Domů Ostatní Služba Nejoblíbenější, největší a nejmenší fotoknihy od HappyFota

Nejoblíbenější, největší a nejmenší fotoknihy od HappyFota

336
0
Fotokniha HappyFoto

Nejoblíbenější, největší a nejmenší fotoknihy od HappyFota

U HappyFota můžete vybírat nejen z několika různých formátů fotoknih, ale i z pevných nebo měkkých desek a různých vazeb. Který typ fotoknihy je nejobjednávanější? Je to formát cca A4 na výšku v pevných deskách.

Fotokniha od HappyFoto, formáty fotoknih

Největší formát fotoknihy, který si u HappyFota objednáte, má velikost cca A3. To už je pořádný rozměr a při listování je nutné položit knihu na stůl. Naopak nejmenší formát je v podstatě přívěskem na klíče, říká se mu miniknížečka a jde o nejmenší fotoknihu na českém trhu.

Výjimečné fotky si zaslouží si výjimečnou kvalitu fotoknihy

Výjimečné fotky si zaslouží si výjimečnou kvalitu fotoknihy. Amatérští i profesionální fotografové si je nechávají vytisknout (přesněji řečeno vyvolat) na fotopapír. Při výrobě takové fotoknihy používá HappyFoto značkový fotopapír, na kterém neulpívají otisky prstů. Fotografie jsou vyvolané tradiční fotochemickou cestou, díky čemužmají kontrast a jas na každém záběru přesně takovou kvalitu, na jakou jsme zvyklí z klasických fotografií.

Další výhodou fotoknih na fotopapíru je celistvý pohled na fotku umístěnou přes dvě stránky

Po otevření je dvoustrana absolutně plochá, jako by to byla jedna stránka, takže se ani milimetr fotky neschová ve hřbetu. Výroba fotoknihy je velmi jednoduchá. Lze ji vytvořit online na stránkách www.happyfoto.cz, prostřednictvím programu HF Designer (ke stažení na www.happyfoto.cz) nebo přes aplikaci HappyFoto-MOBILE.

Fotokniha od HappyFoto, formáty fotoknih, tvrdé desky

Jaké fotografie a texty si do své fotoknihy dáte vy, je jen na vás. Každá knížka může být unikát a zajímavý osobní předmět či dárek.

Předchozí článekLéto v AQUAPARKU A TERMÁLNÍM KOUPALIŠTI Velký Meder
Další článek6 tipů na vánoční dárek pro muže
Občasný pisálek, pokud se nevrtá zrovna v Google Apps nebo v Apple HW tak se možná i někde přecpává. Pokud je to dobré tak o tom možná i napíše.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.