Domů Ostatní Komfortní bydlení a klimatizace

Komfortní bydlení a klimatizace

1039
0
Komfortní bydlení, klimatizace sutherm samsung

Komfortní bydlení a klimatizace od Sutherm

Ať jste či nejste příznivcem teorie oteplování naší planety, jistě uznáte, že komfortní bydlení se bez vhodného řešení klimatizace pro váš dům, byt či pro průmyslové objekty neobejde. Na trhu je mnoho dodavatelů, ale pouze někteří z nich dokáží splnit vaše přísná kritéria nebo očekávání. Jedním z takových dodavatelů může být i společnost Sutherm, s.r.o.

Proč vybrat klimatizační jednotku od společnosti Sutherm?

Protože Sutherm je certifikovaný partner společnosti Samsung. Protože vám bezplatně provede obhlídku místa instalace, provede návrh a taktéž vypracuje projekt celého řešení klimatizace pro vaše prostory. A v neposlední řadě si můžete prohlédnout fotografie z realizací a přečíst reference.

Komfortní bydlení s klimatizační jednotkou Samsung

klimatizace samsung, komfort bydleníKaždého budoucího majitele bude zajímat, jak moc bude finančně náročný provoz. Klimatizační jednotky Samsung používají inovativní digitální invertor, který vám ušetří až 70% energie. V režimu Standby pak dosahuje o 90% nižší úspory v porovnání s konkurenčními jednotkami.

Klimatizační jednotky (jedná se vlastně o tepelná čerpadla typu vzduch – vzduch) Samsung jsou vybaveny účinným filtrem neutralizující všechny škodliviny ve vzduchu včetně bakterií, virů či plísní.

Kromě chlazení, klimatizační jednotka dokáže prostor vytápět i při venkovní teplotě -15°C, doporučuje se však kombinace s jiným zdrojem tepla.

Klimatizace Samsung se vyznačují vynikající účinností. Speciální trojúhelníkový tvar pak zajistí, že proud vzduchu má dosah až 14 metrů. Kromě výkonu, úspory a účinnosti vás klimatizační jednotka uchvátí speciálními režimy např. pro spánek, nebo šetřícím režimem pro jednotlivce.

A pěkná třešnička na závěr

Klimatizaci Samsung můžete řídit dodaným ovladačem. Vyšší komfort vám však přinese možnost ovládání přes chytrý telefon nebo z libovolného místa tam, kde je dostupný internet. Lze tak sledovat spotřebu klimatizační jednotky, nastavovat časovače. Hlavní výhodou je však možnost ovládání na dálku, kdy si klimatizační jednotku dle potřeby můžete zapnout, přenastavit dle aktuální situace.

Společnost Sutherm je servisním partnerem společnosti Samsung a zajišťuje tak i servisní prohlídky, záruční a pozáruční servis. Již nemusíte více hledat dodavatele klimatizace, poptejte Sutherm.

 

Předchozí článekGoogle aplikace pro vaše podnikání
Další článekPetr Hájek, Smrt ve středu
Občasný pisálek, pokud se nevrtá zrovna v Google Apps nebo v Apple HW tak se možná i někde přecpává. Pokud je to dobré tak o tom možná i napíše.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.