Domů Ostatní Móda Pánské aktovky šité na míru

Pánské aktovky šité na míru

964
0
Panské aktovky na míru, taška prošívaná

Pánské aktovky šité na míru

Nabídka pánských tašek na trhu je opravdu široká a výběr vhodné aktovky či tašky přes rameno nekomplikuje pouze náš vkus. U pánských aktovek nepřicházejí v úvahu pouze estetické aspekty. Zajímá nás, zda je aktovka praktická a jak dlouho nám vydrží. Výběrem vhodné tašky dáváme najevo náš osobní styl a kvalitní aktovka nás může při práci, ale i na cestách, provázet celou řadu let. Pokud hledáme pánskou aktovku, která bude kvalitní i designová zároveň, je nejlepší se obrátit k ručně zhotovovaným výrobkům. Léty prověřený design i kvalitu nabízí sympatická česká značka Yark. V její nabídce naleznete luxusní kožené aktovky, ale také solidní handmade aktovky z dalších materiálů.

Jak vybrat aktovku, která Vám padne?

Aktovky značky Yark se liší svou velikostí, materiálem, z jakého jsou vyrobeny, ale i počtem kapes a množstvím malých vnitřních kapes i úchytů. Často mívá alespoň jedna kapsa zapínání na zip. Aktovky jsou samozřejmě vybaveny zapínacími přeskami nebo rovnou zámkem. Pokud hledáte lehčí aktovku, která bude zároveň kvalitní i cenově dostupná, můžete vybírat z aktovek ze syntetických materiálů či z eko kůže. Tyto aktovky jsou obvykle nenáročné na údržbu, zároveň jsou lehké i elegantní. Yark dodává ke většině aktovek i popruh přes rameno, takže si z aktovky rázem uděláte skvělou tašku přes rameno.

Pánská aktovka do ruky Yark

Pokud však dáváte přednost koženým materiálům, můžete vybírat z celé škály kožených aktovek. Větší aktovky jsou vhodné i pro notebook či k přenášení většího množství věcí. Při výběru aktovky je tedy dobré uvážit, co od aktovky vlastně očekáváme. Aktovka může být elegantním módním doplňkem stejně jako nutností, bez které se při práci neobejdete.

Kožená aktovka MARSEILLE

Aktovka jako skvělý dárek

Aktovka Yark může být i skvělým dárkem, kterým dáte obdarovanému najevo, že jste o volbě vhodného daru dlouho přemýšleli. Darovat ručně zhotovovaný výrobek dnes už něco znamená. Především to, že jste dali přednost kvalitě a osobitosti před lacinou variantou z velkovýroby. Značka Yark nabízí i zajímavou kolekci menších tašek přes rameno, z široké nabídky tašek i aktovek určitě narazíte alespoň na jednu, která Vám hned padne do oka a splní Vaše přání i požadavky.

PŘEHLED RECENZE
Vzhled
9
Kvalita
10
Celkový dojem
10
Předchozí článekCestovatelské weby 1.díl: Hedvabnastezka.cz
Další článekSeverská krimi od Leena Lehtolainen Krev jezeře
panske-aktovky-site-na-miruDopřejte si kvalitní ruční kožené aktovky, které podtrhnou váš osobitý styl.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.