Domů Ostatní Služba Vyzkoušeli jsme, jak to chodí v neznačkovém servisu notebooků. Byli jsme spokojeni?

Vyzkoušeli jsme, jak to chodí v neznačkovém servisu notebooků. Byli jsme spokojeni?

133
0
Abax, neznačkový servis notebooků

Vyzkoušeli jsme, jak to chodí v neznačkovém servisu notebooků. Byli jsme spokojeni?

Pokud vás děsí představa, že se jednoho dne budete muset vzdát svého notebooku, máme pro vás dobrou zprávu. Žádná elektronika sice nevydrží navěky, ale díky servisu můžete životnost výrazně prodloužit. Ale vyplatí se to? V případě neautorizovaného servisu vaše peněženka rozhodně nevykrvácí. Jak to chodí na pobočkách servisního centra ABAX, se dočtete v následujících řádcích.

Proč oprava v neautorizovaném servisu?

Na otázku, proč nesvěřit notebook do péče techniků v autorizovaném servisu, se nabízí jasná odpověď. Neznačková opravna je výrazně levnější, protože k opravám přistupuje tak, že mění jednotlivé součástky. V autorizovaných servisech obvykle mění celou základní desku, což celkovou cenu opravy výrazně navyšuje.

Jak probíhá servis v ABAXu?

Námi dotázaný servis notebooků Asus potvrdil, že se zákazníci nemusí dostavit s porouchaným zařízením osobně. Objednávku lze poslat online a notebook nechat dopravit až na místo prostřednictvím kurýrní služby. Tuto možnost ocení každý, kdo nechce zbytečně ztrácet čas.

Abax, neznačkový servis notebooků

Opravna prodává také náhradní díly Asus, takže si na své přijdou i zákazníci, kteří si chtějí notebook opravit doma vlastními silami.

Jakmile se notebook dostane do rukou techniků, následuje diagnostika a kalkulace ceny. Asus servis Praha uvedl, že je oprava natolik rentabilní, že se pro ni rozhodne 8 z 10 zákazníků. Míra reklamací je stabilně pod 10 %, což je v případě elektroniky velmi slušné číslo.

Notebook můžete mít doma za jediný den

Rychlost opravy je jednou z velkých výhod poboček servisního centra ABAX. Více než polovina zakázek je realizována do jednoho týdne a na vyžádání lze využít expresní servis do 24 hodin.

Abax, neznačkový servis notebooků

Jak zní verdikt? Pobočky servisního centra ABAX pracují rychle a za skvělé ceny. Neúčtují si diagnostiku ani skryté poplatky. Za nás palec nahoru!

Předchozí článekVíme, co se skrývá za dokonalým a zářivým úsměvem
Další článekRozhovor se spoluautorkou kolébky 2Parents
Občasný pisálek, pokud se nevrtá zrovna v Google Apps nebo v Apple HW tak se možná i někde přecpává. Pokud je to dobré tak o tom možná i napíše.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.