Domů Ostatní Letní drinky pro mlsné jazýčky

Letní drinky pro mlsné jazýčky

183
0
Letní osvěžení, drink, drinky, bar, whisky, vodka

Letní drinky pro mlsné jazýčky

Vychlazené pivo nebo „dvojka vína“ je klasika, s níž nadšeně otvíráte letní sezónu grilování i posezení na zahrádkách restaurací a barů. Ovšem v polovině léta už se člověk této ověřené, leč stále klasiky zkrátka přepije. Co v létě pít poradí Pan Alfréd!

Jen namátkou jsme se mrkli do nabídky specializovaného prodejce dobrého pití a našli pár nápojových lahůdek, které ocení každý zmlsaný jazýček.

Řada lidí v létě pije alkohol!

Letní osvěžení, drink, drinky, bar, whisky, vodka, finlandiaNebudeme to dlouze rozepisovat, ale při každém grilování, posezení na zahrádce nebo letní párty u bazénu lidé něco pijí. A pro změnu teď nemyslíme vodu, která je základem pitného režimu po celý rok. Řeč je o nápojích, jenž jsou svou chutí, vlastnostmi a přípravou jiné a obsahují alkohol.

Letní drink dělá letní atmosféru

Osvěžující letní drinky, které vás hodí do nálady i pohody

Ostřejší chlápci pijí kvalitní whisky, kterou lze pít samotnou v průběhu celého večera, nebo si ji lze dopřát na ledu i v nějaké té míchané verzi letního drinku. Zlatavý přítel vás doprovodí na barbecue party, doma na terasu a neopustí váš bok ani na dovolené, kdy sedíte v plážovém baru.

Ženy většinou ocenění jemnější alkohol v podobě ovocných likérů a alkoholizovaného moštu. Potěší i fakt, že tyto nápoje lze míchat stejně dobře jako jiný a výrazně tvrdší alkohol (například vodka s džusem).

Kompletní nabídku nápojů pro namíchání toho nejlepšího drinku léta 2016 najdete na webu PanAlfred.cz

Předchozí článek5 důvodů, proč pořídit kvadrokoptéru jako vánoční dárek
Další článekSlovenské sci-fi do uší, audiokniha jako projekt
Občasný pisálek, pokud se nevrtá zrovna v Google Apps nebo v Apple HW tak se možná i někde přecpává. Pokud je to dobré tak o tom možná i napíše.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.