Domů Cestování Toto jsou místa v Česku, která stojí v  zimě navštívit

Toto jsou místa v Česku, která stojí v  zimě navštívit

201
1
Místa v česku

Toto jsou místa v Česku, která stojí v  zimě navštívit

Zima je v plném proudu, ovšem mnoho lidí už je z toho ročního období znuděná. Je to asi z toho důvodu, že to hlavní, na co jsme se v tomto ročním období těšili, už se zkrátka stalo. Zima je přece jenom hlavně o silvestrovské noci a o vánočních svátcích – někteří lidé tvrdí, že by se zima mohla skládat jenom z jednoho jediného ročního období, jímž by byl samozřejmě prosinec. Jenže kdyby byla zima jenom o jednom měsíci, neměli bychom čas na to, abychom navštívili a prozkoumali místa v Česku, která jsou v zimě tak krásná. Že nevíte, jaká místa máme na mysli? Tady je několik tipů!

Než vám však tipy zmíníme, je nutno dodat, že se jedná hlavně o místa určená pro zimní turistiku, proto je nutné se dobře obléknout. Doporučujeme nazouvat skutečně kvalitní obuv, která je do zimního terénu jako dělaná, dále myslete na funkční prádlo, které nás nejen dokonale zahřeje, ale taky dokonale absorbuje pot. Takové funkční prádlo se skládá například z funkčních kalhot, z funkčního trička, dále taky z funkčních mikin či z jiných podobných kousků oblečení.

Nezapomínejte taky na pokrývku hlavy, na šálu a na rukavice! Bez toho v zimě nedáme ani ránu.

Nyní však už k těm tipům, kam za zimní českou turistikou.

• Praděd

Abyste měli turistický výšlap o něco zpestřený, vybrali jsme vám především trasy, které končí u nějaké krásné rozhledny, která vám nabídne skutečně nezapomenutelný výhled na okolní přírodu. Jednou takovou trasou, kterou končí rozhledna, je i cesta na Praděd. Praděd je nejvyšší horou Moravy. Zároveň je taky nejvyšší horou Hrubého a Nízkého Jeseníku. Na samém vrcholu této hory najdete vysílat s rozhlednou, kromě toho se na tomto vrcholu i bezvadně najíte.

• Ještěd

Jedním z těch nejkrásnějších míst v Česku je rozhodně i Ještěd. Tento vrchol nabízí jedinečný výhled na všechny světové strany, jaké známe. Věž, kterou zde najdete, byla oceněna mezinárodní architektonickou cenou. Odtud uvidíte nejen Liberec, ale i okolí.

Předchozí článekVěděli jste, že zájem o strojírenství stále roste?
Další článekProč upřednostnit nebankovní půjčku před bankovní?
Občasný pisálek, pokud se nevrtá zrovna v Google Apps nebo v Apple HW tak se možná i někde přecpává. Pokud je to dobré tak o tom možná i napíše.

1 komentář

  1. V zimě se toho dá u nás navštívit mnohem více. Například pokud máte rádi trochu adrenalinu, tak Český ráj byl v zimě skvělý. Jen to chce asi Jeep, protože normálním autem se k těm skalám nedá dostat. Jinak jako pěší turistika skvělá volba.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.