Domů Ostatní Letní drinky pro mlsné jazýčky

Letní drinky pro mlsné jazýčky

179
0
Letní osvěžení, drink, drinky, bar, whisky, vodka

Letní drinky pro mlsné jazýčky

Vychlazené pivo nebo „dvojka vína“ je klasika, s níž nadšeně otvíráte letní sezónu grilování i posezení na zahrádkách restaurací a barů. Ovšem v polovině léta už se člověk této ověřené, leč stále klasiky zkrátka přepije. Co v létě pít poradí Pan Alfréd!

Jen namátkou jsme se mrkli do nabídky specializovaného prodejce dobrého pití a našli pár nápojových lahůdek, které ocení každý zmlsaný jazýček.

Řada lidí v létě pije alkohol!

Letní osvěžení, drink, drinky, bar, whisky, vodka, finlandiaNebudeme to dlouze rozepisovat, ale při každém grilování, posezení na zahrádce nebo letní párty u bazénu lidé něco pijí. A pro změnu teď nemyslíme vodu, která je základem pitného režimu po celý rok. Řeč je o nápojích, jenž jsou svou chutí, vlastnostmi a přípravou jiné a obsahují alkohol.

Letní drink dělá letní atmosféru

Osvěžující letní drinky, které vás hodí do nálady i pohody

Ostřejší chlápci pijí kvalitní whisky, kterou lze pít samotnou v průběhu celého večera, nebo si ji lze dopřát na ledu i v nějaké té míchané verzi letního drinku. Zlatavý přítel vás doprovodí na barbecue party, doma na terasu a neopustí váš bok ani na dovolené, kdy sedíte v plážovém baru.

Ženy většinou ocenění jemnější alkohol v podobě ovocných likérů a alkoholizovaného moštu. Potěší i fakt, že tyto nápoje lze míchat stejně dobře jako jiný a výrazně tvrdší alkohol (například vodka s džusem).

Kompletní nabídku nápojů pro namíchání toho nejlepšího drinku léta 2016 najdete na webu PanAlfred.cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.