Domů Ostatní Chcete lepší recenze? Odměňte zákazníky

Chcete lepší recenze? Odměňte zákazníky

286
1
Odměňte zákazníky, zákaznická recenze

Chcete lepší recenze? Odměňte zákazníky

Spousta firem by uvítala pozitivní recenze od svých zákazníků. Ale i když poskytují výborné služby, občas zkrátka k dokonalosti něco malého chybí.

Stačí však zákazníkům udělat radost a hned se jejich zážitek posune na úplně jinou úroveň

V dnešní době jsou pozitivní recenze na internetu jednou z podmínek úspěchu. Na koho se kupí stížnosti, ten může po čase své podnikání ukončit. Společnosti se proto většinou snaží poskytovat lidem co nejlepší služby a očekávají za to pozitivní recenze. Často tomu tak opravdu je, někdy ale chybí ona pomyslná třešnička na dortu. Drobnost, která udělá ze spokojeného zákazníka nadšeného zákazníka.

Reklamní předměty pomohou nadchnout klienty

Jednou z možností, jak své klienty nadchnout, je poskytnou jim kromě objednaného zboží či služeb také něco navícreklamní předměty s potiskem, které jejich zážitek posunou na novou úroveň.

Odměňte zákazníky, zákaznická recenze, reklamní předměty

Takové reklamní předměty nemusí být nákladné. Levné a velmi hojně používané reklamní propisky vychází jen na několik korun za kus i včetně potisku. Reklamní trika, která udělají mnohem větší parádu, mohou být rovněž nákladově velmi efektivní.

Reklamní magnetky a odznaky

Lidi ale nejvíce potěší, když se reklamní předmět přímo těsně váže k činnosti, za kterou jej obdrželi. U velmi oblíbených únikových her je například ideální odměnou odznak či medaile, kterou tým obdrží poté, co hru úspěšně absolvuje. Ale i pokud se nezadaří, je velmi vhodné klienty odměnit, například pomocí magnetky, kterou návštěvníci připevní na lednici a budou ji mít stále na očích.

Odměňte zákazníky, zákaznická recenze, reklamní předmět

Odměňujte a získávejte recenze

Každý člověk má rád odměnu, zkrátka drobnost, která mu zpříjemní den. Když mu takovou drobnost poskytnete bez ohledu na to, jaký typ zařízení provozujete, zákazník bude nadšený a odvděčí se vám velmi dobrou recenzí. Pokud nevíte, jaké reklamní předměty zvolit, můžete kontaktovat reklamní agenturu Propaq. Její specialisté vám rádi představí možnosti a pomohou vám vybrat ideální reklamní předmět, který udělá vašim zákazníkům radost.

Předchozí článekLetní tip – pořiďte si řidičák na loď
Další článekVirtuální realita a hraní casino her
Občasný pisálek, pokud se nevrtá zrovna v Google Apps nebo v Apple HW tak se možná i někde přecpává. Pokud je to dobré tak o tom možná i napíše.

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.