Domů Ostatní Finance PlanetPůjčka.cz – rychlá online půjčka

PlanetPůjčka.cz – rychlá online půjčka

181
0

PlanetPůjčka.cz – rychlá online půjčka

Půjčky jsou dnes všude kolem nás. Využívat je můžeme v souvislosti s investicemi do našeho bydlení, stejně jako je můžeme využívat třeba ve chvíli, kdy máme finanční komplikace.

Přesně tento problém nám dokáže pomoci vyřešit PlanetPůjčka.cz

Podívejme se společně na recenzi tohoto úvěrového produktu.

Základní charakteristika půjčky

Nejprve se v rámci naší recenze musíme podívat na základní charakteristiku tohoto úvěrového produktu. Pokud budeme konkrétní, musíme začít sumou, která je nám k dispozici. V rámci nabídky tato rychlá online půjčka nijak výrazně nevybočuje ze standardu, který je s tímto segmentem přímo spojený. Pokud začneme nejnižší částkou, je možné dosáhnout na sumu 500 Kč. Pokud se podíváme na tu nejvyšší, je to 4 500 Kč. Samozřejmostí je využití peněz na cokoliv. Jedná se o úvěr neúčelový.

Se základní charakteristikou souvisí také termín splatnosti. Připomeňme, že tento typ půjčky nesplácíme pravidelně, ale vracíme ho jednorázově. V tomto konkrétním případě si peníze můžeme vzít na jeden jediný den, stejně jako je můžeme mít po dobu až třiceti dní.

Známe také výhody půjčky

Aby byla naše recenze objektivní, je třeba podívat se i na několik výhod, se kterými je právě tento typ úvěrového produktu přímo spjaté. I o nich můžeme říci, že se nijak nevymykají dnes běžným standardům. To je zprávou rozhodně pozitivní, kterou mnoho žadatelů velmi ocení. Při našem testu nás zaujalo především:

  • Rychlé vyřízení – s možností získat peníze do deseti minut
  • Transparentní jednání – vždy jsme věděli, kolik si bereme či kolik vrátíme
  • Jednoduché vyřízení – bez papírování, pohodlně online

Zmínit však musíme také to, že tento úvěrový produkt nadchne také vysokou schvalovatelností. To znamená, že tato nebankovní půjčka bez příjmu může být teoreticky pro každého. Pro nezaměstnané, problémové klienty, matky na mateřské, důchodce, stejně jako třeba také pro studenty.

Co je třeba doložit?

Zde jsme byli velmi pozitivně překvapeni, jelikož se vše obešlo bez jakékoliv administrativy. Tedy přesně tak, jak bylo ze strany poskytovatele deklarován. Nebylo třeba ani dokládat informace o našem příjmu, stejně jako nebylo v rámci schválení nahlíženo do registrů. Ani do těch bankovních, ano do těch nebankovních. To hodnotíme velmi pozitivně. Už jenom proto, že dané registry nemají vždy ideální vypovídající hodnotu o bonitě klienta. Starší drobné dluhy totiž mohou v registru zůstávat i několik let. A jejich vznik? Může být způsoben i drobnou nepozorností jinak spolehlivého klienta.

Kdo si může požádat?

V rámci naší recenze jsme se nezapomněli zaměřit ani na to, kdo konkrétně si může peníze požádat. Zde nám podmínky připomínaly nedávno testovaný produkt, kterým byla Cetelem půjčka. I ta spadá do segmentu nebankovního, ale již do oblasti klasických, většinou potom spotřebitelských půjček. Zpět ale k mikropůjčkám, konkrétně k této, kterou popisujeme. Podmínky jejího získání jsou takové:

  • Věk v rozmezí 18 – 65 let
  • Tuzemské státní občanství
  • Nutnost vlastnit bankovní účet

Je tedy jasné, že z hlediska náročnosti tyto konkrétní podmínky dokáže splnit většina lidí, kteří na našem území žijí. Pouze dodejme, že platný bankovní účet by neměl být blokován exekutorem a měl by nám umožnit nejenom příjem plateb, ale i jejich odeslání.

Ano či ne?

PlanetPůjčka.cz je zajímavým úvěrem, který jasně ukazuje, že to nemusí být jenom statisíce či desetitisíce, které jsou v nebankovním segmentu k dispozici. Pokud se ocitnete v situaci, kdy vám nepřišla výplata, objevil se nečekaný výdaj, nebo jste se stávajícím příjmem nevyšli, může být tento úvěrový produkt ideální volbou. Jak pro rychlost, tak i jednoduchost. Drobným negativem může být pouze měsíční splatnost, kterou však samotný poskytovatel kompenzuje možností daný termín jednoduše posunout.

Předchozí článekHistorie Chilli papriček aneb od Kolumba až na náš stůl
Další článekPlánování koupelny chytře a levně
Občasný pisálek, pokud se nevrtá zrovna v Google Apps nebo v Apple HW tak se možná i někde přecpává. Pokud je to dobré tak o tom možná i napíše.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.