Domů Ostatní Služba Jaké jsou nejčastější poruchy automobilů?

Jaké jsou nejčastější poruchy automobilů?

462
0
Jaké jsou nejčastější poruchy automobilů

Jaké jsou nejčastější poruchy automobilů?

Koupit si auto nemusí být nic snadného. Jak proto, že výběr je opravdu velký, tak i proto, že ne každé je dlouhodobě kvalitní. I proto je vhodné vybírat také podle různých testů a hodnocení, které mnohdy vydávají různé autokluby a časopisy. Ty vydávají také informace o tom, s čím mají auta největší problémy. Podívejte se s námi.

Oblast náprav

Je to problém, který velmi často souvisí hlavně s únavou materiálu. To proto, že tato oblast automobilů je velmi namáhaná. A nekvalitní silnice tomuto stavu rozhodně nijak nenapomáhají. Právě naopak. Problémů se může objevit celá řada a na některé v minulosti upozorňoval i magazín www.motocars.cz. Pokud i my budeme konkrétní, tak je dobré vyjmenovat hned trojici problémů. O které se tedy konkrétně jedná?

  • Problém se zavěšením kol
  • Problém s geometrií
  • Problémy s čepy

Jaké jsou nejčastější poruchy automobilů

Oblast elektroniky

Nejenom, že je to problém současné doby, ale dá se očekávat, že problémy budou narůstat i v budoucnu. Není se čemu divit. Různých elektronických systémů je ve vozech stále více. A další budou přibývat. To pochopitelně zvyšuje riziko toho, že se objeví problém. Automobily tak budou v rámci daných problémů spojovány jak se situacemi, kdy porucha může vyřadit určitý konkrétní systém, tak i se situacemi, kdy způsobí i to, že vůz se stane nepojízdným. Následně nezbývá nic jiného, než nutnost zavolat odtah.

Oblast karoserie

Co je hlavním problémem v této oblasti? Je to stále stejné a jedná se o problémy spojené s korozí. I když se neustále vymýšlejí nové možnosti opravy, vliv vlhka, vody a v zimě také soli se na neustále používaném autě může negativně podepsat.

Jaké jsou nejčastější poruchy automobilů

Zde však mluvíme o situaci, která není zase až tak náročná. Kromě koroze se však mohou objevovat i různé promáčkliny. Ty způsobí jak neopatrná jízda, tak třeba i kroupy. Vlivem snižování hmotnosti dochází k tomu, že současné karoserie toho vydrží stále méně.

Předchozí článekCo byste měli vědět, než usednete za volant v autoškole?
Další článekJAK A KDY (NE)POUŽÍVAT SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM
Občasný pisálek, pokud se nevrtá zrovna v Google Apps nebo v Apple HW tak se možná i někde přecpává. Pokud je to dobré tak o tom možná i napíše.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.