Domů Technika Aplikace Díky modernímu docházkovému systému může firma jedině získat

Díky modernímu docházkovému systému může firma jedině získat

187
0
docházkový systém

Díky modernímu docházkovému systému může firma jedině získat

Měření docházky zaměstnanců se týká téměř každé společnosti. Zaměstnavatelé tak činí nejen z důvodů legislativních, ale také z těch praktických. Díky přesným informacím lze podnik řídit mnohem efektivněji.

Proč investovat do docházkového systému?

Možnosti moderního docházkového systému jsou velmi široké. Umožňuje evidenci pracovní doby zaměstnanců a kontrolu jejich pracovního výkonu. Prioritou je maximální automatizace a intuitivní ovládání. Díky tomu nemusí zodpovědné osoby ani zaměstnanci absolvovat časově náročné a nákladné školení. Podstatné je, aby řešení měření docházky a související firemní procesy zjednodušilo.

Systém sbírá data, která do něj vkládají zaměstnanci prostřednictvím ID média. Zodpovědný pracovník má díky tomu nepřetržitý přehled o tom, kdo byl v daném čase na pracovišti a jak dlouho na místě setrval. Zároveň je okamžitě upozorněn na skutečnost, že zaměstnanec neprovedl očekávanou akci (např. se nedostavil do určitého úseku, případně tam strávil kratší či delší dobu).

docházkový systém, ID karta

Velkou výhodou moderních docházkových systémů je integrace s dalšími systémy – většinou s přístupovým a bezpečnostním (kamerový systém – CCTV). Komplexní řešení je založeno na vzájemném sdílení dat, ke kterým má pověřený pracovník nepřetržitý přístup – data jsou uložena na cloudu.

IMA nabízí řešení pro každého

Praktickou ukázkou propracovaného systému pro měření docházky je řešení od společnosti Institut Mikroelektronických Aplikací (IMA). Jeden z předních evropských dodavatelů a technologických inovátorů je na trhu již od roku 1992 a momentálně nabízí jednoduché i komplexní systémy.

Jednoduchý docházkový systém IMAcheck Attend je vhodný pro menší firmy, školy a v neposlední řadě také pro volnočasové spolky apod. K výhodám patří nízké pořizovací náklady a snadná montáž bez nutnosti komplikovaných stavebních úprav. Systém umožňuje efektivní kontrolu osob prostřednictvím ID média – klasického čipu nebo mobilního telefonu s podporou technologií NFC či Bluetooth Low Energy.

docházkový systém, Bluetooth Low Energy.

Náročnější zákazníci volí komplexní docházkový systém. Nabízí přehledné a jednoduché ovládání a zároveň ho lze propojit s dalšími firemními systémy (nejčastěji s účetními a mzdovými). Data uložená na cloudu jsou přístupná kdykoliv a odkudkoliv, což ocení také zaměstnanci, kteří vyžadují přístup např. z důvodu kontroly rozpisu směn, zbývající dovolené apod. Samozřejmostí je možnost integrace s bezpečnostním systémem a získávání dat přes chytrý telefon s Androidem a technologií NFC.

Funkcí a výhod moderního docházkového systému je daleko více. Chcete-li se o špičkovém řešení české firmy IMA dozvědět více, pokračujte na www.ima.cz.

Předchozí článekRychlá Via SMS půjčka: Co byste o ní měli vědět, než si půjčíte?
Další článekRadek Karban = Garance Vašeho úspěchu! (zkušenosti a recenze klientů)
Občasný pisálek, pokud se nevrtá zrovna v Google Apps nebo v Apple HW tak se možná i někde přecpává. Pokud je to dobré tak o tom možná i napíše.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.