Domů Ostatní Služba Podoby reklamních předmětů, jež jsou do zimy jako dělané!

Podoby reklamních předmětů, jež jsou do zimy jako dělané!

1032
0
Reklamní předměty

Podoby reklamních předmětů, jež jsou do zimy jako dělané!

Jelikož zima ještě ani zdaleka neskončila, měli bychom být připraveni na to, že třeba začne ještě sněžit. Přece jenom už se několikrát stalo, že začalo sněžit například na Velikonoce. Buďte proto stále ve střehu a ještě neschovávejte zimní vybavení. Pokud nyní zvažujete, že si necháte vyrobit reklamní předměty, ještě je třeba zvážit, jestli je nevyrobíte v podobě, která je do zimy jako dělaná!

V dnešní době si reklamní předměty můžeme vyrobit v mnoha zajímavých podobách. Už to dávno není jenom o propiskách, které jsou sice stále nejlevnější a stále potřebné, ale už jsou všední. Vyrobit si dneska můžete mnoho jiných užitečných reklamních předmětů, které lidé jen tak nevyhodí.

A jelikož je ještě stále zima – co třeba si nechat vyrobit takové reklamní předměty, které ještě nyní (či i na začátku března) využijeme?

Škrabky na sklo

Ještě chvilku potrvá, než opadnou poslední zimní mrazíky. Zimní mrazíky se nám vyskytují ještě do poloviny března. Ještě do té doby se tedy vyplatí mít v přihrádce auta škrabku na sklo, bez níž bychom se v zimě neobešli.

Škrabka na sklo je zároveň praktickým reklamním předmětem, který by měla vyrobit nejedna společnost. Je to podoba reklamního předmětu, kterou mohou vyrobit nejen značky automobilek.

Reflexní prvky

Jelikož je stále ještě brzy tma, vyplatí se mít i reflexní prvky. Ty jsou ze zákona povinné, což jistě víte. Reflexní prvky musí mít všichni chodci či cyklisté, kteří přechází přes silnici nebo jdou chvilku po okraji silnice. Reflexní prvky mají minimalizovat počet nehod, které byly způsobeny tím, že řidič neviděl chodce, jelikož byl takřka neviditelný. A právě reflexní prvky jsou praktické reklamní předměty, do nichž by měla investovat nejedna společnost. Logo vaší firmy můžete potisknout nejen na vesty, ale i na reflexní náramky, samolepky nebo přívěsky.

Předchozí článekDo Beskyd za sněhoběžkami a mnohým dalším!
Další článekRecenze eWay-CRM: Jaký je systém postavený na Outlooku?
Občasný pisálek, pokud se nevrtá zrovna v Google Apps nebo v Apple HW tak se možná i někde přecpává. Pokud je to dobré tak o tom možná i napíše.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.