Domů Ostatní Jak vybrat zahradní udírnu?

Jak vybrat zahradní udírnu?

2223
0
zahradní krby, zahradní grily

Jak vybrat zahradní udírnu? Poradíme, jak se vyznat v různých typech!

Vaši sousedi si pořídili novou udírnu a vy nechcete zůstat pozadu? Poradíme, jak si vybrat udírnu přesně podle vašich potřeb i představ.

Domácí udírny se dají rozdělit podle konstrukce, provedení i ceny. Některé moderní udírny jsou vybavené teploměrem, plynovým hořákem či elektrickou topnou spirálou. Která udírna bude vhodná právě pro vás?

Typy domácích udíren

zahradní krb s udírnouKoupit si lze udírnu samostatnou, zabudovanou komínovou nebo zděnou samostatnou.

Přenosné udírny jsou menší a většinou z plechu. Jejich použití je vhodné k rychlému uzení v horkém kouři. Takto vyuzené potraviny je třeba rychle zkonzumovat, nemají totiž příliš dlouhou trvanlivost. Přenosnou udírnu využijete pro převážení ke známým či na dovolenou. Jsou vhodné k rychlému pohoštění.

Komínové udírny jsou zabudované do komínového sytému domu, kde je udící komora k teplému či pomalému studenému uzení. Při používání této udírny je třeba dbát na správný výběr dřeva.

Zděná udírna je často součástí zahradních grilů nebo krbů, ale lze jí pořídit i samostatně. Jsou ideální pro všechny typy uzení. Dobře udržují teplo a díky chytré klapce lze snadno ovládat přívod vzduchu, tedy teplotu hoření a vlhkost kouře.

Doporučení té nejlepší udírny

Pokud nemáte náladu nebo čas hledat nejvhodnější udírnu právě pro vaše potřeby, pak doporučujeme zahradní krb s udírnou. Jde o víceúčelovou zahradní stavbu, kterou využijete téměř po celý rok. Lze si ji postavit kamkoliv na svém pozemku a připravovat v ní dokonalé grilované steaky, uzené maso nebo opečené uzeniny.

Krb lze využít také při rodinných sešlostech a oslavách. zahradní krb nabízí mnoho úprav potravin, díky čemuž si pochutná milovník grilovaného, opečeného i vyuzeného masa.

Pořiďte si samostatnou udírnu nebo zahradní krb u specializovaného prodejce www.zahradnikrbyveris.cz

 

 

Předchozí článekMobilní hra Noybe, přinášíme vám unikátní náhledy
Další článekPředokenní rolety od firmy LOMAX
Občasný pisálek, pokud se nevrtá zrovna v Google Apps nebo v Apple HW tak se možná i někde přecpává. Pokud je to dobré tak o tom možná i napíše.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.