Domů Ostatní Dům Moderní bydlení v praxi: V Praze roste nová rezidence

Moderní bydlení v praxi: V Praze roste nová rezidence

93
0
Moderní bydlení v praxi

Moderní bydlení v praxi: V Praze roste nová rezidence

Tuzemští developeři dlouhodobě dokazují, že se mohou srovnávat i s renomovanými zahraničními konkurenty. K těm nejúspěšnějším patří Metrostav Development, který má na kontě množství úspěšných projektů. Firma si vybírá atraktivní lokality a staví moderní bydlení s důrazem na přirozené potřeby obyvatel. Spolupracuje se špičkovými architekty, nešetří na materiálech a zakládá si na vysokém standardu kvality. To vše platí i o chystané Rezidenci Hadovitá vznikající v městské části Praha 4.

Toužíte-li po bydlení nedaleko centra Prahy, ale přesto vzdálené od typického ruchu velkoměsta, budou se vám byty v Praze 4 zamlouvat. Metrostav Developement postaví Rezidenci Hadovitá na svažitém terénu Michelské stráně, a to tak, aby přirozeně kopírovala terén a zapadala do stávající zástavby. Za vizuální stránkou projektu stojí odborníci z Arx Studia.

Moderní bydlení v praxi

Hadů (ani okolí) se bát nemusíte

Čím si projekt vysloužil název, který evokuje představu, že by snad mohl být domovem nepříliš populárních plazů? Nehledejte za tím nic víc než to, že se do něj vstupuje ulicí se stejným názvem. V každém případě jde o velmi atraktivní adresu s velmi slušnou občanskou vybaveností. Budoucí obyvatelé Rezidence Hadovitá to nebudou mít daleko do obchodu, k lékaři ani do restaurace. V okolí nechybí ani široké spektrum dalších služeb a místa, kde lze trávit volný čas. A mohla by vás těšit také bezprostřední blízkost přírody.

Byty, ve kterých se bude dobře bydlet

Byty na prodej v Praze 4 nabídnou dostatek prostoru a komfortní interiéry. Architekti se zaměřili také na optimální množství světla a rozhodli se bytové jednotky zahalit do tlumených neutrálních tónů.

Moderní bydlení v praxi

Budoucí obyvatelé si samozřejmě mohou vymalovat podle sebe, ale jistě se najde mnoho těch, kterým se bude původní elegantní pojetí zamlouvat. Celkový dojem umocňují bílé dveře, podlaha v dubovém dekoru a stylová koupelna.

Chcete se dozvědět více? Informace najdete na webu Rezidence Hadovitá.

Předchozí článekKde a jak na dobré logo na míru?
Další článekZdravě, chytře a online – pojďte do toho!
Občasný pisálek, pokud se nevrtá zrovna v Google Apps nebo v Apple HW tak se možná i někde přecpává. Pokud je to dobré tak o tom možná i napíše.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.