Domů Ostatní Dům Osvětlení, které spoří a zdobí

Osvětlení, které spoří a zdobí

204
0
LED osvětlení

Osvětlení, které spoří a zdobí

V dnešní uspěchané době je žádána maximální praktičnost spotřebičů. A protože je atributem moderní doby také neustálý technologický růst, dokáží spotřebiče nabízet stále více.

Vezměme si kupříkladu světlo. V každé domácnosti je zapotřebí umělých zdrojů světla, ale proč dnes sahat po takovém osvětlení, které nenabízí kromě poskytování světla nic? Co všechno může současný uživatel očekávat od osvětlení?

Spolehlivost a nenáročnost

V prvé řadě by osvětlení mělo svítit jasným světem v barvě, kterou si přejeme a která je nám příjemná. Mělo by se rozsvítit naplno a ihned, kdykoliv potřebujeme, a ne problikávat nebo pokaždé nabíhat několik vteřin. Nemělo by mu vadit časté rozsvěcení a zhášení, vždyť kdo by chtěl pořád hlídat a přizpůsobovat svoji frekvenci používání osvětlení? Rozhodně by osvětlení mělo hodně dlouho vydržet a nevyžadovat po nás nikdy žádnou údržbu, protože času není nikdy dost a nikdo nestojí o zbytečné starosti.

Design a úspornost

LED lustr, LED osvětlení

Svítidlo by nám mělo dělat radost už svým elegantním vzhledem. A každému vždy přináší radost i vědomí, že neplatí zbytečně vysoké částky za provoz.  Svítidlo by si proto mělo brát jen minimum proudu a díky své nenáročnosti by nám mělo v ideálním případě dokonce šetřit náklady.

Něco navíc pro potěšení

LED lampa, LED osvětleníNěkteří spotřebitelé rádi využívají potenciálu osvětlení tak široce, jak je to jen možné. Vědí, že některá svítidla lze stmívat a tím jednak ještě více šetřit a jednak doma vytvářet příjemnou intimní atmosféru. Nebo že existuje barevné světlo a také svítidla, která využívají pro rozsvěcení čidel pohybu.

Splněný sen

V současnosti je proto stále oblíbenější LED osvětlení,  které v sobě spojuje všechny důležité výhody starších technologií osvětlení – od extrémní životnosti (běžně okolo 50 000 hodin) a bezúdržbovosti  až  po nádherný design (LED moduly jsou drobné a proto se vejdou téměř do jakéhokoliv svítidla). Určitou nevýhodou je vyšší pořizovací cena, avšak vstupní investice se díky následným provozním úsporám brzy vrací. Navíc je dnes LED osvětlení rozšířenější než dříve a proto i levnější. Pořídit si kvalitní LED osvětlení se tudíž vyplatí  v mnoha ohledech!

Předchozí článekVýroba fotoknihy v letadle? S HappyFoto-MOBILE ano.
Další článekZkušenost s virtuálními brýlemi
Občasný pisálek, pokud se nevrtá zrovna v Google Apps nebo v Apple HW tak se možná i někde přecpává. Pokud je to dobré tak o tom možná i napíše.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.