Domů Technika Hardware Odstrašovač psů aneb jak se bránit

Odstrašovač psů aneb jak se bránit

697
0
odstrašovač psů dazer

Odstrašovač psů aneb jak se bránit

Potřebujete efektivní ochranu před zvířaty? Vyzkoušejte profesionální ultrasonický odstrašovač psů Dazer II! Ideální ochrana pro běžce, cyklisty, děti, poštovní doručovatele a další osoby, které potřebují efektivní ochranu před útočícími zvířaty.

Jak funguje odstrašovač psů?

Dazer II využívá akustické vlny s frekvencí v rozpětí 20–25 kHz, které jsou pro člověka neslyšitelné, ale velmi nepříjemné pro psy a divoká zvířata. Obsluha je snadná. Stačí když nasměrujete odstrašovač směrem k agresivnímu zvířeti a stisknete tlačítko. Ultraz­vuk zvíře odpuzuje a přitom mu nezpůsobí trvalé poškození sluchu. Profesionální odstrašovač může být používán také při školení a drezuře psů. Podle testů je účinný ve více než 90 % případů.

Tady se můžete podívat jak funguje.

Jak vypadá odstrašovač psů?

Odstrašovač psů Dazer II je kompaktní, lehký a praktický. Váží pouze 53 g a jeho rozměry jsou 12×7 cm. Spolehlivě zahání psa ve vzdálenosti od 8 do 20 metrů s ohledem na velikost a útočnost zvířete. Spona umožňuje pohodlné připevnění k opasku.

odstrašovač psů dazer II

Kolik stojí odstrašovač psů?

Na český trh Dazer II uvedl obchod SpyShop24.cz, který se zabývá špionážní a zabezpečovací technikou. Zařízení stojí 1 090 Kč včetně DPH. Na výrobek je poskytována záruka. E-shop nabízí také jiné obranné prostředky.

Výhody:

  • originální a zajímavý výrobek
  • účinný ve více než 90 % případů
  • nepoškozuje zdraví psa
  • malý rozměr
  • jednoduchá obsluha

Nevýhody:

  • účinek záleží na velikosti a útočnosti zvířete
Předchozí článekSnadno a rychle, tak získáte reklamní předměty na míru
Další článekVěděli jste, že zájem o strojírenství stále roste?
Občasný pisálek, pokud se nevrtá zrovna v Google Apps nebo v Apple HW tak se možná i někde přecpává. Pokud je to dobré tak o tom možná i napíše.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.