Domů Ostatní Ostatní Chcete dopřát pejskovi to nejlepší? Zkuste lisované granule pro psy.

Chcete dopřát pejskovi to nejlepší? Zkuste lisované granule pro psy.

365
0
lisované granule pro psy

Chcete dopřát pejskovi to nejlepší? Zkuste lisované granule pro psy.

Výhodou za studena lisovaných granulí pro psy je to, že se vyrábí za mnohem menších teplot, než je tomu u extrudovaných granulí. Díky tomu si takové krmivo pro psy zachovává mnohem více živin, vitamínů a minerálů. Navíc jsou takové granule pro vaše psí miláčky daleko lépe stravitelnější. To poznáte nejen při následném uklidu. A to zní přece jen skvěle.

Fajn a kde takové lisované granule pro psy koupím? Nějaká rada?

Rada je poměrně jasná. Stačí navštívit internetový obchod s názvem Granule Bardog a z nepřeberného množství nabízených krmit si vybrat ty pravé. E-shop má pěkně rozdělené kategorie na pravé straně. Můžete tak filtovat podle nabízené akce, podle cenového rozpětí, podle druhu masa, podle aktivity psa, podle velikosti plemene, podle věku nebo hmotnosti psa a v neposlední řadě podle vlastnosti krmiva.

Tak například pokud pes trpí alergií na obiloviny, jednoduše na e-shopu vyhledáte vhodné granule. Možnou volbou jsou třeba Lisované granule za studena losos a brambor. Granule obsahují 40 procent ovoce a zeleniny a 40 procent masa z lososa. Krmivo se vyznačuje perfektním nutričním složením a to i díky přírodním surovinám bez technologických úprav a také díky lisování krmiva za studena. Krmivo obsahuje glukosamin sulfát a chondroitin pro správnou výživu kostí a kloubů. Sám výrobce uvádí:

Se svou unikátní recepturou se řadí Ultra prémiové granule Bardog mezi nejlepší granule pro psy

Složení a vlastnosti krmiva si sami můžete přečíst na výše přiloženém odkazu. Popis krmiva je více než bohatý.

A co když chci kvalitní krmivo pro psy, ale hledám i zajímavou cenu?

A co když chci kvalitní krmivo pro psy, za přijatelnou cenu a nějaké to kilo zdarma navíc? Tak přesně pro vás je určena speciální sekce e-shopu, kde naleznete na jediném místě veškeré dostupné akční balení. Nezbývá vám tak nic jiného než nakoupit. Vy a hlavně váš pejsek to určitě ocení. O tom jsem přesvědčen.

Předchozí článekAktivujte svůj potenciál a probudíte obra v sobě!
Další článekPrůlomová kniha Aktivuj svůj potenciál je tu!
Občasný pisálek, pokud se nevrtá zrovna v Google Apps nebo v Apple HW tak se možná i někde přecpává. Pokud je to dobré tak o tom možná i napíše.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.