Domů Ostatní Dům Jak vybrat správnou vířivku, saunu či celé wellness?

Jak vybrat správnou vířivku, saunu či celé wellness?

655
0
Jak vybrat správnou vířivku, saunu či celé wellness?

Jak vybrat správnou vířivku, saunu či celé wellness?

Léto, čas dovolených, relaxace. Většina z nás odjíždí na dovolenou k moři, na poznávací zájezdy do světových metropolí či na relaxační pobyty do lázní. Vrátíme se domů odpočatí, spokojení, plní síly, s novým nadšením a energií. Jenže, stejně rychle, jak utekla dovolená, mizí i nadšení a energie a opět zapadáme do stereotypu a stresu.

Co si však nechat vytvořit vlastní wellness přímo u vás doma?

vaše nová sauna

Na internetu je velké množství firem nabízející wellness produkty a nepřeberné množství jednotlivých typů vířivek a saun, jenže jak poznat podle obrázků či hezky napsaných popisků, jestli je produkt opravdu kvalitní a bude vám vyhovovat?

Společnost Aquamarine Spa se rozhodla změnit způsob prodeje a nesázet pouze na přesvědčivé argumenty, ale na Vaši zkušenost. Naše produkty si můžete nejen prohlédnout, ale také bezplatně vyzkoušet v showroomu v Praze 4 a sami zjistit co znamená nejvyšší kvalita.

showroom sauny, wellness studio

Exkluzivní showroom na pražském Chodově je největší výstavní prodejní plochou v České republice. Na 500m2 si můžete prohlédnout vířivky Sundance Spas řad 680,780 i 880, základní i designové sauny Klafs a dokonce i zmenšeninu nerezového bazénu společnosti Imaginox.

Po prohlídce vystavených produktů můžete zamířit do zóny privátního wellness. Vyzkoušet si zde můžete luxusní vířivku Cameo z nejvyšší řady vířivek Sundance Spas vyráběných v Kalifornii. Dále precizní saunu Smart německé společnosti Klafs, která nabízí několik možností saunování. Výjimečný zážitek vám přinese i unikátní lehátko Sway či solární louka.

Nepotřebujete nic víc než plavky.

Ručníky, župany, pantofle, občerstvení a šampaňské jsou vám k dispozici. Stačí si domluvit termín, přijít si vyzkoušet špičkové produkty společnosti Aquamarine Spa a objevit kouzlo soukromého wellness.

Předchozí článekDabing a společnost Aspena
Další článekOptimistický vývoj na realitním trhu
Občasný pisálek, pokud se nevrtá zrovna v Google Apps nebo v Apple HW tak se možná i někde přecpává. Pokud je to dobré tak o tom možná i napíše.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.