Domů Technika Aplikace Nahrávání zvuku online, Music Recorder Leawo

Nahrávání zvuku online, Music Recorder Leawo

449
0
Nahrávání zvuku online, Leawo Music Recorder

Nahrávání zvuku online, Music Recorder Leawo

Potřebujete nahrávat na vašem počítači zvuky ať už z mikrofonu nebo z audiostreamu, online muziku atd? Pak Music Recorder od Leawo vám může pěkně posloužit jako jednoduchá aplikace pro nahrávání zvuku online.

Úvodní nastavení a ovládání programu Music Recorder

Nahrávání zvuku online, Leawo Music Recorder, vstup, mikrofon
Jedná se vlastně o malou utilitu, kde nemusíte zdlouhavě přemýšlet kde a co nastavit. Po instalaci stačí projít pár voleb. Vybrat audio zdroj a to buď mikrofonní vstup nebo právě možnost zachycení zvuku na PC (např. ve formě streamu muziky atd.). Dále si můžete zvolit umístění nahrávaných souborů, jazykové rozhraní. Dále výstupní formát a jeho parametry např. MP3 a dále možnost, aby po vámi určené pauze rozděloval nahrávaný tok do více souborů.

Další pěkná funkce Leawo Music Recorder

Nahrávání zvuku online, Leawo Music Recorder, nastavení časovače
Zajímavá funkcionalita je časovač, kdy si nastavíte dobu, kdy Music Recorder začne nahrávat předvolený zdroj a také dobu, po kterou bude nahrávat. Pokud nahráváte hudební zdroj, Music Recorder vám automaticky detekuje atributy a automaticky dokáže “otagovat” nahraná data pomocí služby Gracenote.
Ty pak můžete například nahrát do vaší iTunes knihovny nebo využívat možností tvorby vlastních playlistů. Úspěšnost “otagovaných” písní je poměrně vysoká, i když pro přesnou statistiku by muselo být používání aplikace mnohem delší.

Závěr recenze Leawo Music Recorder

Nahrávání zvuku online, Leawo Music Recorder, preference
Testována byla aplikace pro operační systém Mac, ale je možné aplikaci používat na operačním systému Windows. Cena za aplikaci není přehnaná, zaplatíte necelých 20 dolarů. Samozřejmostí je stažení zkušební verze.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Tyto stránky jsou chráněny reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.