Domů Kultura Kniha Jak vydělat na internetu vaším know-how?

Jak vydělat na internetu vaším know-how?

753
0
Jak vydělat na Internetu

Jak vydělat na internetu vaším know-how?

Jak vydělat na internetu? Jak se prosadit? Jak být úspěšný? Ale hlavně jak být spokojený? Znáte to, myslím tím kvanta typických amerických titulů: „Jak se stát milionářem hned teď hned“, „Jak být úspěšný“, „Jak se stát prezidentem“ atd. Obecně prý slovíčko Jak lépe prodává. Zde tedy máme titul Prodej svoje know-how s podtitulem „Jak vydělávat díky tomu, co umíte právě teď„.

Skvělé, hned vám totiž řeknu, proč si myslím, že je tato kniha hodně dobrá. Pokusím se vám odpovědět, proč je kniha o tom jak vydělat na internetu (vydělávat na internetu) dobrá a proč o ní píši navzdory mému přezíravému postoji ke slovíčku “Jak”.
Jana Markela jsem shodou okolností zažil na online kurzu. Týden před tím, než jsem měl možnost nahlédnout do duše jeho knihy. Jan ve své knize tvrdí:

„Každý je v něčem dobrý. I vy“

To je optimistické tvrzení. Tvrzení je založené na faktu, že každý v něčem vyniká. Píši záměrně faktu. Co je však důležité? Jan radí: „udělejte první krok“. Nečekejte na perfektní příležitost. A recenzovaná kniha vám dá směr, možná vám některé kroky usnadní, možná se vyhnete pár pádům, ale rozhodně se s knihou nebudete nudit.

Kniha nejen o tom, jak se prosadit a jak vydělat na internetu

Kniha Jana Markela vás bude motivovat. Bude vám radit. Možná si také budete říkat, to už jsem někde četl. To je jasné. Např:

„Vystup z davu, plav proti proudu“

Každé takové tvrzení Jan zasazuje do příběhu, který v knize rozvijí. Píšete rádi? Jan začal psát blog. Je to třeba také o tom, jak vystoupit z uniformity a začít používat vlastní a unikátní řešení. Nebojte se, není to o financích. Je to jen a jen o vás. Jak vydělat na Internetu, vystup z davuDobrá, máte tedy blog. Klíčem úspěchu jsou články. Vás baví psát a žije tím. Pokud jste v tom navíc dobří máte skoro splněno. Jan vám dále radí, zaměřte se na jednu oblast až téma ovládnete postupte dál. A na příběhu blogera Jan uvádí další nápady a rady.

Jak se kniha čte (všímáte si, slovíčko jak je nesmrtelné:)?

Musím říci, knížka mě připomínala moje oblíbené knihy Restart a Kraď jako umělec. Co mají uvedená knižní dílka společného? Jsou sexy tedy pardon, jsou krásně čitelná. Neznám horší věc než mnohatunový svazek, který Vas přestane bavit okamžitě po přečtení názvu. Garantuji Vám, že knížku přečtete velice rychle. Společným rysem uvedených knih je jednoduchá, ale přesto velice účelná grafika. To však by bylo velice málo. Dobrá kniha vás musí oslovit, musí vám něco předat. Ať už emoce nebo informace. Nejlépe však obojí.

Jak na sociální média a jak vám pomohou?

Jak vydělat na Internetu, sociální médiaAno v našem příběhu získáte zajímavé a podnětné tipy k tomu, aby jste se v sociálních vodách neutopili. Ba co víc, naučíte se i plavat a možná i začnete trhat rekordy. Pamatujte, nezapomeňte však o tom pravidelně psát. Další dobré rady jsou jako vždy k nezaplacení ale Jan se s vámi o ně s radostí podělí.

Získejte podněty a cenné rady

Kniha je jich plná. Plná rad od stejně dvourukého a dvounohého tvora jako jste vy sami. Od chlapíka, který se dokázal postavit na vlastní nohy. Který dokázal opustit stabilní místo. Ne, omlouvám se. Vy máte mnohem větší výhodu. Vy si můžete přečíst, jak na to. Jak využít možnosti Internetu ve váš prospěch. Kniha má ostatně skvělé doporučení a já nezůstávám osamocen v názoru, že kniha nebo e-book stojí za hřích.

Údaje o knize Prodej svoje know-how

  • Formát: 148 x 148 mm
  • Vazba: brožovaná s chlopněmi
  • Počet stran: 196
  • Barevnost: černobílá, obálka barevně
  • Kniha je k dispozici rovněž elektronicky

Poznámka: kvůli objektivitě uvádíme, uvedené odkazy jsou affiliate odkazem, pokud si přes ně knihu zakoupíte, podpoříte náš web. Děkujeme.

PŘEHLED RECENZE
Informace
9
Ilustrace
8
Čitelnost
9
Celkový dojem
9
Předchozí článekProč nebude pokračovat Krev na sněhu
Další článekPřekladatelské asociace (GALA, ELIA, EUATC)
Občasný pisálek, pokud se nevrtá zrovna v Google Apps nebo v Apple HW tak se možná i někde přecpává. Pokud je to dobré tak o tom možná i napíše.
jak-vydelat-na-internetuKniha s podtitulem "Jak vydělávat díky tomu, co umíte právě teď" je bez nadsázky skvělá. Pokud plánujete postavit se na vlastní nohy a využít k tomu Internet, máte jasnou volbu. Myslím si ale, že záběr knihy je mnohem širší. Doporučuji.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.