Domů Cestování Levné ubytování v Praze

Levné ubytování v Praze

550
1
Levné ubytování Praha

Levné ubytování v Praze

Pokud patříte k lidem, kteří chtějí více poznat naše hlavní město, nebo naopak si v Praze najít možnost výdělku, budete řešit základní otázku? Kde se v Praze ubytovat? Možností najdete celou řadu od moderních hotelů různých kategorií, až po ubytování v soukromí.
Cena však nebývá hlavním kritériem. Je dobré bydlet v dosahu městské hromadné dopravy, nejlépe metra. Stejně tak spíše uvítáte možnost základního kulturního vyžití, stejně jako možnost další občanské vybavenosti např. obchody.
Ubytovna Praha vám nabízí ubytovaní jednolůžkových až třílůžkových pokojích za velice dle mě přijatelných cenových podmínek. Pokud vám z různých důvodů tento typ ubytování nevyhovuje, nesmutněte. Ubytovna Praha nabízí také možnost ubytování v pokojích hostelového typu. Jedná se o dvojlůžkové až čtyřlůžkové pokoje.
Další možností je objednání pokoje s vlastní koupelnou nebo pronájem apartmánu 2+kk až 3+1. Apartmán vám nabídne větší komfort ubytování spolu s větším soukromím. Minimální doba pronájmu je však jeden měsíc.

Ceník ubytování

Pro názornost se pak zde můžete podívat na ceník ubytování. V ceně ubytování jsou základní služby jako pravidelný úklid a výměna ložního prádla. Čtyřlůžkové pokoje jsou nadstandardně vybaveny ledničkou. V prostorách ubytovny lze využít WiFi připojení, kabelovou televizi a další služby, které vám mohou zpříjemnit váš pobyt.
Je potřeba také zmínit fakt, že ubytovna má bezbariérový přístup. Pokud potřebujete zajistit ubytování pro více lidí, kolektivy můžete navíc získat zajímavé slevy, stejně tak i v případě, pokud plánujete pronájem ubytování na delší doby

Kontaktní údaje

To nejdůležitější na závěr. Kde najdete ubytovnu a jak je možné si ubytování pronajmout?
Adresa ubytovny je na Praze 9 v Bryksově ulici č. 940 v docházkové vzdálenosti od metra B, Černý most a v blízkosti nákupního a kulturního střediska Černý most.
Pro přímý kontakt můžete využít jak telefon 777177002, nebo info@ubytovny-praha.com email, případně objednávkový formulář.
Přejeme vám ničím nerušený pobyt v našem krásném hlavním městě v Praze.
Předchozí článekSnídaně u Florentýny vám přinese slunce v duši
Další článekNakrmte své rostlinky kvalitní stravou Verde Vivo
Amatérský fotograf a blogger. Kontaktovat mě můžete také na sociálních sítích. | Absolvent ČVUT, FEL | Certifikace Vmware VCP 3, 4; ITIL 3 Foundation | Nominace na CIO roku 2009 | Zakladatel jedneho z prvních e-shopů v sortimentu výběrovích vín, destilátů (Respekt,časopis Internet) |

1 komentář

  1. Skvělý tip na skvělou ubytovnu. Dobře ji znám a nemůžu jinak než doporučit. Ještě bych možná připojil http://www… (odebráno redakcí) Ta je moje druhá oblíbená.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.