Domů Ostatní PediLite – doslova svléknete nohy z kůže

PediLite – doslova svléknete nohy z kůže

2221
0
Přípravek na pedikůru, pedikůra levně, pedilife

PediLite – doslova svléknete nohy z kůže

Dostal se mi do ruky balíček s názvem PediLite, že prý jde o zázrak, co mi změní život. Kamarádka ho líčila v superlativech, takže jsem se nechala zlákat.

A co že to umí? Jde o pedikúru trochu jinak.

Sáček obsahoval dva igelitové pytlíky ve tvaru větších ponožek s nějakou tekutinou uvnitř. Odstřihla jsem okraje a navlékla na nohy. Výrobce doporučuje dát přes ně ještě normální ponožky, proč ne, aspoň se mi líp chodilo. Tyhle „ponožky“ jsem měla na nohou asi hodinu. Pak jsem podle návodu sundala, nohy ještě dala do umyvadla s vodou a lázeňskou solí asi na čvrt hodiny a pak osušila. Druhý den byla kůže trochu suchá a jakoby necitlivá.

Podle instrukcí na obalu se má za asi 3 dny začít kůže loupat. Mně se začala až pátý den, ale výsledek opravdu stál za to! Do 14 dnů se kůže oloupala úplně, a to i na ztvrdlých patách!! Trochu jsem tomu pomáhala máčením nohou ve vodě a olupováním.

Výsledek po dvou týdnech byl o dost lepší než po pedikúře. Stará kůže zmizela, nohy jsou jak dětské! Je to bezva pocit.

Balení
Ve folii s popisem a návodem, není co vytknout.

Cena
Cena je dle mého srovnatelná s cenou pedikúry a navíc se nemusím nikam objednávat a vše se dá zvládnout doma u televize.

Účinek
Tak to byla bomba! Nevěřila jsem, že něco takového může existovat. Určitě zařadím do péče o své nohy častěji. Naprostá spokojenost. Bodík dolů je za to, že oloupání není hned a je potřeba počítat se dvěma týdny.

Dostupnost
Škoda, že se nedá běžně koupit a zatím je dostupný jen přes internet. Kdyby byl třeba v lékárnách nebo drogeriích, přidala bych ještě 4 body.

.

PŘEHLED RECENZE
Balení
10
Cena
10
Účinek
9
Dostupnost
5
Předchozí článekRestaurace Sushi Upgrade Praha
Další článekPojeďte s Holbou do pivního ráje
Občasný pisálek, pokud se nevrtá zrovna v Google Apps nebo v Apple HW tak se možná i někde přecpává. Pokud je to dobré tak o tom možná i napíše.
pedilite-doslova-svleknete-nohy-z-kuzeúčinný přípravek pro obnovu kůže na chodidlech

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.