Domů Ostatní Ostatní Kup čočky, kontaktní čočky pro všechny příležitosti

Kup čočky, kontaktní čočky pro všechny příležitosti

193
0
Kontaktní čočky, barevné kontaktní čočky, crazy čočky

Kup čočky, kontaktní čočky pro všechny příležitosti

Každý z nás nemá to štěstí že vidí jako rys ostrovid. Pro nás, kteří při nejmenším mhouří oči při četbě nebo marně zaostřují na předměty vzdálené, pak kromě brýlí mají naštěstí také alternativu v podobě možnosti nošení kontaktních čoček.

Kdo je otcem kontaktních čoček? Budete se možná divit.

Kontaktní čočky nesou významnou českou stopu v podobě vynálezu pana profesora Otty Wichterleho, který pro svět a hlavně nás “mhouřiče” dokázal vynalézt gelové kontaktní čočky. Co se povedlo na poli vědeckého výzkumu, to se utopilo v politických vodách. Pan profesor, jako muž pevného charakteru musel určitě hodně trpět. Tak si na něj prosím vzpomeňte v okamžiku aplikace, kdy si do svého oka nandaváte tu nanicovatou, malou a průhlednou hmotu. Sami víte nejlépe, co to pro vás všechno znamená.

Změnit charakter je možná těžké, změnit barvu očí je…

Ano, celkem snadné. A nemusí se jednat jen o dioptrické kontaktní čočky. Barevné kontaktní čočky v nabídce e-shopu kup-cocky.cz nabízejí výborné krycí schopnosti a tak dokáží barevně proměnit i od přírody tmavé oči. No kdo by nechtěl být alespoň jednou blondýnou nebo blondýnem s pomněnkovýma očima. Hádám že skoro každý. Změna je opravdu snadná a nebude vás stát mnoho námahy, času ani peněz. Takže hurá na nákup a překvapte nejen své okolí.

A pokud je vám to pořád málo, pak crazy čočky vám dají odpověď

Možná si také říkáte, jaký složitý trik je za tou neskutečnou proměnou vašeho filmového hrdiny, padoucha, či sci-fi vetřelce. Ano, mohou to být crazy čočky. Chystáte pro své přátele překvapení? Tak tady vám přináším onen tajný a zaručený recept na proměnu. Crazy kontaktní čočky vás změní tak, že se možná ani sami nepoznáte. Nejširší výběr crazy kontaktních čoček na českém trhu, to je e-shop kup-cocky.cz. No co říci na závěr? Nosíte v oku také svého malého batmana?

Předchozí článekJak vybrat telefon pro prarodiče
Další článekVložte svoje fotovzpomínky do unikátního kalendáře
Občasný pisálek, pokud se nevrtá zrovna v Google Apps nebo v Apple HW tak se možná i někde přecpává. Pokud je to dobré tak o tom možná i napíše.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.