Domů Technika Aplikace Mobilní hra Noybe, přinášíme vám unikátní náhledy

Mobilní hra Noybe, přinášíme vám unikátní náhledy

654
4
Mobilní hra Noybe pro iOS a Android

Mobilní hra Noybe

Mobilní hra Noybe pro iOS a AndroidStudio Creapoint pro vás připravilo velikou aktualizaci mobilní hry NOYBE. Vydání této aktualizace je v Apple App Store naplánované na 5. března 2015. Update přinese kromě opravy drobných technických chyb původní verze také mnoho dalších vylepšení.

Za zmínku tak stojí nové postavičky s novými schopnostmi, možnost využití checkpointů či online žebříčky. Update bude také obsahovat unikátní ovládání herního menu.

Princip mobilní hry Noybe

Hra však nadále zůstává věrná své myšlence, představené v předchozí verzi hry a nadále tak zůstává věrna svému principu v kategorii takzvaných “rychlých her”. Hra jednoduše využívá akcelerometru při ovládaní postav. Původní verze aplikace NOYBE se stala najstahovanější slovenskou iOS hrou v historii Slovenska.

Ocenění hry Noybe

Po několik týdnů se také hra držela v žebríčku obchodu App Storu na prvních místech na Slovensku, v České republice, Polsku anebo v Maďarsku. Do dnešního dne se hra pyšní více než 13,000 unikátními staženími po celém světě.

Bezplatná hra Noybe

Hra Noybe je v základu bezplatná hra pro iOS zařízení, konkrétně pro Apple iPhone od verze 4 až po nejnovější modely iPhone 6 a iPhone 6 Plus a iPad. Hra navazuje na známé principy tzv. “rychlých her” typu slavných Flappy Bird, Splashy Fish, Amazing Thief, Stick Hero nebo jiných her z z této kategorie.

NOYBE je však vyjímečná a odlišná predevším tím, že její ovládání nespočívá v “tapování” na obrazovku a udržení se ve hře, ale využíva jako jedna z prvních “rychlých her” vestavěného akcelometru v mobilním telefonu.  Přesněji řečeno, hra se ovládá pomocí pohybu samotného iPhone telefonu.

Hlavní hrdina hry je taková zvláštní žlutá a chlupatá postavička nazvaná NOYBE. Díky ní i ty nejmenší ratolesti dokáží trénovat motorické schopnosti. Starší uživatelé a „pařmeni“ si vychutnají jednoduchost této hry a snahu o překonávání nejvyššího skóre.

Dovolujeme si Vám také publikovat jako první dosud nepublikované obrázky z připravované nové verze této mobilní hry.

 

PŘEHLED RECENZE
Ovladatelnost
9
Nápad
6
Cena
8
Předchozí článekPetr Hájek, Smrt ve středu
Další článekJak vybrat zahradní udírnu?
Občasný pisálek, pokud se nevrtá zrovna v Google Apps nebo v Apple HW tak se možná i někde přecpává. Pokud je to dobré tak o tom možná i napíše.
mobilni-hra-noybe-prinasime-vam-unikatni-nahledyJednoduchá hra, ovládá se pomocí pohybu samotného iPhone telefonu.

4 KOMENTÁŘE

  1. Ocenuji predevsim jedinecne vyuziti akcelerometru a slovenskemu studiu creapoint preji hodne uspechu – i toho svetoveho protoze tahle hra ma jednoznacne naslapnuto stat se hitem:)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.