Domů Ostatní Zrodila se hvězda: nová aplikace od HappyFoto

Zrodila se hvězda: nová aplikace od HappyFoto

181
0
Aplikace od HappyFoto

Zrodila se hvězda: nová aplikace od HappyFoto

Tak tahle aplikace by neměla chybět v žádném vašem zařízení! 

Aplikace od HappyFoto

Chcete si objednat fotky, fotoknihy, kalendáře nebo jiný fotodárek z počítače Windows či Mac, v chytrém telefonu Android či iOS nebo třeba online? Žádný problém. Na jednom zařízení začnete, na dalším můžete pokračovat a dokončit a objednat můžete z jakéhokoli jiného zařízení kdykoli později.

Nová aplikace HappyFoto

HappyFoto je první společností v České republice, která od května 2019 nabízí ukládání projektů v cloudu a jejich sdílení napříč všemi zařízeními a operačními systémy. Aplikace na všech zařízeních vypadá a ovládá se úplně stejně. V nové aplikaci najdete kompletní nabídku společnosti HappyFoto, to znamená, že nikde nechybí ani jeden z jejích produktů. „Fotoknihu můžete začít tvořit ve vlaku na mobilu, pokračovat doma na počítači a objednat z webu, až projde finální kontrolou hlavy rodiny,“ vysvětluje Michaela Bílá Čížková, jednatelka HappyFoto.

Aplikace od HappyFoto

Mezi tradičními produkty HappyFoto navíc najdete lákavé novinky, jako jsou kryty na chytré telefony iPhone, Samsung a Huawei fleecová deka nebo povlečení.

Předchozí článekWebhosting jako prezentace pro nově začínající firmu
Další článekJak udělat dobrou přednášku?
Občasný pisálek, pokud se nevrtá zrovna v Google Apps nebo v Apple HW tak se možná i někde přecpává. Pokud je to dobré tak o tom možná i napíše.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.