Domů Ostatní Ostatní Millers Oils, oficiální distributor olejů

Millers Oils, oficiální distributor olejů

352
0
Motorové oleje Millers Oils pro auto i veterány

Millers Oils, oficiální distributor olejů

Máte se rádi? Samozřejmě, byť se k tomu ne vždy přiznáme. Pokud odpovídáte ano, pak si zřejmě také vybíráte kvalitní přírodní oleje pro polechtání chuťových buněk a pohárků.
Podobnou volbou také můžete učinit pro vaše motorové miláčky. Vážně, britský výrobce Millers Oils Ltd byl již založen v roce 1887. Britská kvalita a tradice vás určitě přesvědčí, stejně tak jako mnoho jiných nadšenců motoristického sportu.

Dobrá zpráva je, že produkty Millers Oils Ltd u nás zastupuje oficiální distributor PiPaOils. Na jejich webových stránkách tak naleznete motorové oleje, převodové oleje ale i spoustu dalšího zajímavého sortimentu.

Motorové oleje Millers Oils pro auto i veterány, motorový olejMotorové oleje

V sortimentů různých převážně syntetických olejů najdete i různé speciály. Jením z nich je i olej pro zajíždění motorů. Jedná se o speciální motorový olej pro zajíždění výkonných resp. upravených benzínových a naftových agregátů, který je naopak sestaven z vysoce kvalitních minerálních olejů.

Převodové oleje

V sortimentu převodových olejů kralují oleje s příměsí nanočástic, které syntetickému základu dodávají vynikající charakteristiky, které spočívají v redukci vnitřního tření. Tím dochází k omezení ztráty výkonu.

Co dále najdete na webových stránkách?

Nadšenci a obdivovatelé historických vozidel uvítají nabídku speciálních olejů pro své veterány. Doplňkovým sortimentem jsou různé vazelíny, brzdové kapaliny, spreje, aditiva nebo parádní pracovní kombinéza Millers Oils. Všem motoristickým příznivcům doporučuji navštívit uvedené webové stránky, nebo rovnou vyzkoušet uvedené produkty.

Předchozí článekSlovenské sci-fi do uší, audiokniha jako projekt
Další článekTest jízdy zdarma s Uberem v Praze
Občasný pisálek, pokud se nevrtá zrovna v Google Apps nebo v Apple HW tak se možná i někde přecpává. Pokud je to dobré tak o tom možná i napíše.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.