Domů Ostatní Kalendář pro každého!


Kalendář pro každého!


712
2
Kalendář pro každého, fotokalendáře

Kalendář pro každého!

Nemůžete sehnat kalendář, který by se líbil nejen vám, ale všem, kteří se na něj budou celý rok dívat? Známe místo, kde mají kalendář pro každého. V HappyFoto!

Kalendář pro každého, fotokalendáře na šířku

Skvělé je, že si tady kalendář můžete navrhnout úplně sami. A že do něj můžete použít nejen nové fotografie, ale i ty z babiččina černobílého archivu, dále třeba dětské kresbičky, vlastní malůvky nebo cokoli, co dokážete vyfotit nebo naskenovat a vložit do svého počítače.

Navíc je takový kalendář skvělý dárek, třeba k Vánocům

Kalendář pro každého, fotokalendáře na výškuAle můžete ho darovat svým přátelům či rodině úplně kdykoli, protože, a to se podržte, tenhle kalendář může začínat v lednu, v únoru, v březnu, v dubnu, v květnu… Ano, v jakémkoli měsíci! Uvidíte se s přáteli až koncem ledna? Vyrobte jim kalendář, který bude začínat prvním únorem.

Takže výhody takového fotokalendáře jsou jasné: bude originální, protože si do něj vložíte přesně to, co chcete vy. A bude začínat měsícem, který si vyberete.

Nástěnné fotokalendáře

Nejluxusnějším kalendářem v nabídce HappyFota je nástěnný fotokalendář na fotopapíru. Ten vyvolává laboratoř HappyFota chemickou cestou stejně jako klasické fotografie. Vysoce kvalitní fotopapír fotokalendáře je ale navíc opatřen ochrannou vrstvou, která zabrání tomu, aby na papíru zůstávaly otisky prstů.

Kolik fotografií potřebujete na takový kalendář? Třináct. Jednu úvodní a pak na každý měsíc jednu další. Kolik takový kalendář stojí? Ceny jsou příznivé. Vyplatí se ale sledovat slevy, které HappyFoto pravidelně nabízí.

Nástěnný kalendář je asi nejoblíbenější, ale můžete si samozřejmě zhotovit i stolní, plánovací nebo roční. Mrkněte na stránky společnosti HappyFoto. Myslíte si, že na to nejste dostatečně technicky zdatní? Nebojte se! Máme vyzkoušeno, že to svede i sedmileté dítě. Všechny fotky v počítači jednoduše přetáhnete do programu, který vás navede vždy k dalšímu kroku. Po vytvoření kalendáře vás program vyzve k objednávce a vy už svůj výtvor jen kliknutím odešlete. Doba zpracování objednávky jsou tři pracovní dny.

Ceník a více informací na www.happyfoto.cz

Kalendář pro každého, fotokalendáře, čtverec

 

Předchozí článekChciLekci.cz – portál, kde si najdete svého učitele hudby
Další článekTrue4Kids MagicPen
Občasný pisálek, pokud se nevrtá zrovna v Google Apps nebo v Apple HW tak se možná i někde přecpává. Pokud je to dobré tak o tom možná i napíše.

2 KOMENTÁŘE

  1. No tak to máte velký štěstí. Já osobně znám několik lidí, kteří mají s uvedenou firmou strašné zkušenosti. Neochota prodavačů, nekvalitní tisk, materiál atd…

    Já osobně mám vynikající zkušenost s Fotolabem a všude ho doporučuji. Hlavně jejich program je super. http://www.fotolab.cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.