí článekKdyž české hovězí tak ČESTR
Další článekOsobní cloud Western Digital My Book Live Duo
Občasný pisálek, pokud se nevrtá zrovna v Google Apps nebo v Apple HW tak se možná i někde přecpává. Pokud je to dobré tak o tom možná i napíše.
italska-kuchyne-restaurace-aromiRestauraci bych doporučil v případě vaší slavnostnější události. Jedná se o příjemnou restauraci s decentním interiérem a příjemnou leč strohou obsluhou.

1 komentář

  1. Příjemná ale dražší restaurace. V nedalekém obchůdku máte možnost dokoupení oblíbených pochutin. Oceňuji možnost kurzů vaření a speciální akce restaurace Aromi.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.