Domů Ostatní 5 důvodů, proč pořídit kvadrokoptéru jako vánoční dárek

5 důvodů, proč pořídit kvadrokoptéru jako vánoční dárek

233
0
Kvadroptéra, dron jako vánoční dárek

5 důvodů, proč pořídit kvadrokoptéru jako vánoční dárek

Vánoční čas je tady zas a s ním i nová přání a tužby. Co letos najdou vaši milí pod stromečkem? Že opět vsadíte na ponožky a svetry? To je sice milé, ale co takhle pořídit něco mnohem dobrodružnějšího? Svetry a ponožky, ač sebevíc v nich bude příjemně je do oblak nevynesou, ale kvadrokoptéra ano. Proto vám řekneme 5 důvodů, proč by měla kvadrokoptéra přistát právě pod váš vánoční stromeček.

1. Řídit dron je tajným přáním chlapců i chlapů

Pod vánoční stromeček můžete dát nejen skvělý dárek, ale jím i splnit tajná přání chlapců i chlapů.

Máte doma malého rošťáka nebo manžela s dobrodružnou duší?

Pořiďte jim kvadrokoptéru a splňte jim jejich tajná přání o létání. Je to mnohem bezpečnější i finančně méně náročnější , než kdybyste jim koupili seskok padákem nebo let stíhačkou. Například dron Syma X5C je ideální pro začátečníky i mírně pokročilé pro případ, že jsou vaši chlapi touto hračičkou ještě nepolíbení. V piloty se s ní mohou proměnit každý den. Myšlenkami v oblacích, ale nohama pevně a bezpečně na zemi, to ocení zejména starostlivé maminky, partnerky a manželky „bláznů“ do létání.

2. Kvadrokoptéra zabaví na dlouhé hodiny

Varování! Létání s dronem DJI Phantom i s jinými drony je silně návykové. Proto než na kvadrokoptéru zavážete stuhu, uvědomte si toto riziko. Darováním kvadrokoptéry riskujete, že váš manžel, syn, otec, kamarád bude mít hlavu v oblacích ještě více než kdy předtím. A více času než s vámi stráví pravděpodobně se svou novou hračičkou. Koneckonců to můžete obrátit i ve výhodu. Konečně budete mít čas na dlouhý pokec s kámoškou.

3. Kvadrokoptéra může zaznamenat všechny vaše okamžiky

Pokud pod stromeček nadělíte kvadrokoptéru s kamerou, třeba RayLine R809 budete mít jistotu, že si pořizujete i něco pro sebe. A třebaže na dárek nepověsíte svou jmenovku, kvadrokoptéru s kamerou využijete na dovolené, kde dron pořídí netradiční snímky i video záznamy. Díky dronu tak můžete rozšiřovat své rodinné album.

4. Kvadrokoptéra není jen hračkou

Kvadrokoptéra nemusí být pouze hračkou a pořizovat ji nemusíte jen dětem. Kvadrokoptéru využijí profesionální i amatérští fotografové, developeři, realitní makléři a stavbaři, kteří díky létajícímu dronu budou moci pořídit fotografie či videozáznamy míst, která nejsou klasicky přístupná. Například RC dron DJI Phantom může být pracovním nářadím vašeho manžela realiťáka, který s ním udělá mnohem lepší snímky nemovitostí než doposud.

5. jednou kvadrokoptérou obdarujete více členů rodiny

Pátým, ne však posledním důvodem, proč darovat kvadrokoptéru jako vánoční dárek je skutečnost, že jedním dárkem obdarujete třeba celou rodinu – táta, syn i váš brácha budou s létající kvadrokoptéry nadšeni. Jen, aby se o vánoční dárek nepoprali. To můžete vyřešit výběrem více RC dárků z e-shopu RC KÁNĚ.

Tak už víte, proč by měla kvadrokoptéra přistát právě pod vaším vánočním stromečkem?

Předchozí článekRecenze granulí Taste of the Wild
Další článekLetní drinky pro mlsné jazýčky
Občasný pisálek, pokud se nevrtá zrovna v Google Apps nebo v Apple HW tak se možná i někde přecpává. Pokud je to dobré tak o tom možná i napíše.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.